0

@Onie Szczęśliwi ludzie.

5

@Comentateiro Za tydzień o tej porze - raz lepiej raz gorzej.
Pisz więcej podobnych inwektyw w kierunku wyborców. Na pewno zachęcasz w ten sposób do głosowania,tyle że niekoniecznie po twojej myśli.

0

@sokot Powodzenia w likwidowaniu tych manifestacji. Zatkasz garnek gotujacej się wody, to wykipi. Lepiej pozwolić żeby para spokojnie ulatywała, przynajmniej dopóki nue robią większej demolki. A jakos nie docierają do nas obrazki takie jak z protestów BLM.

1

@barcanawieki Może nie chcieli oddawać paliwa z rezerw na stacje?

0

@FanBarcYxD Tak,tak,tak,tak.

0

@Yakoob Haha. Pani Sylwia z 1 z 10 powinna im to rozdać. Szkoda tylko,że pan Sznuk nie zadawał im pytań.

0

@HighestInTheRoom Powiedzą to samo co o wypowiedziach Korwina - że nie mogą odpowiadać za to co robią inne osoby. Oczywiście to dotyczy sytuacji podkupywania pojedynczych posłów,a nie wejścia w koalicję.

0

@Barcasub No i ten ostatni to jedyny sensowny kandydat.

0

@galix22 Dzisiaj to choćbyś znał wszystkie języki świata to i tak te wiadomości niewiele warte. Do tego ten medialny szum który po takich wydarzeniach wszystko co ważne zagłusza i przesłania

0

@Kgorecki2500 To jest oczywiste że będą kupować bez znaczenia z jakiej partii. Przecież nawet z Lewicy tam ktoś przeszedł - głośno o tym było. To tym bardziej z Konfy czy Trzeciej Drogi

0

@zodiak_10 Na tym zdjęciu to nie sprawia zbyt inteligentnego wrażenia.

0

@Ptasior Co się dziwisz- otoczeni z każdej strony wrogami i ciągle przez nich testowani,to musieli opracować sprawny system

0

@agaFCB Chodzi o Julitę Kounde?

5

@Kz1234 Ale serio cię to ekscytuje jak jeden drugiemu dogryza? Ja juz tym rzygam dosłownie. Nie dość,że oni między soba to jeszcze ich wyborcy i wyznawcy dookola tak samo robią.

1

@Ojciec5tkidzieci Czyli Breivik działał ze słusznych pobudek?

1

@draxidox Bosak uzyje sformulowania "jestesmy jedyną partią,która" - przeciez na to mozna domy stawiać

0

@MESSIah16 Wawer z RIGCz-em o in vitro.

0

@SelloutCrowd Ja też bym normalnie bez żadnego problemu zjechał i puścił, ale za sam fakt tego mrugania specjalnie takiemu życie zależy utrudnić

0

@Sawik_10 Oj tak - mial potencjał na cracka ale głowa nie dojechała.

0

@BorzyKrzys A co na to świat? UE czy Berlin solidaryzuja się z nimi i przyzwalają na ludobójstwo?

2

@Montjuic Rewolucja pożera własne dzieci.

0

@Pawel13sz Dobra - kumam. Nawet nie podejmuję dalszej dyskusji. Zyj dalej swoimi fantazjami

1

Patrzę,że w Rennes ciekawa sytuacja - dwaj bracia Doue - jeden Francuz,drugi WKS.

0

@Pawel13sz Najpierw piszesz,nie oszukujmy się,a potem sam to sobie robisz.

0

Masakra co tu się dzieje- Gundogan podaje w plecy naszego zawodnika,a a w efekcie Kounde schodzi z boiska.

0

@zeko0 Co burząc? W jakim sensie?

0

@Roobo Raz,dwa trzy - i maciory w ryk.

0

@Bernard777 Ty chyba niepoważny jesteś. Jakim cudem takie kluby mają utrzymać lepszych graczy w holenderskiej lidze? Szacunek ogromny dla takich klubów, które kształcą pilkarzy od małego,zero szacunku dla klubów które potem tych graczy kupują za grube miliony

0

@DLFCB To akurat słabe porównanie. Lepsze jest to, ze UE stawia na ta swoją poroniona.lolitykę klimatyczną,a w Kongu niewolniczą pracą wydobywają kobalt potrzebny na tą poronioną politykę. I ten sam Parlament siedzi i wydaje jakies śmieszne rezolucje o prawach czlowieka, mniejszosci, zwierząt itd.

0

@Kamilos84 Tam jest zbyt wiele konfliktów między Arabami. Gdyby oni wszyscy się zjednoczyli to mogliby skutecznie uprzykrzyć życie Izraelitom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?