1

@Rewolucja123 A te pizdy co tam wkoło są to na co czekają? Jakaś babka dopiero reaguje.

0

Ależ imponująco wygląda nasza ławka. Alonso,Araujo i Yamal. Jest z czego wybierać. Oby ci młodzi zabłysnęli.

0

@ObiwanKenobi taktyk

0

@Herato Zdecydowanie nie.

0

@Gaunter Może nie grali nic na stadionie Barcy pomiędzy 24 listopada 2001 a 9 lutego 2003.

0

@Chaoss Też na to nie stawiam,ale kto wie?

5

@kamyk_23 Skoro proponujesz,to skorzystam. Kiedy podjeżdżasz?

0

@thorin A wiesz na czym polega inflacja? Nie dostaniesz więcej, bo gdybyś dostał więcej niz wtedy wydaleś to byś dziś sobie kupił kolejne nowe i jeszcze by ci zostało.

2

@tbas Powiedz im, że muszą być jak Tommy Lee Jones w Ściganym...

1

@Arkon Prince - Purple rain. Reszty nie wymienię. To jedyny utwór który dla mnie wybija się ponad inne moje ulubione.

9

@misterio Jesli chodzi o samochód to póki co zbieraj na opłatę. Bo to warunek KPO aby taka oplat3 wprowadzić do końca IV kwartału 2024.

0

@PatrykBarca "Nie mówiąc już że w dzisiejszych czasach kiedy każdy patrzy Ci na ręce nie ma preparowania dowodów itp."


1

@Chaoss Kraje arabskie nigdy się tak naprawdę nie zjednoczyły przeciwko Izraelowi. Być może teraz do tego dojdzie.

1

@IronSanHybrid Nie no - pewnie ze tak. Jak ktoś przekracza granice to w końcu trzeba zareagować. Ale lepiej było iść ze wszystkimi, bo tak to potem się może będzie mścił tylko na tobie. Ale skoro już takie rzeczy odwala to pewnie i tak ma nierówno pod kopułą.

0

@tbas Ma. Zakazał swoim wyznawcom brać karty do referendum i ci nie brali.

2

@IronSanHybrid Jak droga publiczna to właściciel może mu naliczyć oplaty za bezumowne korzystanie z gruntu. Ale wojny z sąsiadami to sa zawsze przegrane sprawy,vo prędzej czy później to się jakoś odbije. Współczuję.

0

@Karol32 Ale wiesz,że tu nie chodzi o rasizm a o specjalne drażnienie konkretnego piłkarza. W Realu i całej lidze gra x piłkarzy wobec których można stosować rasizm i jakoś to nie występuje nagminnie wobec żadnego z nich. Gdyby vinicius ogłosił publicznie,ze na przykład nie wiem - nie lubi jakiejś piosenki,to jutro wszystkie stadiony by ja spiewały tylko po to aby go draznić. Bo nie lubia go za to jaki jest a nie za kolor skóry .

1

@tbas Braun akurat nie ma żadnej politycznej mocy sprawczej w tym kraju.

0

@ranger3120 A kto ten w czapce?

2

@DonMatteo901 Tusk ze wsparciem niemieckich mediów i tak utrąci ten projekt.
@gumaz To bardzo istotny problem przy tego typu inwestycjach. Ale to się dzieje w całej Polsce gdzie chcą cokolwiek budować. Jedyne co trzeba pilnować to odpowiednich odszkodowań i czy nie dochodzi do nieprawidłowości już przy samym planowaniu. Każda inwestycja publiczna rodzi różne problemy - nawet nie samo wywłaszczenie,ale że powstaje czasem cos co będzie uciążliwe dla okolicznych mieszkańców

3

@Kitek1640 Ty - no ale w sumie PIS wygrał wybory,więc Tusek się jednak wywinął. Tak jak za chwilę wywinie się z pozostalych obietnic,a sekta i tak go będzie wybielać.

0

@Popitek12 Rybę i kury bierz w pazury.

0

Konfederacja wywraca stolik. Tomeczek to JKM


1

@Murazor Nie daliśta im trzeciej kadencji to się teraz nie pytajta

1

@bartoszplucinski Erik ten Haag co stworzyl potwora z Ajaxu

0

@tomek8756 Ale ich miny dobrali idealnie do tego tekstu.

0

2

@Roobo Moim zdaniem ma wielkie znaczenie bo stał tam i obiecał to tym ludziom prosto w twarz. Wielki błąd wygłaszać tak stanowcze opinie,bo potem głupio to odkręcać i się z tego tłumaczyć.

1

@MesQueUnClub_87 No i skłamał? Dokładnie tak mówił, mimo iż wiedział że to bzdura. Cały Tusk.

10

@El Madridista. Co się dziwić - PIS przyzwyczaił ich że spełnianie obietnic wyborczych to rodzaj standardu. Teraz czeka ich zderzenie z odmiennym pojmowaniem polityki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?