0

@mekston Nie no - oczywiście że tak. To nie był moment na kalkulacje,ale teraz po wszystkim jak widzimy jak się to skończyło to wydaje się to absurdalne.

0

@Criss18Barca Ciekawe co się stanie gdy zlikwidują podatek Belki, co zapowiadają.

2

@LM10GOAT To nie chodzi o wybór czy ta kontuzja miała nastapić,tylko gdzie nastąpiła. Jak już się połamał to ze względów finansowych lepiej na kadrze niż w klubie.

1

@Wiktoria13 Gwoli ścisłości to płaci FIFA i maksymalnie jest to 7,5 mln rocznie (20 500 euro dziennie).

4

To jest Gavi - skoro dają mu 8-9 miesięcy to stawiam że na Euro będzie już gotowy.

1

@DaPidejpi Po Macedonii w drodze na mundial czekała ich jeszcze Portugalia, więc nie tak w ostatniej kolejce. Ale fakt- Macedonia ich wtedy upokorzyła. Tak jak niedawno zresztą też bo trafili na siebie w grupie. Dopiero na dniach Włochom udało się w końcu pokonać Macedonię.

0

@Pedri16Future Jak mówi na wstępie redaktor, jest to odpowiedź na wymówki Probierza, że objął kadrę w ciężkiej sytuacji i że to wina poprzedników. Ja osobiście się z tym nie do końca zgadzam, bo miał mało czasu, ale jednak miał swoje okazje.

1

@Pedri16Future Chyba nie zrozumiałeś do końca tej wypowiedzi.

0

@LM10GOAT To ja widzę finał Polska - Walia i mam nadzieję że ich przejdziemy.

2

@Benz Chyba chodzi ci o admirała Byrda i raport z jego lotu nad Antarktydą.

1

@Sccaner Chodziło o to, że Norwegia grała tam mecze z Serbią, Słowenią i Szwecją. Na koniec utworzono tam "małą tabelę” odrzucając wyniki z ostatnim zespołem z grupy czyli Szwecją. Norwegia zajęła w niej trzecie miejsce bo ze Słowenią ugrała tylko jeden punkt i łącznie uzbierała 4 punkty. Ale gdyby Norwegia przegrała choć jeden mecz ze Szwecją,to wówczas Szwecja zepchnęłaby Słowenię na ostatnie miejsce,a wtedy Norwegii policzonoby 6 punktów a nie 4. A to pozwoliłoby jej wyprzedzić Ukrainę i Islandię w dużej tabeli dywizji B Ligi Narodów i mieliby zapewniony baraż.

3

@tomek8756 No to już pomijam. Ale żeby wygrany mecz działał na niekorzyść zwycięzcy to już prawdziwe kuriozum.

2

Norwegia jakie lamusy. Wygrana ze Szwecją w Lidze Narodów wyrzuciła ich z baraży o Euro. Gdyby przegrali tamten mecz graliby w barażach. To jest jakaś parodia

1

@Nazio_87 Niezwykle szemrana i śliska postać. Sam wykorzystywał swoje stanowiska i układy do prywatnych celów, groził i zastraszał ludzi. No ale nad dowodami warto się pochylić i ocenić, choć ciekawa jest też jego motywacja i powody działania.

1

@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.

0

@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko.
Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.

0

@Kapitan hawk Cóż. Ale i tak na razie jako jedyny strzelał gole na pięciu mundialach.

0

@Mns21 To jak na Camp Nou gdy grał Eintracht.

1

@barcelonaLM Moskwa potem wykorzystała to w propagandzie.

0

@Ptasior W takiej grupie to nie wstyd tylko totalne upokorzenie i chyba największa porażka w historii polskiej reprezentacji.

4

@mariogbch Baraże nie są za miejsce tylko za Ligę Narodów.

0

@Rastafarnianin Ten sprzedawca podobny do Biedronia czy mi się wydaje?

0

@tristan87 Dokładnie. Bez tej trzynastej to czternastej pewnie by nie strzelili.

1

@Pawci023x Racja geniuszu. W samo sedno.

2

@Szmulek Z Luksemburga to zejdź,bo w tych eliminacjach całkiem dobrze sobie radzą.

0

@Donnie_Darko "Frustracji" xD.

0

@Androchem Bezapelacyjnie tak. Łubu dubu niech żyje nam.

1

@_barti Oczywiście, że Ez.

0

@Messibestplayerintheworld Jak widzisz mogą.

2

@AmigoBlancos Aj tam głupie gadanie z tym nie mamy prawa. Wygramy baraż to wchodzimy. Szans może nie mamy,ale prawo jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?