@Destroyer_of_Worlds Taka zasada właśnie powinna obowiązywać w tym plebiscycie popularności,a nie że jest dekada dwóch pilkarzy i reszta idzie w zapomnienie.
@Kgorecki2500 No i już mi się nie podoba. Najpierw podpisuje się pod projektem,a teraz pitu-pitu. Jeśli Konfa będzie szła tą drogą to nie wróżę im sukcesu. Ale oni przecież chcieli się pozbyć JKM tylko dlatego że był zbyt kontrowersyjny. Bzdury - chcieli się pozbyć JKM,bo nie pozwalał im się upodabniać do reszty partii.
@tomek8756 No pewnie z takiego który by otrzymał po ewentualnej rezygnacji pani Bosakowej,jako kolejny na liście z najwyższą ilością głosów. Ale to byłoby jak naplucie w twarz wyborcom.
@Comentateiro A co złego robią tym marszem? Dlaczego środowiska demokratyczne nie mogą iść razem? Bo pojmują demokrację jako - "moja racja jest najmojsza"?
@Popitek12 Patologia robić takie rzeczy,jeszcze większa się tym chwalić,a największa ekscytować się tym i żywić jakis szacunek do podobnych patologicznych zachowań.
@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.
1
@Destroyer_of_Worlds Taka zasada właśnie powinna obowiązywać w tym plebiscycie popularności,a nie że jest dekada dwóch pilkarzy i reszta idzie w zapomnienie.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale to tylko według nich. Nie przyjmujmy tej narracji w świecie normalnych rozsądnych ludzi.
0
@michal26 Zbyt mocne...
0
@Ojciec5tkidzieci A co w tym antysemickiego? Fakty mówią same za siebie
0
@bari_94 Może trochę zbyt makabrycznie, ale to mógłby być mem opisujący sytuację w Palestynie.
0
@BorzyKrzys Widzę, że rozdarte serca w GW.
4
@MesQueUnClub96 Lyon i derby Lazurowego Wybrzeża? Xd
0
@BorzyKrzys I jeszcze niech ktos mi powie,że te całe Halloween to niegroźne święto.
0
@Kgorecki2500 No i już mi się nie podoba. Najpierw podpisuje się pod projektem,a teraz pitu-pitu. Jeśli Konfa będzie szła tą drogą to nie wróżę im sukcesu. Ale oni przecież chcieli się pozbyć JKM tylko dlatego że był zbyt kontrowersyjny. Bzdury - chcieli się pozbyć JKM,bo nie pozwalał im się upodabniać do reszty partii.
0
@Kgorecki2500 Prorosyjski to już be,ale jawnie proniemiecki to już nikomu nie przeszkadza.
0
@Popitek12 Od dawna nie ma żadnej debaty. Debatę tworzycie wy - psychofani Messiego.
3
@urbipl To że czyta z kartki to huk. Ale ile przedtem Pana Tadeusza musiał wy... znaczy przeczytać
0
@Kamiloza91 Akurat to Milan wyrzucił Napoli Spallettiego z LM, więc nawet z nim na ławce mieli ciężary w Mediolanie.
3
@Stinger_ Nic bym nie wybrał bo to bez sensu takie dywagacje.
0
@draxidox Nawet mi ich wcale nie żal. Sami tak wybrali tego tuska.
2
@tomek8756 No pewnie z takiego który by otrzymał po ewentualnej rezygnacji pani Bosakowej,jako kolejny na liście z najwyższą ilością głosów. Ale to byłoby jak naplucie w twarz wyborcom.
0
@kuz Ajaks to się skończył po wojnie o Troję.
0
@FcPortoFan1999 PiS się rozpadnie po odejściu prezesa.
0
@FcPortoFan1999 Co tak późno?
0
@daniel32778 Każdy kto wchodzi na ring powinien się z tym liczyć.
0
Kiedy się ukaże druga część Zielonej Granicy? Tej co się akcja dzieje w strefie Gazy? Ktoś coś wie może?
1
@norbi77 Co to za gość z tego filmiku poniżej? To było w realu czy to sceny z jakiegoś filmu?
1
@Comentateiro Nie muszą iść pod rękę. Wystarczy aby w tym jednym dniu szli tylko POD wspólną flagą. Tylko tyle
0
@Comentateiro A co złego robią tym marszem? Dlaczego środowiska demokratyczne nie mogą iść razem? Bo pojmują demokrację jako - "moja racja jest najmojsza"?
23
@Popitek12 Patologia robić takie rzeczy,jeszcze większa się tym chwalić,a największa ekscytować się tym i żywić jakis szacunek do podobnych patologicznych zachowań.
0
@BorzyKrzys Trzymam kciuki aby strzelił im hattricka w tym meczu.
0
@MaziFCB No i co cię to boli? Wygrali a więc mają prawo.
0
@Czak18 pijafka.pl
0
@Kgorecki2500 Braun też idzie za Korwinem,albo tylko chce przy okazji wywalczyć lepszą pozycję i planuje założyć własne koło w Sejmie.
0
@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.