1

@AlexDark00 Akurat takim to powinni z miejsca spuszczać powietrze i mandat obowiązkowo.

0

@doc Generalnie tu się nic nie zmieniło - jedynie to ,że straż miejska może się przyczepić. Do tej pory też mogła, ale musiała dodatkowe wezwać policjanta.

1

@Arys Barca obecnie nie jest bogatym zespołem. I ja tam wolę oglądać wychowanków niż gwiazdy za miliony. Jak ktoś woli co innego ma choćby PSG.

0

@_barti Ostro o sobie piszesz.

8

@Bobo25 Przypomnijmy,że tam idą miliony unijnych funduszy. Nawet dziś ogłosili,że dostali 300 mln na kolej. No ale wiadomo,ze niemieckie interesy sa wazniejsze.

4

@hayek Mają rozmach skurczysyny. Już się zaczyna.

3

@Emhyr Mandat w wysokości 200 zł, który można wystawić tylko osobie, która ukończyła 17 lat. W przypadku młodszych osób sprawa może skończyć się na pouczeniu lub w sądzie z karą grzywny w wysokości 1500 zł

1

@Objectivo Można uznać go wręcz za ponadczasowy, bo faktycznie te słowa można przytaczać co 4 lata.

0

@Emhyr Odpowiednie uprawnienia są potrzebne osobom w wieku 10-18 lat. To niekoniecznie dzieci.

0

@_barti No na pewno człowieka który gra na jakimś tam poziomie w brydża czy szachy można nazwać głupim. To że gada kontrowersyjne rzeczy i to w wiadomym celu nie czyni go głupim.

0

@Ojciec5tkidzieci To wpis z 2014 roku.

0

@Kidd Cywilizacja śmierci, odczłowieczanie płodów ludzkich - tak się to kończy.

0

@_barti Może i stary ale ma więcej werwy niż niejeden spasiony nastolatek.

1

@escarabajo Zawsze mi się mylą te nazwiska.

0

@Nazio_87 Brejza to ten co te dzieci oszukiwał?

27

Skoro Sergio czyta się Serhio, Jorge czyta się Horhe, to Guiu czyta się Huiu?

0

W meczu Lyon - Clermont gole strzelali Cham i Ogier.

0

@MesQueUnClub96 W jakim sensie? Wymieniłem naszych graczy pierwszego zespołu. W sumie nie wiem gdzie zarejestrowany jest Yamal no ale regularnie gra.

1

@Rewolucja123 A te pizdy co tam wkoło są to na co czekają? Jakaś babka dopiero reaguje.

0

Ależ imponująco wygląda nasza ławka. Alonso,Araujo i Yamal. Jest z czego wybierać. Oby ci młodzi zabłysnęli.

0

@ObiwanKenobi taktyk

0

@Herato Zdecydowanie nie.

0

@Gaunter Może nie grali nic na stadionie Barcy pomiędzy 24 listopada 2001 a 9 lutego 2003.

0

@Chaoss Też na to nie stawiam,ale kto wie?

5

@kamyk_23 Skoro proponujesz,to skorzystam. Kiedy podjeżdżasz?

0

@thorin A wiesz na czym polega inflacja? Nie dostaniesz więcej, bo gdybyś dostał więcej niz wtedy wydaleś to byś dziś sobie kupił kolejne nowe i jeszcze by ci zostało.

2

@tbas Powiedz im, że muszą być jak Tommy Lee Jones w Ściganym...

1

@Arkon Prince - Purple rain. Reszty nie wymienię. To jedyny utwór który dla mnie wybija się ponad inne moje ulubione.

9

@misterio Jesli chodzi o samochód to póki co zbieraj na opłatę. Bo to warunek KPO aby taka oplat3 wprowadzić do końca IV kwartału 2024.

0

@PatrykBarca "Nie mówiąc już że w dzisiejszych czasach kiedy każdy patrzy Ci na ręce nie ma preparowania dowodów itp."


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?