1

@AFA90 Rześko po prostu.

0

@JimMorrisonFCB Pieprzenie. Ktoś kto chce mieć broń to może się bez problemu zaopatrzyć w broń czarnoprochową.

1

@Sulimo Debilka - dziwne, że nie przyswoiła sobie tej nowomodnej zasady zerowaste.

0

@mekston Nieprawda - to jest takie samo dno. Jedyna różnica jest taka, ze TVN ma do tego prawo, a TVP jako utrzymywana z naszych pieniędzy absolutnie nie.

0

@MarioVeB! Raczej sadyści chyba.

0

@FcPortoFan1999 I co to zmienia? Liczy się oglądalność.

2

@Ptasior Zluzuj z tym linczem.

1

@PatrychoO Hazard to ewenement. Nikt się tego nie spodziewał co się z nim stało.

1

@Seba_89_ Spoko - tylko skoro w niedziele maja większe obroty, to niech się podziela z pracownikiem. 100% dodatku i 2 wolne weekendy w miesiącu dla pracownika to rozsądne rozwiązanie.

0

@jacobFCB Finał pewnie byl taki,że jak się ten mały pawian odpasł,to lampart mial wyżerkę.

0

@Faro No bo ma. Ile Messiemu zostało do konca kariery? Arda ma ją przed sobą.

1

@Seba_89_ No i akurat handel jest pracą w której nie trzeba pracować w weekendy,bo społeczeństwo to przeżyje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Croocers Prawa wyborcze dla zwierząt, obywatelstwo dla zwierząt itd.

0

@Kgorecki2500 Kara śmierci dla pedofilów? To w końcu on pochwala tę pedofilię czy już nie? Mógłby się zdecydować

4

@Comentateiro Ale to jakiś przymus pracy postulujesz wprowadzić czy o co chodzi? To jakaś Korea Północna się szykuje i obozy przymusowej pracy?

1

@FcPortoFan1999 Nie no - czasem na tej mównicy sensownie argumentują różne rzeczy. I to nawet ci z przeciwnych stron. Problem w tym, że tam nikt nikogo nie słucha i to jest wygłaszane tylko na odbiorców z zewnątrz.

0

@Tom0VeB Tak, ale na przykład przed drugą wojną światową zewsząd dochodziły głosy, że do czegoś takiego dojdzie prędzej czy później. Teraz raczej rządzący nie wysyłają takich sygnałów.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam wolę pojedynek na argumenty.

1

@Cotutajsiedzieje Ale to przeciez cały czas się coś kotłuje na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Ale czemu zwykłym. Oni tam też pracują w różnych komisjach,tworzą ustawy itd. Jak będzie chciał to będzie miał co robić. Z mównicy tez będzie mógł sobie pokrzyczeć.

0

@ranger3120 Nie wiem czy czytaleś jego komentarz,ale pisał,że miał tam więcej pytań,ale część nagrania ucięli aby zmieścić się w czasie antenowym.

0

@Bykunn Z czasów gdy byl ministrem ciągnie się za nim niefortunna wypowiedź o "frajerach". Myślę,że jednak PSL kogoś innego powinien wyznaczyć na to stanowisko, jesli je dostaną.

0

@FcPortoFan1999 PSL tego nie odda. Mnie raczej ciekawi czy Zieloni w KO będą mieli większą moc sprawczą niz Kołodziejczak.

3

@ranger3120 O panie - teraz wszystkie kwity będą wyciągać na @panczo

0

@BorzyKrzys Akurat zastosowałeś )pewnie niechcący) komplement wobec Pana Janusza. Inkwizycja wbrew swej czarnej legendzie nie była wcale taka zła.

0

@tomek8756 Co on tak się tej pedofilii uczepił?

3

@michal26 No ale zmienia to o tyle,ze jak ktos ewidentnie nie wie na jakim świecie żyje, to nie wrzucisz go do zwykłego więzienia.

1

@Zoker To zbyt piękne aby było prawdziwe.

0

@Przemek2323 Prawidłowo. Przynajmniej to co zdążą spalić nie trafi do Berlina i Moskwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?