15 października 2023, 13:31
2
@DaPidejpi Akurat Holendrzy odcisnęli swoje piętno na losach Barcy. Największe ze wszystkich obcokrajowców.
15 października 2023, 13:26
0
@MESSIah16 Rzeczywiście że to straszne. Polecam książkę izraelskiego naukowca o początkach państwa Izrael.https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4364930/czystki-etniczne-w-palestynie
15 października 2023, 09:53
3
@hayek "Sanki są w zimie rower jest w latoMama to nie jest to samo co Tato"Arka Noego - "Nie boję się"
15 października 2023, 09:09
1
@Popitek12 Marc.
14 października 2023, 20:39
@FcPortoFan1999 Lewy pewnie też. Oby wywalczyli jakiś medal.
14 października 2023, 20:32
@Kgorecki2500 Bolesław Śmiały wciąga go nosem
14 października 2023, 15:09
@Herato Jakieś nieznaczne podwyżki mogą być.
14 października 2023, 10:46
@Danny Gaucho A gdzie Lukaku? On zdaje się tez bardzo dużo strzela w różnych eliminacjach
14 października 2023, 10:45
@bartas97 Oby Polska awansowała bo to pewnie byłby także ostatni turniej Roberta.
13 października 2023, 14:57
@bartas97 Nawet grzywny będą.
13 października 2023, 14:41
@13th Ale za to jaki piękny weekend.
13 października 2023, 13:23
@okiemtypera_lucaxx95 A z jakiej racji powinniśmy cokolwiek dostawać od polityków? Przecież to absurd.
13 października 2023, 13:22
@John_Doe Nadal nie dostrzegasz idiotyzmu tego pytania?
13 października 2023, 09:53
@Tasde Brak udziału w referendum to nawet więcej niż oddanie głosu. Bo aby referendum było ważne musi być określona frekwencja.
13 października 2023, 09:52
@Awtameok_Klana Bo te pytania sa absurdalne. Głównie dlatego.
13 października 2023, 09:03
6
@Tasde Ojej. To nasz @kamyk_23 jedyny głos jaki będzie mógł wyrazić w tych wyborach to ten na La Rambli?
13 października 2023, 08:59
@Tasde Po części tak, bo zbija frekwencję.
13 października 2023, 08:58
@Awtameok_Klana Bo to nie jest żadne referendum,tylko spęd wyborczy.
13 października 2023, 08:57
@gumaz Kowal raz na ruski miesiąc wygłosi prawdę absolutną i to akurat nadejszła ta oto chwila.
13 października 2023, 07:30
Iniesta jak wysoko - 29 miejsce.
12 października 2023, 22:18
@matirix20 A kto tam lideruje? Flo czy Solskjaer?
12 października 2023, 21:35
@ludnek Nie chcesz to nie oglądaj.
12 października 2023, 21:27
@bartekvisca Chodzi mi o tę konkretna inicjatywę. Nadawanie praw wyborczym migrantom,którzy nie maja obywatelstwa? Promowanie podobnych pomysłów to dla mnie absurd.
12 października 2023, 21:18
@hayek Normalnie cyrki. I że jeszcze powstają takie fundacje i piorą kasę. Przecież za podobne inicjatywy powinien ktos odpowiadać prawnie.
12 października 2023, 21:09
@VamoSBarca88 Moim zdaniem bardzo dobry wynik dla nas.
12 października 2023, 20:50
Pan Trener Probierz to jednak fachowiec jest.
12 października 2023, 20:46
@Zoker W ogóle ceny biletów w Polsce sa odklejone.
12 października 2023, 16:48
@norbi77 Ani nie pokazała,że tam była kartka o awarii, tak samo nie wiadomo kto tam podszedł.
12 października 2023, 16:45
@cules100pro W Brazylii.
12 października 2023, 16:40
@plutonio Mozna po polsku?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@DaPidejpi Akurat Holendrzy odcisnęli swoje piętno na losach Barcy. Największe ze wszystkich obcokrajowców.
0
@MESSIah16 Rzeczywiście że to straszne. Polecam książkę izraelskiego naukowca o początkach państwa Izrael.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4364930/czystki-etniczne-w-palestynie
3
@hayek "Sanki są w zimie rower jest w lato
Mama to nie jest to samo co Tato"
Arka Noego - "Nie boję się"
1
@Popitek12 Marc.
0
@FcPortoFan1999 Lewy pewnie też. Oby wywalczyli jakiś medal.
1
@Kgorecki2500 Bolesław Śmiały wciąga go nosem
0
@Herato Jakieś nieznaczne podwyżki mogą być.
0
@Danny Gaucho A gdzie Lukaku? On zdaje się tez bardzo dużo strzela w różnych eliminacjach
1
@bartas97 Oby Polska awansowała bo to pewnie byłby także ostatni turniej Roberta.
1
@bartas97 Nawet grzywny będą.
0
@13th Ale za to jaki piękny weekend.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A z jakiej racji powinniśmy cokolwiek dostawać od polityków? Przecież to absurd.
2
@John_Doe Nadal nie dostrzegasz idiotyzmu tego pytania?
0
@Tasde Brak udziału w referendum to nawet więcej niż oddanie głosu. Bo aby referendum było ważne musi być określona frekwencja.
0
@Awtameok_Klana Bo te pytania sa absurdalne. Głównie dlatego.
6
@Tasde Ojej. To nasz @kamyk_23 jedyny głos jaki będzie mógł wyrazić w tych wyborach to ten na La Rambli?
0
@Tasde Po części tak, bo zbija frekwencję.
2
@Awtameok_Klana Bo to nie jest żadne referendum,tylko spęd wyborczy.
0
@gumaz Kowal raz na ruski miesiąc wygłosi prawdę absolutną i to akurat nadejszła ta oto chwila.
0
Iniesta jak wysoko - 29 miejsce.
0
@matirix20 A kto tam lideruje? Flo czy Solskjaer?
0
@ludnek Nie chcesz to nie oglądaj.
3
@bartekvisca Chodzi mi o tę konkretna inicjatywę. Nadawanie praw wyborczym migrantom,którzy nie maja obywatelstwa? Promowanie podobnych pomysłów to dla mnie absurd.
2
@hayek Normalnie cyrki. I że jeszcze powstają takie fundacje i piorą kasę. Przecież za podobne inicjatywy powinien ktos odpowiadać prawnie.
0
@VamoSBarca88 Moim zdaniem bardzo dobry wynik dla nas.
1
Pan Trener Probierz to jednak fachowiec jest.
0
@Zoker W ogóle ceny biletów w Polsce sa odklejone.
0
@norbi77 Ani nie pokazała,że tam była kartka o awarii, tak samo nie wiadomo kto tam podszedł.
1
@cules100pro W Brazylii.
0
@plutonio Mozna po polsku?