0

@JimMorrisonFCB Nie chodzi mi o sam ton, ten konkretnie tu użyty, tylko ogólnie o brzmienie jego głosu.

0

@JimMorrisonFCB Tak szczerze, to ten głos mnie lekko irytuje.

0

@tomek8756 Gadają pięć minut aby ogłosić minutę przerwy. Co to w ogóle za głupoty tam odstawiają?

0

@Emhyr Mowa. Jakby Barcy też, ale jakby Realowi na ten przykład to już nie. Na tej zasadzie ten przypadek mnie nie rusza.

0

@Kubsoleon W założeniu miało to nadać znaczenia tej śmiesznej Lidze Narodów, bo każdy by to traktował jako turniej towarzyski. Ale niezłe absurdy teraz z tego wynikły.

12

@Piernik "trzech największych idoli dla młodych ludzi to taki quebo, Mentzen i patus Ferrari" - dane wyliczone z wzoru Hajty.

11

@Sulimo To teraz spójrz na siebie. Celowo zniekształcając czyjeś nazwisko aby go ośmieszyć sam stosujesz pewien rodzaj hejtu. Do tego wyzywasz od dzbanów,nawet nie podejmując żadnej dyskusji na argumenty. Niezłe podejście.

0

@Emhyr Wcale mnie to nie martwi,a wręcz przeciwnie.

1

@Kgorecki2500 Klaudia Jachira - wybitna polska aktorka lalkarka, satyryczka, youtuberka....

0

@FcPortoFan1999 Zawsze tak było. Nawet przed wojną. Taki np. Dołęga-Mostowicz celnie to punktował.

0

@Emhyr I bardzo kurna dobrze wyszło tym razem.

0

@mekston Takie było założenie,aby nadać prestiżu tej Lidze Narodów i aby kadry nie wystawiały tam samych rezerw. No ale czasem wychodzą takie absurdy.

0

@mekston Nie no - oczywiście że tak. To nie był moment na kalkulacje,ale teraz po wszystkim jak widzimy jak się to skończyło to wydaje się to absurdalne.

0

@Criss18Barca Ciekawe co się stanie gdy zlikwidują podatek Belki, co zapowiadają.

2

@LM10GOAT To nie chodzi o wybór czy ta kontuzja miała nastapić,tylko gdzie nastąpiła. Jak już się połamał to ze względów finansowych lepiej na kadrze niż w klubie.

1

@Wiktoria13 Gwoli ścisłości to płaci FIFA i maksymalnie jest to 7,5 mln rocznie (20 500 euro dziennie).

4

To jest Gavi - skoro dają mu 8-9 miesięcy to stawiam że na Euro będzie już gotowy.

1

@DaPidejpi Po Macedonii w drodze na mundial czekała ich jeszcze Portugalia, więc nie tak w ostatniej kolejce. Ale fakt- Macedonia ich wtedy upokorzyła. Tak jak niedawno zresztą też bo trafili na siebie w grupie. Dopiero na dniach Włochom udało się w końcu pokonać Macedonię.

0

@Pedri16Future Jak mówi na wstępie redaktor, jest to odpowiedź na wymówki Probierza, że objął kadrę w ciężkiej sytuacji i że to wina poprzedników. Ja osobiście się z tym nie do końca zgadzam, bo miał mało czasu, ale jednak miał swoje okazje.

1

@Pedri16Future Chyba nie zrozumiałeś do końca tej wypowiedzi.

0

@LM10GOAT To ja widzę finał Polska - Walia i mam nadzieję że ich przejdziemy.

2

@Benz Chyba chodzi ci o admirała Byrda i raport z jego lotu nad Antarktydą.

1

@Sccaner Chodziło o to, że Norwegia grała tam mecze z Serbią, Słowenią i Szwecją. Na koniec utworzono tam "małą tabelę” odrzucając wyniki z ostatnim zespołem z grupy czyli Szwecją. Norwegia zajęła w niej trzecie miejsce bo ze Słowenią ugrała tylko jeden punkt i łącznie uzbierała 4 punkty. Ale gdyby Norwegia przegrała choć jeden mecz ze Szwecją,to wówczas Szwecja zepchnęłaby Słowenię na ostatnie miejsce,a wtedy Norwegii policzonoby 6 punktów a nie 4. A to pozwoliłoby jej wyprzedzić Ukrainę i Islandię w dużej tabeli dywizji B Ligi Narodów i mieliby zapewniony baraż.

3

@tomek8756 No to już pomijam. Ale żeby wygrany mecz działał na niekorzyść zwycięzcy to już prawdziwe kuriozum.

2

Norwegia jakie lamusy. Wygrana ze Szwecją w Lidze Narodów wyrzuciła ich z baraży o Euro. Gdyby przegrali tamten mecz graliby w barażach. To jest jakaś parodia

1

@Nazio_87 Niezwykle szemrana i śliska postać. Sam wykorzystywał swoje stanowiska i układy do prywatnych celów, groził i zastraszał ludzi. No ale nad dowodami warto się pochylić i ocenić, choć ciekawa jest też jego motywacja i powody działania.

1

@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.

0

@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko.
Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.

0

@Kapitan hawk Cóż. Ale i tak na razie jako jedyny strzelał gole na pięciu mundialach.

0

@Mns21 To jak na Camp Nou gdy grał Eintracht.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?