@Kgorecki2500 Szczerze to nic mnie tak nie zniesmaczyło po tych wyborach jak wynik Lewicy. Pal licho Tuska Holownię czy Kosiniaka,ale że te osobniki tyle głosów zdobyły.
@bartekvisca Jeśli coś drożeje to szukaj przyczyn w idiokracji brukselskiej. I tak - obecnie zabroniona jest sprzedaż płynów opartych na alkoholu metylowym. Tylko firmy mogą go kupić - porównaj sobie ceny z tymi dostępnymi dla konsumentów.
@Tasde Na tej samej zasadzie budowali autostrady. Tyle że tam były takie zapisy w umowach, że do dzisiaj część z nich jest utajniona Ale generalnie lepiej wchodzić w podobne relacje z inwestorem,który wyłoży kasę niż nie czynić podobnych inwestycji w ogóle.
@gumaz Rozumiem, że ty za darmo wykonujesz swoje obowiązki? Żeby nie było - żądanie konkretnej kwoty to moim zdaniem nadużycie i powinno być krytykowane, ale z drugiej strony też niektórzy oczekują za wiele od księży.
@MesQueUnClub_87 Serio w to wierzysz? Pojedynczych moze tak by potraktowali, ale jak był w Warszawie marsz poparcia dla Palestyny to nikt palcem nie kiwnął.
@pluszek Ja to bym jeszcze pytał każdego wyborcę o podobne rzeczy przed głosowaniem. Dostajesz 3 pytania i odpowiesz 2 razy źle - nie zostajesz dopuszczony do głosowania.
@tomek8756@A4ron Jeśli znajduje się inwestor który chce zainwestować 8 mld złotych w ten projekt, to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie o sens i powodzenie tej inwestycji. Szef konsorcjum które ma w swoim portfolio lotniska na całym świecie - "Nicolas Notebaert podczas rozmowy wielokrotnie powtarzał jedno słowo: konkurencyjność. Uważa, że to jest klucz do potencjalnego sukcesu Centralnego Portu Komunikacyjnego na arenie międzynarodowej. - CPK chce być nowym liderem w regionie, to wymaga konkurencyjności. W Europie rynek lotnisk jest bardzo konkurencyjny, bardziej niż np. w Azji - podkreślił." https://www.money.pl/gospodarka/cpk-wybralo-inwestora-chce-wylozyc-do-8-mld-zl-na-budowe-6955545548683776a.html
@pluszek Rządzi rząd - ten Pan raczej do rządu się nie załapie. A tak swoją drogą to chętnie bym zobaczył jak red. Mazurek grilluje także innych polityków podobnymi pytaniami jak tu o Zgromadzenie Narodowe -np. taką Żukowską itd.
@tristan87 Ech człowiek napisałby co nich myśli,ale za takie zera dostać bana? Niech zasuwają w takim razie do lasu szukać tego podejrzanego o morderstwo dziecka.
@mekston Weź daj spokój Panie. Chciałem ją zamówić i nie ma. Ale inna jej książka kosztuje 123,5 zł. Słownie - ponad sto złotych. Gdyby mi nawet płacili tyle za jej przeczytanie,to raczej bym się nie zdecydował.
@barcu$ Po tych wszystkich transferach poziom gry w Arabii i tak stoi kilka poziomów wyżej niż ówczesny poziom katarskiej ligi. Jego początki w Arabii można bylo jeszcze z tym porównać. Teraz to już inne okoliczności.
21
@Kgorecki2500 Szczerze to nic mnie tak nie zniesmaczyło po tych wyborach jak wynik Lewicy. Pal licho Tuska Holownię czy Kosiniaka,ale że te osobniki tyle głosów zdobyły.
0
@Borneo PIS to kolejna banda do kompletu. Wszystkich ich do jednego wora zapakować,a wór na Borneo.
2
@Deviler Banda czworga w komplecie.
3
@Yoshi94 Jak u mechanika czy u budowlańca - "Ile to będzie kosztować? - Panie - a z fakturką czy bez"
0
@bartekvisca Jeśli coś drożeje to szukaj przyczyn w idiokracji brukselskiej. I tak - obecnie zabroniona jest sprzedaż płynów opartych na alkoholu metylowym. Tylko firmy mogą go kupić - porównaj sobie ceny z tymi dostępnymi dla konsumentów.
0
@mientusek1407 No i lipa w huk by była. Jak Luke Skywalker nie istnieje bez Dartha Vadea, tak Barca nie istnieje bez Realu
1
@MOLESTA I wyszedł na tym lepiej niż my.
