@Comentateiro Nie do końca. To nie jest przecież marsz pod jakimiś radykalnymi hasłami. A podejrzewam,że część osób nawet nie wnika w postać lidera i kto go organizował,tylko przyciągnęła ich sama nazwa marszu i jego rozmach.
@tbas Skoro znalazł się poważny zagraniczny inwestor działający zresztą w tej branży, który chce wyłożyć własną kasę, to chyba ten projekt musiał dokładnie przeanalizować. Pomijam to co zrobił PIS i ile już utopił. Bo nie wierzę w to że ktoś za to beknie. Ale ten projekt powinien powstać.
@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Lewy zbudował wielki Bayern, a Kane potem tylko przyszedł na gotowe...
2
@ObiwanKenobi Opis sprawców brzmi dość rasistowsko. Nie powinni w ten sposób pisać i wskazywać tak jednoznacznie na konkretną grupę etniczną.
Xd.
0
@Gruak Best grał w reprezentacji Irlandii Płn a nie Anglii.
0
Ech gdyby tak cofnąć czas i zamiast Lewego udałoby się jakimś cudem ściągnąć Kane'a.
2
@Dari0G Chodzi o to że przeważnie był spożyty w formie proszku.
3
@Kapitan hawk Haaland robi niesamowite liczby.
1
@cris27 Przecież dzisiaj może bez problemu zostać niemcem czy kim tam chce i zarabiać w euro.
0
@Pawlak1992 del Piero,
Zidane,
sir Bobby Robson,
Villa/Torres
Ballack
Maradona
Pele
Cristiano Ronaldo
2
@Emhyr taktyk marsz
2
@Comentateiro Nie do końca. To nie jest przecież marsz pod jakimiś radykalnymi hasłami. A podejrzewam,że część osób nawet nie wnika w postać lidera i kto go organizował,tylko przyciągnęła ich sama nazwa marszu i jego rozmach.
3
@Comentateiro Dlaczego niby wstyd? Każdy kto tam idzie reprezentuje przede wszystkim siebie.
0
@mekston Green Zone
Green Berets
1
@tbas Skoro znalazł się poważny zagraniczny inwestor działający zresztą w tej branży, który chce wyłożyć własną kasę, to chyba ten projekt musiał dokładnie przeanalizować. Pomijam to co zrobił PIS i ile już utopił. Bo nie wierzę w to że ktoś za to beknie. Ale ten projekt powinien powstać.
1
@Kengo Tylko niby czemu temu diabłowi raz się udawało,a innym razem uchodzili z życiem?
0
@Tasde Ale jednak tak to dzisiaj działa.
1
@Sulimo Skoro ciągle się o nim pisze czy mówi to jak widać potrafi doskonale i nic go nie przerasta.
0
@BorzyKrzys Jako ciekawostka ,to film powstał na podstawie książki syna Mela Brooksa. Mi tez bardzo się podobał.
1
@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
0
@Robert1603 Ja kiedyś miałem i nie byłem zadowolony. Zraziłem się do tej marki,choć to było dawno i mają przecież różne modele.
0
@Kgorecki2500 To idź do sklepu i niech ci oddadzą pieniądze. Ja bym reklamował
0
@Arys Bareja nigdy się nie znudzi,choc znam je wszystkie na pamięć.
0
@takisobiektos Nie no - oczywiście że tak. Ale to im kibicuję,a nie Śląskowi.
0
@FcPortoFan1999 Ważne że jako jedyny potrafi to głośno powiedzieć.
0
@Nazio_87 Chciałbym aby jednak zagrał na Euro.
0
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
1
@kynio302 No i gdzie jest kurna policja? Potem się dziwią,że ktoś bierze sprawy w swoje ręce.
1
@Pedri16Future To działo się zawsze, tylko teraz jeszcze nagrywają,co stanowi potem dodatkową traumę dla ofiary.
0
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
0
@TheNekro94 Bramkarze powinni być osobno klasyfikowani bo to tak naprawdę jakby inny sport uprawiali