@mekston Nie no - oczywiście że tak. To nie był moment na kalkulacje,ale teraz po wszystkim jak widzimy jak się to skończyło to wydaje się to absurdalne.
@LM10GOAT To nie chodzi o wybór czy ta kontuzja miała nastapić,tylko gdzie nastąpiła. Jak już się połamał to ze względów finansowych lepiej na kadrze niż w klubie.
@DaPidejpi Po Macedonii w drodze na mundial czekała ich jeszcze Portugalia, więc nie tak w ostatniej kolejce. Ale fakt- Macedonia ich wtedy upokorzyła. Tak jak niedawno zresztą też bo trafili na siebie w grupie. Dopiero na dniach Włochom udało się w końcu pokonać Macedonię.
@Pedri16Future Jak mówi na wstępie redaktor, jest to odpowiedź na wymówki Probierza, że objął kadrę w ciężkiej sytuacji i że to wina poprzedników. Ja osobiście się z tym nie do końca zgadzam, bo miał mało czasu, ale jednak miał swoje okazje.
@Sccaner Chodziło o to, że Norwegia grała tam mecze z Serbią, Słowenią i Szwecją. Na koniec utworzono tam "małą tabelę” odrzucając wyniki z ostatnim zespołem z grupy czyli Szwecją. Norwegia zajęła w niej trzecie miejsce bo ze Słowenią ugrała tylko jeden punkt i łącznie uzbierała 4 punkty. Ale gdyby Norwegia przegrała choć jeden mecz ze Szwecją,to wówczas Szwecja zepchnęłaby Słowenię na ostatnie miejsce,a wtedy Norwegii policzonoby 6 punktów a nie 4. A to pozwoliłoby jej wyprzedzić Ukrainę i Islandię w dużej tabeli dywizji B Ligi Narodów i mieliby zapewniony baraż.
Norwegia jakie lamusy. Wygrana ze Szwecją w Lidze Narodów wyrzuciła ich z baraży o Euro. Gdyby przegrali tamten mecz graliby w barażach. To jest jakaś parodia
@Nazio_87 Niezwykle szemrana i śliska postać. Sam wykorzystywał swoje stanowiska i układy do prywatnych celów, groził i zastraszał ludzi. No ale nad dowodami warto się pochylić i ocenić, choć ciekawa jest też jego motywacja i powody działania.
@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.
@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko. Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.
0
@mekston Nie no - oczywiście że tak. To nie był moment na kalkulacje,ale teraz po wszystkim jak widzimy jak się to skończyło to wydaje się to absurdalne.
0
@Criss18Barca Ciekawe co się stanie gdy zlikwidują podatek Belki, co zapowiadają.
2
@LM10GOAT To nie chodzi o wybór czy ta kontuzja miała nastapić,tylko gdzie nastąpiła. Jak już się połamał to ze względów finansowych lepiej na kadrze niż w klubie.
1
@Wiktoria13 Gwoli ścisłości to płaci FIFA i maksymalnie jest to 7,5 mln rocznie (20 500 euro dziennie).
4
To jest Gavi - skoro dają mu 8-9 miesięcy to stawiam że na Euro będzie już gotowy.
1
@DaPidejpi Po Macedonii w drodze na mundial czekała ich jeszcze Portugalia, więc nie tak w ostatniej kolejce. Ale fakt- Macedonia ich wtedy upokorzyła. Tak jak niedawno zresztą też bo trafili na siebie w grupie. Dopiero na dniach Włochom udało się w końcu pokonać Macedonię.
0
@Pedri16Future Jak mówi na wstępie redaktor, jest to odpowiedź na wymówki Probierza, że objął kadrę w ciężkiej sytuacji i że to wina poprzedników. Ja osobiście się z tym nie do końca zgadzam, bo miał mało czasu, ale jednak miał swoje okazje.
1
@Pedri16Future Chyba nie zrozumiałeś do końca tej wypowiedzi.
0
@LM10GOAT To ja widzę finał Polska - Walia i mam nadzieję że ich przejdziemy.
2
@Benz Chyba chodzi ci o admirała Byrda i raport z jego lotu nad Antarktydą.
1
@Sccaner Chodziło o to, że Norwegia grała tam mecze z Serbią, Słowenią i Szwecją. Na koniec utworzono tam "małą tabelę” odrzucając wyniki z ostatnim zespołem z grupy czyli Szwecją. Norwegia zajęła w niej trzecie miejsce bo ze Słowenią ugrała tylko jeden punkt i łącznie uzbierała 4 punkty. Ale gdyby Norwegia przegrała choć jeden mecz ze Szwecją,to wówczas Szwecja zepchnęłaby Słowenię na ostatnie miejsce,a wtedy Norwegii policzonoby 6 punktów a nie 4. A to pozwoliłoby jej wyprzedzić Ukrainę i Islandię w dużej tabeli dywizji B Ligi Narodów i mieliby zapewniony baraż.
3
@tomek8756 No to już pomijam. Ale żeby wygrany mecz działał na niekorzyść zwycięzcy to już prawdziwe kuriozum.
2
Norwegia jakie lamusy. Wygrana ze Szwecją w Lidze Narodów wyrzuciła ich z baraży o Euro. Gdyby przegrali tamten mecz graliby w barażach. To jest jakaś parodia
1
@Nazio_87 Niezwykle szemrana i śliska postać. Sam wykorzystywał swoje stanowiska i układy do prywatnych celów, groził i zastraszał ludzi. No ale nad dowodami warto się pochylić i ocenić, choć ciekawa jest też jego motywacja i powody działania.
1
@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.
0
@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko.
Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.
0
@Kapitan hawk Cóż. Ale i tak na razie jako jedyny strzelał gole na pięciu mundialach.
0
@Mns21 To jak na Camp Nou gdy grał Eintracht.
1
@barcelonaLM Moskwa potem wykorzystała to w propagandzie.
0
@Ptasior W takiej grupie to nie wstyd tylko totalne upokorzenie i chyba największa porażka w historii polskiej reprezentacji.
4
@mariogbch Baraże nie są za miejsce tylko za Ligę Narodów.
0
@Rastafarnianin Ten sprzedawca podobny do Biedronia czy mi się wydaje?
0
@tristan87 Dokładnie. Bez tej trzynastej to czternastej pewnie by nie strzelili.
1
@Pawci023x Racja geniuszu. W samo sedno.
2
@Szmulek Z Luksemburga to zejdź,bo w tych eliminacjach całkiem dobrze sobie radzą.
0
@Donnie_Darko "Frustracji" xD.
0
@Androchem Bezapelacyjnie tak. Łubu dubu niech żyje nam.
1
@_barti Oczywiście, że Ez.
0
@Messibestplayerintheworld Jak widzisz mogą.
2
@AmigoBlancos Aj tam głupie gadanie z tym nie mamy prawa. Wygramy baraż to wchodzimy. Szans może nie mamy,ale prawo jak najbardziej.