La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

41



Oczywiście wspomnij o tym na głos chcąc rozpocząć debatę, to jesteś antysemitą.

21

@Ojciec5tkidzieci bydlaki z pejsami

11

@michal26 uuu, to nie było koszerne

3

@Ojciec5tkidzieci Nie od dziś wiadomo, że kolorowi mieszkańcy naszej planety jakoś mniej szanują życie własne i innego człowieka.

0

@michal26 wystsrczy wyłączyc kopułe i livzba zabitych w telawivie byłaby taka sama.Jedni i drudzy maja zauszami swoje.Izrael też łamie to do czego sam się zobowiązał i otwiera osiedla.Hamas porywa ludzi i takze zabija.Też chciał używać palestynczyków jako tarcz aby nie przeprowadzali się na bezpieczną część.Także palestynczycy godzą się na hamas a wiadomo z góry co zrobią żydzi.Dlatego nie popieram żadnej ze stron.

5

@Borneo no ale ja nie bronie Hamasu. Natomiast dostrzegam to, czemu tak się dzieje i co robi Izrael, a media starają się w ogóle nie dostrzegać tego problemu. Faszyści tam rządzą i dokonują jawnego ludobójstwa.
Oczywiście wspieram Palestynę, która nie ma wyjścia i musi popierać albo jednych, albo drugich nacjonalistów, bo tylko oni sprzeciwiają się Izraelowi, który ich eksterminuje

2

@Kozinho. To nie dobra o tym mówić? ^^

0

@michal26 tam jest problem choćby z praworzadnością i były problemy jak najbardziej żydzi nie sa czyści.Chociaż z reguly też nie popieram grup terorystyczny typu hezbolah , hamas isis itp......Dlatego choć nie podoba mi się śmjerc oalestyńczykow co jest oczywiste nie podoba mi tez rosja w tym wszystkim.Palestynczycy buli szkoleni w iranie delegacja hamasu była w moskwie a takze fabryka kalasznikow jest w palestynie i śmierdzi to Rosją.Dlatego jestem w tym konflikcie neutralny....Nie podoba mi suę ani jedna ani druga strona....

0

@Ojciec5tkidzieci A co w tym antysemickiego? Fakty mówią same za siebie

0

@maroon Jakakolwiek narracja na niekorzyść Izraela oznacza, że jest sie antysemita. Taki symbol od dziesiątek lat.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale to tylko według nich. Nie przyjmujmy tej narracji w świecie normalnych rozsądnych ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?