1

@xvcWinterSoldier Druga część najlepsza. Trójka jeszcze ujdzie. Ale te nowe to totalne popłuczyny.

2

@pioz123 @Barcasub Podobno. @Luciano99 zapytany o trzy rzeczy jakie najbardziej mu się podobają u @jowita odpowiedział jednym słowem - podbródek

2

@Barcasub Nieprawda. Nie robią czerwonych big-bagów.

0

Kiedyś to było -

0

@Barca1922 Ja jestem zdania,że wszyscy ludzie to bestie. I tylko odpowiednie okoliczności sprawiają,że te instynkty wychodzą na jaw - u niektórych wcześniej,u niektórych później. Tylko naprawdę silne i nieliczne jednostki potrafią to w sobie stłumić. Chodzi mi o takie okoliczności jak np. wojna, bezkarność,pełniona funkcja itd. Eksperyment Zimbardo dobitnie tego dowiódł.

0

@AFA90 Wspomniane sytuacje mówią same za siebie. I żadne wypieranie i manipulowanie nic tu nie zmieni.

0

@Barca1922 Przekaz jest jeden - człowiek to najgorsza bestia.

1

@Kgorecki2500 Jaro- sław. Jaro-sław...

0

@Kgorecki2500 Hm - ciekawe dlaczego akurat takie miejsce.

0

@Arys Piękna kobieta.

1

@molibden Na razie widzimy i spieramy się tylko o efekt, a naukowcy czy lekarze nie poznali póki co przyczyny pederastii. A to czy nazywamy to chorobą czy nie to tylko spór o nazwę. Jesli poznamy przyczyny tego zjawiska/zaburzenia/choroby to wtedy będzie to można bardziej jednoznacznie określić.

0

@molibden Tak jak pisałem nie do mnie te pytania. Skoro jak piszesz są lekarze którzy twierdzą to co twierdzą to szukaj odpowiedzi u nich, czy też np. w publikacjach dr Wandy.

0

@partymaker O co konkretnie chodzi?

5

@draxidox Może @VegetaPolska powinien wydzierżawić z hektar ziemi i spróbować. Koniec dylematów czy pisać czy dzwonić - same będą się pchały

1

@FCB_dimiC Prawdopodobnie juz zrobił. Oby nikt więcej nie ucierpiał.

0

@molibden Nie wiem - nie studiowałem medycyny jak ta Pani,aby znać powody takiego podejścia. Nie znam też efektów stosowania tej metody leczenia.

2

@molibden Co do leczenia pederastii,to w tamtych czasach było m.in. takie podejście. Ale czy w Polsce stosowano takie metody? A co do aborcji to cóż - każdy zapewne ocenia to po swojemu.

0

@tomek8756 Pełna zgoda z dr Pawłowicz. Zwlaszcza ostatnie zdanie w punkt.

0

@Xavinista A ja tam trzymam kciuki za Milan. Szejków mi w ogóle nie żal.

0

@Barca1922 Kto to pisał ten artykuł z taka składnią,że ciężko to zrozumieć. Lepiej mnie nie oznaczaj na przyszłość, bo nie chcę czytać o podobnie makabrycznych historiach.

0

@joloskyy On akurat występował w tych wyborach z biernym prawem wyborczym. Bardziej należałoby zatem krytykować tych,którzy go wybrali.

0

@SawneyBean Skoro tak to obrazowo opisałeś to odniosłem wrażenie,że sobie to wyobraziłeś. Jeśli natomiast tylko tak na szybko to napisałeś,bez zastanowienia to spoko.

1

@Lionel_Messi10 Widzę,że co poniektórzy mają klapki na oczach,a wyzywanie po meczu przeciwnika to według nich okazanie klasy. No spoko.

2

@mrboom Pytanie czy policja może mu zakazać działań. Jakichś konkretnych to na pewno,ale to dodatkowo im komplikuje pracę skoro musieliby go jeszcze powstrzymywać. Moim zdaniem absolutnie nie powinien się w to mieszać. Są od tego służby a nie podobne firmy.
Jeszcze pajac oferuje nagrodę czym motywuje jakichś domorosłych detektywów- amatorów aby się tam pałętali i wchodzili w drogę tym służbom. Jesli przez to dojdzie do jakiegos wypadku i policja czy ten poszukiwany skrzywdzi takiego amatora to Rutkowski powinien za to solidnie beknąć.

0

@tadzik447 Pytanie ilu wyborców zostałoby tak samo zaoranych.

0

@takisobiektos No w sumie mógł się pomylić.

0

@Lionel_Messi10 Ale czy ważne co kto robił pierwszy? Ktoś kto ma klasę to z klasą reaguje na różne zaczepki. To że wygrał to inna sprawa. I nie łudzę się,że to wpłynie na ZP,ale skoro już podają takie kryteria to te zachowania mówią same za siebie.

0

@SawneyBean To, że sobie wyobrażasz podobną sytuację, to fantazja. Za wikipedią - "pewien wyobrażony scenariusz, w którym w sposób jawny lub ukryty osoba spełnia swoje życzenia.". Nie musisz o tym myśleć cały czas aby można to było tak określić.

0

@Lionel_Messi10 Klasa na boisku. Czyli brak podania ręki Lewemu, gesty wobec van Gaala i wyzywanie holenderskiego gracza od głupków powinny zostać zauważone.

1

@Kondziubarca Spróbować zawsze warto. Moze Milan się wystraszy wyciągania brudów i dojdzie do jakiejś ugody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?