2

@DaPidejpi Akurat Holendrzy odcisnęli swoje piętno na losach Barcy. Największe ze wszystkich obcokrajowców.

0

@MESSIah16 Rzeczywiście że to straszne. Polecam książkę izraelskiego naukowca o początkach państwa Izrael.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4364930/czystki-etniczne-w-palestynie

3

@hayek "Sanki są w zimie rower jest w lato
Mama to nie jest to samo co Tato"
Arka Noego - "Nie boję się"

1

@Popitek12 Marc.

0

@FcPortoFan1999 Lewy pewnie też. Oby wywalczyli jakiś medal.

1

@Kgorecki2500 Bolesław Śmiały wciąga go nosem

0

@Herato Jakieś nieznaczne podwyżki mogą być.

0

@Danny Gaucho A gdzie Lukaku? On zdaje się tez bardzo dużo strzela w różnych eliminacjach

1

@bartas97 Oby Polska awansowała bo to pewnie byłby także ostatni turniej Roberta.

1

@bartas97 Nawet grzywny będą.

0

@13th Ale za to jaki piękny weekend.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A z jakiej racji powinniśmy cokolwiek dostawać od polityków? Przecież to absurd.

2

@John_Doe Nadal nie dostrzegasz idiotyzmu tego pytania?

0

@Tasde Brak udziału w referendum to nawet więcej niż oddanie głosu. Bo aby referendum było ważne musi być określona frekwencja.

0

@Awtameok_Klana Bo te pytania sa absurdalne. Głównie dlatego.

6

@Tasde Ojej. To nasz @kamyk_23 jedyny głos jaki będzie mógł wyrazić w tych wyborach to ten na La Rambli?

0

@Tasde Po części tak, bo zbija frekwencję.

2

@Awtameok_Klana Bo to nie jest żadne referendum,tylko spęd wyborczy.

0

@gumaz Kowal raz na ruski miesiąc wygłosi prawdę absolutną i to akurat nadejszła ta oto chwila.

0

Iniesta jak wysoko - 29 miejsce.

0

@matirix20 A kto tam lideruje? Flo czy Solskjaer?

0

@ludnek Nie chcesz to nie oglądaj.

3

@bartekvisca Chodzi mi o tę konkretna inicjatywę. Nadawanie praw wyborczym migrantom,którzy nie maja obywatelstwa? Promowanie podobnych pomysłów to dla mnie absurd.

2

@hayek Normalnie cyrki. I że jeszcze powstają takie fundacje i piorą kasę. Przecież za podobne inicjatywy powinien ktos odpowiadać prawnie.

0

@VamoSBarca88 Moim zdaniem bardzo dobry wynik dla nas.

1

Pan Trener Probierz to jednak fachowiec jest.

0

@Zoker W ogóle ceny biletów w Polsce sa odklejone.

0

@norbi77 Ani nie pokazała,że tam była kartka o awarii, tak samo nie wiadomo kto tam podszedł.

1

@cules100pro W Brazylii.

0

@plutonio Mozna po polsku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?