@Comentateiro Za tydzień o tej porze - raz lepiej raz gorzej. Pisz więcej podobnych inwektyw w kierunku wyborców. Na pewno zachęcasz w ten sposób do głosowania,tyle że niekoniecznie po twojej myśli.
@sokot Powodzenia w likwidowaniu tych manifestacji. Zatkasz garnek gotujacej się wody, to wykipi. Lepiej pozwolić żeby para spokojnie ulatywała, przynajmniej dopóki nue robią większej demolki. A jakos nie docierają do nas obrazki takie jak z protestów BLM.
@HighestInTheRoom Powiedzą to samo co o wypowiedziach Korwina - że nie mogą odpowiadać za to co robią inne osoby. Oczywiście to dotyczy sytuacji podkupywania pojedynczych posłów,a nie wejścia w koalicję.
@galix22 Dzisiaj to choćbyś znał wszystkie języki świata to i tak te wiadomości niewiele warte. Do tego ten medialny szum który po takich wydarzeniach wszystko co ważne zagłusza i przesłania
@Kgorecki2500 To jest oczywiste że będą kupować bez znaczenia z jakiej partii. Przecież nawet z Lewicy tam ktoś przeszedł - głośno o tym było. To tym bardziej z Konfy czy Trzeciej Drogi
@Kz1234 Ale serio cię to ekscytuje jak jeden drugiemu dogryza? Ja juz tym rzygam dosłownie. Nie dość,że oni między soba to jeszcze ich wyborcy i wyznawcy dookola tak samo robią.
@Bernard777 Ty chyba niepoważny jesteś. Jakim cudem takie kluby mają utrzymać lepszych graczy w holenderskiej lidze? Szacunek ogromny dla takich klubów, które kształcą pilkarzy od małego,zero szacunku dla klubów które potem tych graczy kupują za grube miliony
@DLFCB To akurat słabe porównanie. Lepsze jest to, ze UE stawia na ta swoją poroniona.lolitykę klimatyczną,a w Kongu niewolniczą pracą wydobywają kobalt potrzebny na tą poronioną politykę. I ten sam Parlament siedzi i wydaje jakies śmieszne rezolucje o prawach czlowieka, mniejszosci, zwierząt itd.
0
@Onie Szczęśliwi ludzie.
5
@Comentateiro Za tydzień o tej porze - raz lepiej raz gorzej.
Pisz więcej podobnych inwektyw w kierunku wyborców. Na pewno zachęcasz w ten sposób do głosowania,tyle że niekoniecznie po twojej myśli.
0
@sokot Powodzenia w likwidowaniu tych manifestacji. Zatkasz garnek gotujacej się wody, to wykipi. Lepiej pozwolić żeby para spokojnie ulatywała, przynajmniej dopóki nue robią większej demolki. A jakos nie docierają do nas obrazki takie jak z protestów BLM.
1
@barcanawieki Może nie chcieli oddawać paliwa z rezerw na stacje?
0
@FanBarcYxD Tak,tak,tak,tak.
0
@Yakoob Haha. Pani Sylwia z 1 z 10 powinna im to rozdać. Szkoda tylko,że pan Sznuk nie zadawał im pytań.
0
@HighestInTheRoom Powiedzą to samo co o wypowiedziach Korwina - że nie mogą odpowiadać za to co robią inne osoby. Oczywiście to dotyczy sytuacji podkupywania pojedynczych posłów,a nie wejścia w koalicję.
0
@Barcasub No i ten ostatni to jedyny sensowny kandydat.
0
@galix22 Dzisiaj to choćbyś znał wszystkie języki świata to i tak te wiadomości niewiele warte. Do tego ten medialny szum który po takich wydarzeniach wszystko co ważne zagłusza i przesłania
0
@Kgorecki2500 To jest oczywiste że będą kupować bez znaczenia z jakiej partii. Przecież nawet z Lewicy tam ktoś przeszedł - głośno o tym było. To tym bardziej z Konfy czy Trzeciej Drogi
0
@zodiak_10 Na tym zdjęciu to nie sprawia zbyt inteligentnego wrażenia.
0
@Ptasior Co się dziwisz- otoczeni z każdej strony wrogami i ciągle przez nich testowani,to musieli opracować sprawny system
0
@agaFCB Chodzi o Julitę Kounde?
5
@Kz1234 Ale serio cię to ekscytuje jak jeden drugiemu dogryza? Ja juz tym rzygam dosłownie. Nie dość,że oni między soba to jeszcze ich wyborcy i wyznawcy dookola tak samo robią.
1
@Ojciec5tkidzieci Czyli Breivik działał ze słusznych pobudek?
1
@draxidox Bosak uzyje sformulowania "jestesmy jedyną partią,która" - przeciez na to mozna domy stawiać
0
@MESSIah16 Wawer z RIGCz-em o in vitro.
0
@SelloutCrowd Ja też bym normalnie bez żadnego problemu zjechał i puścił, ale za sam fakt tego mrugania specjalnie takiemu życie zależy utrudnić
0
@Sawik_10 Oj tak - mial potencjał na cracka ale głowa nie dojechała.
0
@BorzyKrzys A co na to świat? UE czy Berlin solidaryzuja się z nimi i przyzwalają na ludobójstwo?
2
@Montjuic Rewolucja pożera własne dzieci.
0
@Pawel13sz Dobra - kumam. Nawet nie podejmuję dalszej dyskusji. Zyj dalej swoimi fantazjami
1
Patrzę,że w Rennes ciekawa sytuacja - dwaj bracia Doue - jeden Francuz,drugi WKS.
0
@Pawel13sz Najpierw piszesz,nie oszukujmy się,a potem sam to sobie robisz.
0
Masakra co tu się dzieje- Gundogan podaje w plecy naszego zawodnika,a a w efekcie Kounde schodzi z boiska.
0
@zeko0 Co burząc? W jakim sensie?
0
@Roobo Raz,dwa trzy - i maciory w ryk.
0
@Bernard777 Ty chyba niepoważny jesteś. Jakim cudem takie kluby mają utrzymać lepszych graczy w holenderskiej lidze? Szacunek ogromny dla takich klubów, które kształcą pilkarzy od małego,zero szacunku dla klubów które potem tych graczy kupują za grube miliony
0
@DLFCB To akurat słabe porównanie. Lepsze jest to, ze UE stawia na ta swoją poroniona.lolitykę klimatyczną,a w Kongu niewolniczą pracą wydobywają kobalt potrzebny na tą poronioną politykę. I ten sam Parlament siedzi i wydaje jakies śmieszne rezolucje o prawach czlowieka, mniejszosci, zwierząt itd.
0
@Kamilos84 Tam jest zbyt wiele konfliktów między Arabami. Gdyby oni wszyscy się zjednoczyli to mogliby skutecznie uprzykrzyć życie Izraelitom.