@Barca1922 Ale to jest nadal krzywda. Jeśli nie masz żadnych oporów przed wyrządzaniem krzywdy to sorry- mam nadzieję że tylko tak piszesz nie na serio.
@Barca1922 No właśnie tacy chętni do takich rzeczy, jak ty to powinni być trzymani jak najdalej od podobnych fuch,a kto wie czy nie jak najdalej od reszty społeczeństwa.
@Barca1922 A no to spoko. Ale nie lubię grzebać w życiu innych po podobnych zdarzeniach. Natomiast nawiązując do naszej wcześniejszej dyskusji to pozostawię ci pod rozwagę taki problem - rozważ jak tortury czy wykonywanie kary śmierci musiałoby ryć psychikę katom, którzy by to robili.
@Karol32 To, że państwo nie powinno się tym w ogóle zajmować. Tak samo zresztą jak na przykład z tym rozdawnictwem kościelnym. Teraz po prostu przestawią wajchę w drugą stronę. Do takich rzeczy niech powstają fundację i niech im wpłacają ludzie czy firmy a nie państwo.
@Barca1922 Ale skąd wiesz że w ogóle był na wojnie? I ile służył? No chyba że podali bo ja tam nie wnikałem. Ale wiem jak wygląda obecnie wojsko i że biorą tam teraz każdego. Bez żadnego odsiewu - nawet tych co się psychicznie tam nie nadają. Aby sztuka. Rozmawiałem z dowódcami którzy nawet nie wiedzą komu dają broń i czy mu coś nie odwali. Zresztą masz przykład tego dezertera. Nie ma co od razu łączyć tego z wojną.
@Danny Gaucho Na MŚ też pewnie badają,ale wyrywkowo więc mogło go ominąć. Poza tym myślę,że FIFA zrobiłaby wszystko aby to wyciszyć. Zadnego interesu w tym nie mają
@RomanHoffer Według KPA to możesz to oddać do jakiegokolwiek urzędu w Polsce,a oni musza to przesłać do wlasciwego. Pytanie co z twoimi uprawnieniami gdy pokwitowałeś odbiór. Kontaktuj się z nimi i naciskaj na korespondencyjne załatwienie sprawy. Tam tez pracują ludzie i powinni podejść życzliwie skoro to ich błąd. Tylko normalnie do nich.
0
@Karol32 Otóż to. Lepiej bym tego nie ujął. Państwo nie jest od pomagania. Od tego jest społeczeństwo.
0
@rayqi On prawdopodobnie zabił dziecko,a ty tu z jakimś burkiem wyjeżdżasz?
0
@Barca1922 Ale to jest nadal krzywda. Jeśli nie masz żadnych oporów przed wyrządzaniem krzywdy to sorry- mam nadzieję że tylko tak piszesz nie na serio.
0
@RomanHoffer Dawno to robiłeś? Ile czekałeś? Bo ja w ostatnim dniu.
1
@Remi70 Jak najbardziej logiczne.
0
@Barca1922 No właśnie tacy chętni do takich rzeczy, jak ty to powinni być trzymani jak najdalej od podobnych fuch,a kto wie czy nie jak najdalej od reszty społeczeństwa.
1
@Majkel34 Najbardziej bulwersujące jest to że on chyba sam się do nich zgłosił po tym jak ogłosili amnestię dla tych, którzy się ujawnią.
0
@Barca1922 A no to spoko. Ale nie lubię grzebać w życiu innych po podobnych zdarzeniach. Natomiast nawiązując do naszej wcześniejszej dyskusji to pozostawię ci pod rozwagę taki problem - rozważ jak tortury czy wykonywanie kary śmierci musiałoby ryć psychikę katom, którzy by to robili.
1
@Karol32 To, że państwo nie powinno się tym w ogóle zajmować. Tak samo zresztą jak na przykład z tym rozdawnictwem kościelnym. Teraz po prostu przestawią wajchę w drugą stronę. Do takich rzeczy niech powstają fundację i niech im wpłacają ludzie czy firmy a nie państwo.
0
@Barca1922 Ale skąd wiesz że w ogóle był na wojnie? I ile służył? No chyba że podali bo ja tam nie wnikałem. Ale wiem jak wygląda obecnie wojsko i że biorą tam teraz każdego. Bez żadnego odsiewu - nawet tych co się psychicznie tam nie nadają. Aby sztuka. Rozmawiałem z dowódcami którzy nawet nie wiedzą komu dają broń i czy mu coś nie odwali. Zresztą masz przykład tego dezertera. Nie ma co od razu łączyć tego z wojną.
0
@Karol32 Ot choćby na tym - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2021-09-22/warszawa-rozpoczyna-dzialalnosc-hostel-interwencyjny-dla-osob-lgbtqi/#amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=16978176263613&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com
0
@RomanHoffer A to nie ty pisałeś że masz niedługo egzamin? To zdobyłeś te uprawnienia, czy to jakieś inne?
1
@cracker Najlepsi są ci zdziwieni,że PIS wygrał,a nie będzie rządził. Przecież w TVP powiedzieli że wygrał.
0
@Barca1922 No ja nie łączę tego, że mu odwaliło z wykonywanym zawodem.
0
@DonMatteo901 Zapłacić tak żeby był ślad i zapodać na skarbówkę oraz do ZUS. Króciutko. Pewnie ruda.
1
@Lionel_Messi10 Ech. Szkoda.
1
@Kgorecki2500 Rozdawnictwo LGBT-owskie nie polega na rozdawaniu orientacji, tylko na czym innym.
0
@Barca1922 Tak przekonałeś. Skoro tak myślisz to ok. A poza tym to taki fajny czarno-biały stereotypowy świat sobie tworzysz w głowie.
0
@Danny Gaucho Na MŚ też pewnie badają,ale wyrywkowo więc mogło go ominąć. Poza tym myślę,że FIFA zrobiłaby wszystko aby to wyciszyć. Zadnego interesu w tym nie mają
2
@SenseiFCB Skoro zadajesz takie glupie pytania,to nie masz zielonego pojęcia na temat spowiedzi.
0
@Barca1922 Może i tak. W sumie na pewno tak.
0
@RomanHoffer Według KPA to możesz to oddać do jakiegokolwiek urzędu w Polsce,a oni musza to przesłać do wlasciwego. Pytanie co z twoimi uprawnieniami gdy pokwitowałeś odbiór. Kontaktuj się z nimi i naciskaj na korespondencyjne załatwienie sprawy. Tam tez pracują ludzie i powinni podejść życzliwie skoro to ich błąd. Tylko normalnie do nich.
0
@Kuba_1 Oby. Oby.
0
@Barca1922 Pewnie za mało tortur.
1
@mekston Absolutnie żadnej różnicy nie ma.
3
@Rastafarnianin No akurat to środowisko zalecenia KO olewa ciepłym moczem.
0
Czy opozycja patriotyczna wypowiedziała się juz na temat tankowania na Orlenie? Już można,czy to nadal passe?
0
@Ptasior W wyborach przecież wyrazili swój głos.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego nie ma tam Dudy? Dlaczego k--a dlaczego!!!!? Pytam się...
0
@MESSIah16 Kiedyś królowie normalnie walczyli i jakoś nie było mniej tych wojen.