@Ojciec5tkidzieci Faktycznie - Sośnierz który go zastąpił zrobił masę dobrej roboty nagrywając te filmiki i przybliżając ludziom rzeczywistość i absurdy w tym europarlamencie.
@Kondziubarca Przecież podobne negocjacje to powinny się toczyć za zamkniętymi drzwiami. I pewnie się toczą, a to co widzimy to tylko gierki na użytek wyborców.
@require Przecież TK jasno orzekł w tym temacie. Bez zmiany konstytucji nic nie moga zmienić jeśli chodzi o aborcję. No chyba że "demokratyczna opozycja" (sic) chce złamać konstytucję
@7black4 No na pewno mu się nie spodoba. O czym ty piszesz w ogóle? Niemcy budowały Nord Stream a Tusk jakoś cicho siedział. Gdy znowu wróci postawa "business as usual", to Putinowi będzie na rękę że polski rząd będzie cicho siedział
Czarzasty może przegrać z typem z ostatniego miejsca, który może wygrać dzięki pieskom na billboardach. Idiokracja. PS - cieszy, że Czarzasty może przegrać ale sposób na wygraną? Absurd do potęgi n-tej.
@Matan_Zajcev Przede wszystkim żaden sondaż przedwyborczy nie zakładał takiej frekwencji. I stąd tak niski wynik Konfederacji, gdyż ci wyborcy niebrani pod uwagę przez sondaże oddali swoje głosy na popisową bandę.
@arasz1819 No wiesz - ty to ty. Nie znam twej narodowości ale pewnie oceniasz to przez pryzmat swoich poglądów itd. Oni robią to przez pryzmat swoich interesów.
0
@Ojciec5tkidzieci Faktycznie - Sośnierz który go zastąpił zrobił masę dobrej roboty nagrywając te filmiki i przybliżając ludziom rzeczywistość i absurdy w tym europarlamencie.
0
@kamyk_23 A kto to jest z nazwiska?
0
@tomek8756 Te miejsca 5,6,7 i ich wyborcy to nawet ciężko ocenić które z nich to największa odklejka.
1
@Hosh A do tego mamy większość niemiecką
0
@VegetaPolska Ale za co cię uwalił? Przecież tego nie da się nie zdać. Jak zaliczysz test to już masz to w kieszeni praktycznie.
0
@AbelKabel W jaki sposób niby miałby wrócić?
0
@Kondziubarca Przecież podobne negocjacje to powinny się toczyć za zamkniętymi drzwiami. I pewnie się toczą, a to co widzimy to tylko gierki na użytek wyborców.
0
@MESSIah16 Ale co tu orzekać? Kazdy inny wyrok byłby złamaniem zapisów konstytucji
0
@require Przecież TK jasno orzekł w tym temacie. Bez zmiany konstytucji nic nie moga zmienić jeśli chodzi o aborcję. No chyba że "demokratyczna opozycja" (sic) chce złamać konstytucję
1
@DonCarletto No bez żartów. Kosiniak na premiera to juz wieeeelka przesada.
0
@hayek Pamiętaj,że to co zapowiada PO przed wyborami niekoniecznie pokrywa się z wypełnieniem tego. Akurat tutaj przydałoby się złamać obietnice.
0
@Bykunn Oczywiście, że mówili. W podstawówce w latach 90-tych.
0
@Bykunn Kiedyś jakoś wystarczyła do tego biologia i nie trzeba było tworzyć osobnego przedmiotu.
11
@molibden Czyli że co - przejęli władzę przez zamach stanu czy jak niby?
0
@barcelonaLM Akurat tam siedzieć to tylko strata czasu i energii. Wolałbym aby udzielał się w naszym Sejmie. Szkoda.
2
@7black4 No na pewno mu się nie spodoba. O czym ty piszesz w ogóle? Niemcy budowały Nord Stream a Tusk jakoś cicho siedział. Gdy znowu wróci postawa "business as usual", to Putinowi będzie na rękę że polski rząd będzie cicho siedział
1
@Karzel Sośnierz to jeden z filarów Konfederacji. Wielka strata że już nie będzie z trybun sejmowych miażdżył oponentów trafnymi argumentami.
0
@RosjaninBut Kosiniak coś mówił że ich to stanowisko interesuje.
2
@parpe Podaj konkrety.
0
@Arkon To już wolałbym Hołownię w takim razie.
0
@Destroyer_of_Worlds Może i nie ma JKM,ale za to jest jego zięć. Wymiana pokoleniowa. No i na szczęście Braun się dostał.
0
@RafiVeB Najbardziej nie lubiliby tego politycy.
0
@Arkon A co w tym fajnego?
0
@Katalonbar A co gdyby wprowadzić pomysł, że to wyborcy danej partii płacą za spełnienie jej postulatów?
1
@Comentateiro A można tam spotkać rurkowce?
0
Czarzasty może przegrać z typem z ostatniego miejsca, który może wygrać dzięki pieskom na billboardach. Idiokracja.
PS - cieszy, że Czarzasty może przegrać ale sposób na wygraną? Absurd do potęgi n-tej.
1
@Matan_Zajcev Przede wszystkim żaden sondaż przedwyborczy nie zakładał takiej frekwencji. I stąd tak niski wynik Konfederacji, gdyż ci wyborcy niebrani pod uwagę przez sondaże oddali swoje głosy na popisową bandę.
0
@mientusek1407 Czyli jak?
0
@arasz1819 Niemcy budowały Nord Stream, ale to PIS dzialał na korzysc Kremla. Ciekawe
1
@arasz1819 No wiesz - ty to ty. Nie znam twej narodowości ale pewnie oceniasz to przez pryzmat swoich poglądów itd. Oni robią to przez pryzmat swoich interesów.