1

@Destroyer_of_Worlds Taka zasada właśnie powinna obowiązywać w tym plebiscycie popularności,a nie że jest dekada dwóch pilkarzy i reszta idzie w zapomnienie.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale to tylko według nich. Nie przyjmujmy tej narracji w świecie normalnych rozsądnych ludzi.

0

@michal26 Zbyt mocne...

0

@Ojciec5tkidzieci A co w tym antysemickiego? Fakty mówią same za siebie

0

@bari_94 Może trochę zbyt makabrycznie, ale to mógłby być mem opisujący sytuację w Palestynie.

0

@BorzyKrzys Widzę, że rozdarte serca w GW.

4

@MesQueUnClub96 Lyon i derby Lazurowego Wybrzeża? Xd

0

@BorzyKrzys I jeszcze niech ktos mi powie,że te całe Halloween to niegroźne święto.

0

@Kgorecki2500 No i już mi się nie podoba. Najpierw podpisuje się pod projektem,a teraz pitu-pitu. Jeśli Konfa będzie szła tą drogą to nie wróżę im sukcesu. Ale oni przecież chcieli się pozbyć JKM tylko dlatego że był zbyt kontrowersyjny. Bzdury - chcieli się pozbyć JKM,bo nie pozwalał im się upodabniać do reszty partii.

0

@Kgorecki2500 Prorosyjski to już be,ale jawnie proniemiecki to już nikomu nie przeszkadza.

0

@Popitek12 Od dawna nie ma żadnej debaty. Debatę tworzycie wy - psychofani Messiego.

3

@urbipl To że czyta z kartki to huk. Ale ile przedtem Pana Tadeusza musiał wy... znaczy przeczytać

0

@Kamiloza91 Akurat to Milan wyrzucił Napoli Spallettiego z LM, więc nawet z nim na ławce mieli ciężary w Mediolanie.

3

@Stinger_ Nic bym nie wybrał bo to bez sensu takie dywagacje.

0

@draxidox Nawet mi ich wcale nie żal. Sami tak wybrali tego tuska.

2

@tomek8756 No pewnie z takiego który by otrzymał po ewentualnej rezygnacji pani Bosakowej,jako kolejny na liście z najwyższą ilością głosów. Ale to byłoby jak naplucie w twarz wyborcom.

0

@kuz Ajaks to się skończył po wojnie o Troję.

0

@FcPortoFan1999 PiS się rozpadnie po odejściu prezesa.

0

@FcPortoFan1999 Co tak późno?

0

@daniel32778 Każdy kto wchodzi na ring powinien się z tym liczyć.

0

Kiedy się ukaże druga część Zielonej Granicy? Tej co się akcja dzieje w strefie Gazy? Ktoś coś wie może?

1

@norbi77 Co to za gość z tego filmiku poniżej? To było w realu czy to sceny z jakiegoś filmu?

1

@Comentateiro Nie muszą iść pod rękę. Wystarczy aby w tym jednym dniu szli tylko POD wspólną flagą. Tylko tyle

0

@Comentateiro A co złego robią tym marszem? Dlaczego środowiska demokratyczne nie mogą iść razem? Bo pojmują demokrację jako - "moja racja jest najmojsza"?

23

@Popitek12 Patologia robić takie rzeczy,jeszcze większa się tym chwalić,a największa ekscytować się tym i żywić jakis szacunek do podobnych patologicznych zachowań.

0

@BorzyKrzys Trzymam kciuki aby strzelił im hattricka w tym meczu.

0

@MaziFCB No i co cię to boli? Wygrali a więc mają prawo.

0

@Czak18 pijafka.pl

0

@Kgorecki2500 Braun też idzie za Korwinem,albo tylko chce przy okazji wywalczyć lepszą pozycję i planuje założyć własne koło w Sejmie.

0

@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?