1

@pt9 Pytasz czy pracownik może w czasie pracy robić co mu się podoba? Jak nagrywa to nie wykonuje w tym czasie swoich obowiazków,więc chyba mozna go zdyscyplinować.

6

@tristan87 "Poszukiwania kierowcy utrudnia fakt, że nie można ustalić, kto jest właścicielem pojazdu, bo przy sprzedaży nowy posiadacz toyoty nie dopełnił formalności administracyjnych". Może się nie znam,ale jeśli auto było używane to poprzedni właściciel przedstawia umowę sprzedaży z danymi nabywcy. I nabywcy też grozi kara za to że nie dopełni tych formalności. Czyli o co im chodzi?

1

@DonCarletto Typ już zabrał auto. Pewnie chcą go obciążyć kosztami dodatkowej pracy czy coś.

0

@Lucerfi Nie - no oczywiscie,że to nie zalezy od żadnego polityka. Polacy sami doskonale sobie daja radę i sami pracuja na siebie. Politycy jedynie pasożytują na nas i rzucają nam kłody pod nogi. Jedyne za co można by któregokolwiek polityka pochwalić to wylonić tego który najmniej przeszkadza w rozwoju.

0

@Toretto "polaczki", "miska ryżu" xd.

0

@Lucerfi Za miskę ryżu? Widzę że niektórym to się już w du--ach poprzewracało i prawdziwej biedy to na oczy nie widzieli.

0

@Kinginiesta Ale wcześniej wyborcy opowiedzieli się za parlamentem w którym dominuje jedna partia, więc wola współpracy byłaby krokiem przeciwnym do woli wyborców.

0

@SteuerFreiMoney "Zwiazkowcy kazali strajkowac to strajkujemy " - no to niezły powód.

1

@Destroyer_of_Worlds Doczytałem do tego jak piszesz o paleniu/kasowaniu dokumentów i dalej sobie darowałem. Co to za brednie w ogóle.

2

@HavertzKai W żadnym wypadku. Fati się odbuduje.

0

@HighestInTheRoom Pedri to ty?

0

@tadzik447 No zależy co oznacza ponad siły. Ale ja niedawno rzuciłem robotę w której nic nie robiłem, bo po prostu to nie dla mnie było. Jak mam siedzieć kilka godzin które dłużą się niemiłosiernie to wolę zapierniczać. Dopóki jeszcze znalazłem sobie jakieś zajęcie to kilka dni jakoś zleciało. Ale potem już nie wytrzymałem i się zwolniłem.

0

@Dankho94isback Jakie konkretnie działania masz na myśli?

0

@Arys Nie ma nic gorszego w pracy niż nudy.

1

@graco14 No nie no. Zdarzają się podobne reakcje,ale tutaj ta facjata robi robotę i patrzy się na to z potrójną ohydą.

1

@Kgorecki2500 Jeśli na tym zarobią to na pewno chętni. Ci którzy stracą pewnie mniej.

0

@Kidd Najtrudniejszy pierwszy krok ...

0

@Blantozaur A potem bunt nastolatków?

1

@ciema Szkoda to jest jak się pół litra rozbije, a nie w tym przypadku.

1

@Joe_Barbaro To nie bieda. To nieumiarkowanie w piciu i jedzeniu.

0

@Criss18Barca Co to jest wiek zgody?

0

@Dertinho Wszystko spoko, ale te jedzenie to tak średnio wygląda.

0

@Dankho94isback W domu pewnie łatwiej im by to było upozorować niż na służbie. Może plan był inny,a wyszło jak wyszło. Kurczę - łatwiej mi byłoby w takie cos uwierzyć niż w to,że ktos robi takie coś własnemu dziecku. Od początku nie mogłem tego przyjąć do wiadomości, mimo iż wiem że różne rzeczy ludzie robią.

0

@tadzik447 No ja wiem,że nic nie zrobisz. Ale czasami jest też tak,że siedzi jakaś starsza babka i nie ogarnia,że dziś można pewne rzeczy przez neta załatwić. Kiedyś cos tak załatwiałem to dzwoni zdziwiona i czemu ja nie przyszedłem osobiście i że pierwszy raz takie coś przez neta ktoś załatwia. I o dziwo nawet się udało.

0

@Dankho94isback Mógł im uciec czy coś.

0

@RomanHoffer Rochemback.

0

@tadzik447 Pewnie chcieli tłumaczenie z mongolskiego podpisane przez sołtysa. XXI wiek, cyfrowe państwo, człowiek sam im podatek w zębach przynosi to jeszcze go ganiają,bo przez neta nie można załatwić. Ręce opadają.

1

@Firestone Przecież to on zaczął akcję po której strzelił Guiu.

3

@Ojciec5tkidzieci A założyciel tego ośrodka kiedy się zgłosi do odbycia zasądzonej kary?

0

@tomek8756 Ale śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?