@A4ron KO chyba coś mówiła, że jeśli już to za pracę w niedzielę ma być dodatek 100%,a do tego pracownicy mają mieć dwa weekendy wolne w miesiacu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie
@Kalipso Dokładnie. Wczoraj by może uratowali, a jutro by kogoś zabił. U nas jest taki bezdomny co chodzi po sklepach i kradnie ubrania, jedzenie pracownikom z szatni. Policja go zawija, a na drugi dzień znowu krąży po mieście. Każdy go doskonale zna i jakoś nie ma sposobu na niego.
@barteq To znaczy też mnie to trochę śmieszy i sporo jednak mu ujmuje tamten kiepsko odegrany filmik w moich oczach,ale to też nie jest żaden argument in minus,że sobie nie poradzi w jakims resorcie. Jak dobierze sobie ogarniętych ekspertów to czemu nie?
@FcPortoFan1999 I kogo on teraz przyciągnie? Stracił już swoich wyborców i tak samo nikt medialny z Konfederacji za nim teraz nie pójdzie. Partię może i założy,ale juz raczej nie rozbije jakoś mocno prawicy.
@tbas No własnie wybiorą go pisowcy jak będzie wszystko utrudniał opozycji. Natomiast straciłby swój jedyny elektorat gdyby szedł ręka w rękę z opozycją
@Uukasz_93 I to jest jedyny zarzut do Hołowni,że się kiedyś spłakał? Dajmy mu szansę się wykazać - na razie musi okiełznać te lewicowe szaleństwo - zobaczymy jak temu podoła.
@Barca1922 Nie no - trochę zmienia - jesli ktoś ewidentnie ma jakies dziury w umysle i nie kontaktuje na jakim świecie żyje to zamykać go do więzienia to tak trochę nie halo. Są inne miejsca na takich. Natomiast co innego jesli ma spaczony umysł ale zrobil to swiadomie. Wiadomo że do końca normalny nie jest ale wtedy do celi.
@Barca1922 Jak mogę sobie wyrobić zdanie na ten temat jakiejś kary skoro nie znam żadnych okoliczności. Jak dla mnie to tak niewyobrażalne co tam się stało,że jedyne co sobie wyobrażam to,że on nie był w pełni władz umysłowych. Jeśli był to chyba oczywiste,że najwyższa kara jak nic,a w więzieniu i tak się nim zajmą. Ale pisaleś tutaj o torturach jako formie kary i na ten temat podjąłem dyskusję,bo wielu pod wplywem emocji pisze podobne rzeczy bez zastanowienia
@Barca1922 I to ty bys chciał zadośćuczynić rodzinie? To lepiej byś wpłacił na pomoc psychologiczną dla ofiar przestępstw czy na ich leczenie,a nie pierwsze co to piszesz o torturowaniu innych.
0
Tym razem chociaż muzycy których znam.
0
@Kgorecki2500 Raczej banda bosego. I nie dwóch a trzech.
0
@A4ron KO chyba coś mówiła, że jeśli już to za pracę w niedzielę ma być dodatek 100%,a do tego pracownicy mają mieć dwa weekendy wolne w miesiacu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie
1
@Kalipso Dokładnie. Wczoraj by może uratowali, a jutro by kogoś zabił. U nas jest taki bezdomny co chodzi po sklepach i kradnie ubrania, jedzenie pracownikom z szatni. Policja go zawija, a na drugi dzień znowu krąży po mieście. Każdy go doskonale zna i jakoś nie ma sposobu na niego.
3
@tomek8756 Nadal są miejsca i stanowiska gdzie nie jest to takie oczywiste.
5
@Adran360 Jeszcze wielu postuluje tortury i co to by oni nie zrobili z tym czy tamtym.
