1

@Comentateiro I jak to sobie wyobrażasz - wstawią te 50 kilka niszczarek tylko po to by niszczyć dokumenty,a kto będzie je obsługiwał? Szeregowi pracownicy? A potem opozycja przejmie władzę i co? Wywali górę czy wszystkich jak leci? Jak wywali górę to potem ci szeregowi mogą ich sypnąć co im rzekomo kazali niszczyć. Wywalą wszystkich to kto tam będzie pracował? I ci szeregowi będą się narażać na odpowiedzialność karną niszcząc coś nielegalnie? Śmiem sądzić że tam są ludzie jeszcze co pracowali za rządów PO i że będą pracować nadal. Co jedynie góra po wyborach się zmienia - wiadomo.

0

@barcelonaLM Nie ma w tej chwili żadnych warunków na pobór. Ani budynków, ani kadry ani sprzętu.

1

@macio_944 To by trzeba było zapytać śp. eksperta -

1

@Comentateiro Jak pisałem - nie twórz jakichś teorii spiskowych. Łykacie wszystko jak leci - rzekomo miał to być zakup bez przetargu,a wszystko było zgodnie z procedurami. Mało tego - oni te niszczarki dostana dopiero w ciągu dwóch tygodni.

0

@Barca1992 Nie robią - teraz jest zero odsiewu przed i w trakcie. Mało tego - jeśli chodzi o sprawę tego dezertera to jego przełożeni wystawiali mu negatywne opinie po których potem nie było śladu. Podobno jeden z tych opiniujących uniknął potem konsekwencji tylko dzięki własnej kopii tej opinii którą wystawił.

0

@Waniliowy Choćby to co piszesz o tym ubezpieczaniu osób do których mógł się udać, czy o innych procedurach. Niby to oczywiste no ale takie informacje jednak nie powinny być publiczne. Od takich rzeczy jest rzecznik. No ale to tak tylko cobyś potem nie pluł sobie w brodę.

0

@Mario96w To akurat korzyść naszego kraju,bo po latach komuny mamy nawyk przystosowania się i funkcjonowania pomimo upierdliwej biurokracji.

0

@Waniliowy Nie żeby coś - ale serio opłaca ci się pisać tu publicznie takie rzeczy? Przeciez ktoś to może podrzucić dalej do mediów i jak zaczną drążyć to możesz mieć kłopoty za podobne przecieki.

0

@Karol32 No akurat jeśli chodzi o obecne TVP to akurat żadna sztuka wydać lepiej pieniądze. A przeznaczenie budynku zawsze można zmienić na jakieś sensowne.

0

@Mario96w A ja nie kupuję tego,że to zmieni stan bezpieczeństwa na drogach. To tylko kolejny bzdurny wymóg za który trzeba płacić. Wiesz jak wyglądają takie badania psychologiczne? Przechodziłem takie w dużej grupie osób gdzie byly także osoby starsze. Byly tam odpowiednie urządzenia które badały szybkość reakcji.Facet który mial to kontrolować w pewnym momencie opuścił sobie salę a potem po prostu wszystkim wypisał odpowiedni kwitek.

0

@Karol32 Wydawanie publicznych pieniędzy na podobne rzeczy to straszna rzecz. Tak jak pisałem - niech to sponsoruje ktoś inny niż państwo. Jak już pomagać to niech na pomoc psychiatryczną czy psychologiczną lepiej by to poszło.

0

@RomanHoffer No to skoro juz dostales kogos innego to chyba coś tam działają. Z jakiego miasta twoje UDT?

0

@RomanHoffer A to spoko. Bo myslałem że po nowym roku dopiero wyślą.

0

@Mario96w Podrzucam jeszcze raz artykuł - https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-seniorzy-za-kierownica-powoduja-wiecej-wypadkow-oto-statystyki/f4wm0sd
Bardzo ciekawy jest fragment dotyczący skladek OC bo ubezpieczyciel wie najlepiej jak to rzeczywiście wygląda i jakoś ta skladka dla starszych nie odbiega od normy drastycznie.

0

@tbas Owszem stanowiły - ale głównie jako piesi. Sprawdź tę statystykę którą przytoczyłeś. Ja wrzuciłem tę o sprawcach. Oto co piszą dalej pod tym fragmentem który wybrałeś - " Ze statystyki wynika, że aż 28,4 proc. ofiar śmiertelnych wypadków to starsze osoby. Najwięcej seniorów ginie jako piesi. W 2015 r. aż 45 proc. (415 osób) zabitych pieszych w wypadkach drogowych stanowiły właśnie starsze osoby." Albo nie doczytałeś,albo celowo manipulujesz.

1

@Comentateiro UE wprowadziła papierowe słomki to chyba musieli je z czegoś robić

0

@tbas W twoim także - akurat te badania nie mają wykluczać kogoś po zawale. Poza tym statystyki wcale nie uzasadniają wprowadzania takich rozwiązań - https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-seniorzy-za-kierownica-powoduja-wiecej-wypadkow-oto-statystyki/f4wm0sd

0

@Karol32 Od jak najmniejszego wtrącania się w życie obywateli.

0

@tbas Co to wnosi do tego tematu? Ktoś już poruszał temat dostępu do broni. Tam dyskutuj na ten temat.

0

@Comentateiro Chyba twój. To nie są czasy gdy sprzątano po komunie. A i tak potem IPN znajdował dokumenty zaewidencjonowane w innych miejscach. Jest ewidencja, jest EZD. Co ty myślisz,że stworzyli tam jakieś tajne archiwum poza ewidencją i jak coś zniszczą to ślad po tym nie zostanie?

0

1

@Barcanajlepszyteam Badania psychologiczne po 65 roku życia a po 70 co rok

2

@tbas Bardziej spoko niż nabuzowany hormonami 20-latek pędzący po mieście 150 km/h i nagrywający z tego relację.

0

@MesQueUnClub96 Otóż bardzo źle.

1

@MarioVeB! Taka czyli jaka? Trzeba by było prześledzić ich poprzednie zamówienia podobnych narzędzi aby coś ewentualnie wywnioskować. Jak już bym się doszukiwał nieprawidłowości to raczej w tym kto wygra przetarg i czy nie zarobi na tym ktoś związany z władzą.

0

@Kinginiesta @Comentateiro @Nazio87 A do czego służą niszczarki? Do niszczenia dokumentów. W kazdym biurze się znajdują takie urządzenia jakbyscie nie wiedzieli.

0

UE chce wprowadzić badania dla starszych kierowców. Przeciez to jest jakieś szaleństwo.

0

@tomek8756 Frytki gotowane na wodzie?

1

@Comentateiro Weź nie szukaj juz teorii spiskowych.

0

@tomek8756 Dożywocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?