0
@Tasde Na tej samej zasadzie budowali autostrady. Tyle że tam były takie zapisy w umowach, że do dzisiaj część z nich jest utajniona Ale generalnie lepiej wchodzić w podobne relacje z inwestorem,który wyłoży kasę niż nie czynić podobnych inwestycji w ogóle.
1
@gumaz Rozumiem, że ty za darmo wykonujesz swoje obowiązki? Żeby nie było - żądanie konkretnej kwoty to moim zdaniem nadużycie i powinno być krytykowane, ale z drugiej strony też niektórzy oczekują za wiele od księży.
0
@MesQueUnClub_87 Serio w to wierzysz? Pojedynczych moze tak by potraktowali, ale jak był w Warszawie marsz poparcia dla Palestyny to nikt palcem nie kiwnął.
2
@pluszek Ja to bym jeszcze pytał każdego wyborcę o podobne rzeczy przed głosowaniem. Dostajesz 3 pytania i odpowiesz 2 razy źle - nie zostajesz dopuszczony do głosowania.
3
@tomek8756 @A4ron Jeśli znajduje się inwestor który chce zainwestować 8 mld złotych w ten projekt, to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie o sens i powodzenie tej inwestycji. Szef konsorcjum które ma w swoim portfolio lotniska na całym świecie - "Nicolas Notebaert podczas rozmowy wielokrotnie powtarzał jedno słowo: konkurencyjność. Uważa, że to jest klucz do potencjalnego sukcesu Centralnego Portu Komunikacyjnego na arenie międzynarodowej. - CPK chce być nowym liderem w regionie, to wymaga konkurencyjności. W Europie rynek lotnisk jest bardzo konkurencyjny, bardziej niż np. w Azji - podkreślił."
https://www.money.pl/gospodarka/cpk-wybralo-inwestora-chce-wylozyc-do-8-mld-zl-na-budowe-6955545548683776a.html
2
@pluszek Rządzi rząd - ten Pan raczej do rządu się nie załapie. A tak swoją drogą to chętnie bym zobaczył jak red. Mazurek grilluje także innych polityków podobnymi pytaniami jak tu o Zgromadzenie Narodowe -np. taką Żukowską itd.
1
@LjakRoberciik Chyba dostali bana na tamto konto na jakiś czas.
https://www.sport.pl/pilka/7,65029,30320698,kanal-sportowy-dostal-bana-na-youtube-ie-media-ujawniaja.html
0
@tristan87 Ech człowiek napisałby co nich myśli,ale za takie zera dostać bana? Niech zasuwają w takim razie do lasu szukać tego podejrzanego o morderstwo dziecka.
1
@FutbolFan No uśmiech Eda faktycznie sympatyczny,ale czy on jest najlepszy w historii? Rzecz gustu.
0
Nie ma co przyspieszać tego powrotu na siłę.
2
@kamyk_23 I serio wierzysz,że człowiek z nadania PO zarobi tam mniej?
4
@MesQueUnClub96 Pamiętaj o karcie rowerowej.
0
@mekston Weź daj spokój Panie. Chciałem ją zamówić i nie ma. Ale inna jej książka kosztuje 123,5 zł. Słownie - ponad sto złotych. Gdyby mi nawet płacili tyle za jej przeczytanie,to raczej bym się nie zdecydował.
0
@Colon To sztuczna inteligencja robi sobie jaja,czy to na serio było?
0
@mrboom Dokładnie tyle na to mają czasu. Potem grzywny 5 tys zł.
0
@4drian0 A już myślałem że skoczy.
0
@maniak33333 To akurat totalna patologia. Gardzę takimi środkami.
0
@MateuszGotowka99 I prawidłowo. Króciutko z takimi rasistowskimi przejawami. Tępić na każdym kroku.
0
@barcu$ Po tych wszystkich transferach poziom gry w Arabii i tak stoi kilka poziomów wyżej niż ówczesny poziom katarskiej ligi. Jego początki w Arabii można bylo jeszcze z tym porównać. Teraz to już inne okoliczności.
1
@barcu$ No ale Xavi nadal nie ma Złotej Piłki.
0
@_barti Idol to zbyt mocne słowo. Zresztą idol wśród polityków? Nie jest to środowisko,w którym należałoby szukać idolów.
2
@GeneralXavi 4 punkty to przyzwoity wynik w obecnych okolicznościach
0
@Arys Piszesz tu tak oczywiste rzeczy, że tyczą się one chyba tylko chorągiewek.