0
@barteq To znaczy też mnie to trochę śmieszy i sporo jednak mu ujmuje tamten kiepsko odegrany filmik w moich oczach,ale to też nie jest żaden argument in minus,że sobie nie poradzi w jakims resorcie. Jak dobierze sobie ogarniętych ekspertów to czemu nie?
0
@Matheu12 Tylko kretyni wierzą w cokolwiek jakiemukolwiek politykowi.
15
@Vampir707 Ależ ustawka. Przeciez gdyby nie napisał kto tam jest, to nikt by go z tego zdjęcia nie poznał.
1
@Faro Syn @Luciano99 potrącił @jowita ?
0
@hayek Co to za Seba?
0
@T^L Dobra- mi to wisi. Ja ich nie wybierałem i nie ja łykam ich mętne tłumaczenia. Ja skupię się na rozliczaniu swoich kandydatów.
0
@Barca1922 No i tu zgoda. Przecież od początku o tym piszę, że dopuszczam eliminację, ale tortury w żadnym wypadku
0
@Azrik No i co to ma do małżeństw? Niech sobie robią co chcą. Preferencje podatkowe nie bez powodu są nadane takim a nie innym komórkom społecznym.
0
@tomek8756 Wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych - na zakrętach, przejściach dla pieszych, itd.
2
@BorzyKrzys I jak rozwiążą ten problem?Gosposia i niania plus?
0
@FcPortoFan1999 I kogo on teraz przyciągnie? Stracił już swoich wyborców i tak samo nikt medialny z Konfederacji za nim teraz nie pójdzie. Partię może i założy,ale juz raczej nie rozbije jakoś mocno prawicy.
5
@T^L Jak cię nie stac to nie obiecujesz czegoś. Proste. Ale w sumie to niech ich wyborcy rozliczają.
0
@Popitek12 Michał Gramatyka
0
@require PIS podrzucił zgniłe jajo opozycji?
0
@tbas No własnie wybiorą go pisowcy jak będzie wszystko utrudniał opozycji. Natomiast straciłby swój jedyny elektorat gdyby szedł ręka w rękę z opozycją
5
@Uukasz_93 I to jest jedyny zarzut do Hołowni,że się kiedyś spłakał? Dajmy mu szansę się wykazać - na razie musi okiełznać te lewicowe szaleństwo - zobaczymy jak temu podoła.
0
@Barca1922 Nie no - trochę zmienia - jesli ktoś ewidentnie ma jakies dziury w umysle i nie kontaktuje na jakim świecie żyje to zamykać go do więzienia to tak trochę nie halo. Są inne miejsca na takich. Natomiast co innego jesli ma spaczony umysł ale zrobil to swiadomie. Wiadomo że do końca normalny nie jest ale wtedy do celi.
0
@Azrik Że co niby?
0
@Barca1922 Jak mogę sobie wyrobić zdanie na ten temat jakiejś kary skoro nie znam żadnych okoliczności. Jak dla mnie to tak niewyobrażalne co tam się stało,że jedyne co sobie wyobrażam to,że on nie był w pełni władz umysłowych. Jeśli był to chyba oczywiste,że najwyższa kara jak nic,a w więzieniu i tak się nim zajmą. Ale pisaleś tutaj o torturach jako formie kary i na ten temat podjąłem dyskusję,bo wielu pod wplywem emocji pisze podobne rzeczy bez zastanowienia
0
@tbas W europarlamencie zawsze znajdzie. Choć to pewnie za niskie progi.
0
@Barca1922 I to ty bys chciał zadośćuczynić rodzinie? To lepiej byś wpłacił na pomoc psychologiczną dla ofiar przestępstw czy na ich leczenie,a nie pierwsze co to piszesz o torturowaniu innych.
0
@RafiVeB Hahaha. Dobre.
0
@RafiVeB Widać,że ma doświadczenie. Choćby to w jakis sposób odpowiadał pełnymi zdaniami czym dawał sobie zawsze dodatkową chwilę na namysł.
0
Brawa i gratulacje @panczo .