@marcin62 Swoją drogą,to że takim ginekologom nie zbrzydnie już sam ten widok,to jest fenomen. A przecież muszą ogladać "te tereny" w różnym stanie. Pewne rzeczy musza wręcz odstręczać.
@mientusek1407 Z czym masz problem? Typ zrobił w ten sposób anonimowa ankietę aby inni poparli jedną z opcji. Chyba,że pijesz do samych wyników. Ale tak szczerze to mi też nie jest szkoda kontuzji Viniciusa na przykład.
@hayek No zgoda. Zresztą Braun też lekko o tym napomknął w swej wypowiedzi,że nie chodzi mu o zakazywanie tego procederu,tylko o finansowanie. Ale to zaginęło w całym wydźwięku.
@Tasde Dokładnie. Ostatnio chcieli też w to wciągnąć pracowników cywilnych wojska oferując im kasę,aby wstapili do WOT,lub dalej siedzieli na etacie w biurze czy jako pracownicy zaplecza (kierowcy,elektrycy,stolarze,dekarze,itd.),ale ten etat przekształcić na wojskowy. Wielu o tym nie wie,bo to mało medialny temat.
@Kgorecki2500 Raz dzwoniłem na policję gdy kilku typów szarpało jednego, a potem się okazało, że to byli tajniacy,a szarpali go bo typek chciał połknąć torebki z dragami.
@Kubsoleon W założeniu miało to nadać znaczenia tej śmiesznej Lidze Narodów, bo każdy by to traktował jako turniej towarzyski. Ale niezłe absurdy teraz z tego wynikły.
0
@mientusek1407 Nie żeby bronić,ale bez potrzeby tez nie ma co w nich bić,jesli chodzi o ten konkretny wpis.
0
@marcin62 Swoją drogą,to że takim ginekologom nie zbrzydnie już sam ten widok,to jest fenomen. A przecież muszą ogladać "te tereny" w różnym stanie. Pewne rzeczy musza wręcz odstręczać.
3
@mientusek1407 Z czym masz problem? Typ zrobił w ten sposób anonimowa ankietę aby inni poparli jedną z opcji. Chyba,że pijesz do samych wyników. Ale tak szczerze to mi też nie jest szkoda kontuzji Viniciusa na przykład.
1
@FCB24 Wiele pytań które brał na siebie nie było trudne,ale kilkanaście już tak. A wystarczyło wyłożyć się na trzech. Szacunek.
1
@Criss18Barca fur dojczland.
0
@Kgorecki2500 Oby udało im się objąć władzę.
1
@ranger3120 Z powodu oszczędności w TVP zimą będą puszczać powtórki. Dopiero na wiosnę pojawią się nowe odcinki.
1
@kondzix2115 Jeśli jest tak jak piszesz,to jakie znaczenie wobec tego ma fakt czy zdajemy sobie z tego sprawę,czy też nie?
2
@Comentateiro Dziś nie było z okazji aborcji,tylko in vitro.
0
@DonMatteo901 I skoro mają nie nagrywać nowych odcinków,to rekord na razie pozostanie niepobity.
0
@tomek8756 Brawo. Nie znam tej aktorki,ale tak wlasnie powinno się walczyć z cancel culture. Tylko solidarność może coś zmienić.
1
@hayek No zgoda. Zresztą Braun też lekko o tym napomknął w swej wypowiedzi,że nie chodzi mu o zakazywanie tego procederu,tylko o finansowanie. Ale to zaginęło w całym wydźwięku.
1
@tomek8756 Więcej takich przykładów. Może ludziom w końcu oczy się otworzą i dostrzegą to otaczające nas szaleństwo.
0
@hayek A co takiego złego czy kontrowersyjnego powiedział dziś Braun?
1
@ferdas_rawa Ale jak masz komplet opon na zmianę to i tak zajmują to samo miejsce z felgami czy bez.
1
@Tasde Dokładnie. Ostatnio chcieli też w to wciągnąć pracowników cywilnych wojska oferując im kasę,aby wstapili do WOT,lub dalej siedzieli na etacie w biurze czy jako pracownicy zaplecza (kierowcy,elektrycy,stolarze,dekarze,itd.),ale ten etat przekształcić na wojskowy. Wielu o tym nie wie,bo to mało medialny temat.
0
@Arn3th Dokładnie. Borek mógłby już sobie to darować.
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Raz dzwoniłem na policję gdy kilku typów szarpało jednego, a potem się okazało, że to byli tajniacy,a szarpali go bo typek chciał połknąć torebki z dragami.
0
@GeneralXavi "To nie jest rada" - xd.
0
@Emhyr Szkoda,że nie zagrają razem w drużynie chociaż w jakimś jednym meczu.
0
@Criss18Barca I po co oni się zajmują takimi głupotami? Niektóre sieci same już z tego rezygnują. Po co się do tego mieszać?
Zaraz wędkarstwa zakażą
15
Ten to jak zwykle jak cos walnie to.. Drugi Tomaszewski.
1
@macio_944 No tak właśnie myślałem,że to ten trunek.
0
@macio_944 Przywiozłeś Limoncello?
0
@JimMorrisonFCB Nie chodzi mi o sam ton, ten konkretnie tu użyty, tylko ogólnie o brzmienie jego głosu.
0
@JimMorrisonFCB Tak szczerze, to ten głos mnie lekko irytuje.
0
@tomek8756 Gadają pięć minut aby ogłosić minutę przerwy. Co to w ogóle za głupoty tam odstawiają?
0
@Emhyr Mowa. Jakby Barcy też, ale jakby Realowi na ten przykład to już nie. Na tej zasadzie ten przypadek mnie nie rusza.
0
@Kubsoleon W założeniu miało to nadać znaczenia tej śmiesznej Lidze Narodów, bo każdy by to traktował jako turniej towarzyski. Ale niezłe absurdy teraz z tego wynikły.