0

@Ojciec5tkidzieci Faktycznie - Sośnierz który go zastąpił zrobił masę dobrej roboty nagrywając te filmiki i przybliżając ludziom rzeczywistość i absurdy w tym europarlamencie.

0

@kamyk_23 A kto to jest z nazwiska?

0

@tomek8756 Te miejsca 5,6,7 i ich wyborcy to nawet ciężko ocenić które z nich to największa odklejka.

1

@Hosh A do tego mamy większość niemiecką

0

@VegetaPolska Ale za co cię uwalił? Przecież tego nie da się nie zdać. Jak zaliczysz test to już masz to w kieszeni praktycznie.

0

@AbelKabel W jaki sposób niby miałby wrócić?

0

@Kondziubarca Przecież podobne negocjacje to powinny się toczyć za zamkniętymi drzwiami. I pewnie się toczą, a to co widzimy to tylko gierki na użytek wyborców.

0

@MESSIah16 Ale co tu orzekać? Kazdy inny wyrok byłby złamaniem zapisów konstytucji

0

@require Przecież TK jasno orzekł w tym temacie. Bez zmiany konstytucji nic nie moga zmienić jeśli chodzi o aborcję. No chyba że "demokratyczna opozycja" (sic) chce złamać konstytucję

1

@DonCarletto No bez żartów. Kosiniak na premiera to juz wieeeelka przesada.

0

@hayek Pamiętaj,że to co zapowiada PO przed wyborami niekoniecznie pokrywa się z wypełnieniem tego. Akurat tutaj przydałoby się złamać obietnice.

0

@Bykunn Oczywiście, że mówili. W podstawówce w latach 90-tych.

0

@Bykunn Kiedyś jakoś wystarczyła do tego biologia i nie trzeba było tworzyć osobnego przedmiotu.

11

@molibden Czyli że co - przejęli władzę przez zamach stanu czy jak niby?

0

@barcelonaLM Akurat tam siedzieć to tylko strata czasu i energii. Wolałbym aby udzielał się w naszym Sejmie. Szkoda.

2

@7black4 No na pewno mu się nie spodoba. O czym ty piszesz w ogóle? Niemcy budowały Nord Stream a Tusk jakoś cicho siedział. Gdy znowu wróci postawa "business as usual", to Putinowi będzie na rękę że polski rząd będzie cicho siedział

1

@Karzel Sośnierz to jeden z filarów Konfederacji. Wielka strata że już nie będzie z trybun sejmowych miażdżył oponentów trafnymi argumentami.

0

@RosjaninBut Kosiniak coś mówił że ich to stanowisko interesuje.

2

@parpe Podaj konkrety.

0

@Arkon To już wolałbym Hołownię w takim razie.

0

@Destroyer_of_Worlds Może i nie ma JKM,ale za to jest jego zięć. Wymiana pokoleniowa. No i na szczęście Braun się dostał.

0

@RafiVeB Najbardziej nie lubiliby tego politycy.

0

@Arkon A co w tym fajnego?

0

@Katalonbar A co gdyby wprowadzić pomysł, że to wyborcy danej partii płacą za spełnienie jej postulatów?

1

@Comentateiro A można tam spotkać rurkowce?

0

Czarzasty może przegrać z typem z ostatniego miejsca, który może wygrać dzięki pieskom na billboardach. Idiokracja.
PS - cieszy, że Czarzasty może przegrać ale sposób na wygraną? Absurd do potęgi n-tej.

1

@Matan_Zajcev Przede wszystkim żaden sondaż przedwyborczy nie zakładał takiej frekwencji. I stąd tak niski wynik Konfederacji, gdyż ci wyborcy niebrani pod uwagę przez sondaże oddali swoje głosy na popisową bandę.

0

@mientusek1407 Czyli jak?

0

@arasz1819 Niemcy budowały Nord Stream, ale to PIS dzialał na korzysc Kremla. Ciekawe

1

@arasz1819 No wiesz - ty to ty. Nie znam twej narodowości ale pewnie oceniasz to przez pryzmat swoich poglądów itd. Oni robią to przez pryzmat swoich interesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?