@TheNekro94 Oj tam odjedzie. Trzeba też spojrzeć jaką ma teraz konkurencję. Dokonując ocen i porównań należałoby głównie brać pod uwagę ich bezpośrednią rywalizację
@kynio302 Wisi ci projekt który może być prawdziwym gamechangerem dla naszego regionu? Pewnie Lepiej budować kolejne super hiper markety albo montownie zagranicznych koncernów
@Hasszz W sumie patrząc w skali świata,to rzeczywiście tych odklejeńców jest paru. Problem w tym, że jest o nich tak głośno i powodują sporo problemów normalnej reszcie ludzi.
@Ziemny Tak i dali im prawo zakupów w trybie bezprzetargowym. A to daje możliwości takich manipulacji,że głowa mała. Obojętnie z jakiej kto jest opcji zawsze znajdzie się ktoś ktoś kto to wykorzysta
@Ziemny Jeśli się daje małpie do ręki brzytwę, to jest się po części winnym zbrodni które ta popełni. Jesli się wprowadza korupcjogenne przepisy, czy przykłada do tego rękę to też się bierze za to odpowiedzialność.
@arasz1819@FCB_dimiC Spoko. Tylko jeśli jest się za środowiskiem które promuje postawę aby nie piętnować ludzi np za ich preferencje seksualne czy inne sprawy osobiste to nie warto walczyć tą bronią tylko wyznaczać nowe standardy.
@barcelonaLM Mogliby zaproponować cos pracownikom czyli co najmniej 100% dodatkowego wynagrodzenia za pracę w niedziele. A nie tylko idą na rękę koncernom.
@Ojciec5tkidzieci Jedyne ludzkie śmiecie jakie dostrzegam w tej wyimaginowanej historyjce to te dwie dziewczyny z fakturowania. Zaś ta zwolniona otrzymuje dar od losu, że nie musi więcej oddychać tym samym powietrzem co te mendy
0
@filip73 taktyk
6
@NeroTFP1 Po co się ograniczać do konkretnego tyrana? To jest tak uniwersalny opis, że pasuje do każdego władcy na świecie.
0
@shahman hasztag- kogo to?
0
@draxidox Piękny jest ten ból wiadomej części ciała pospolitych szaraczków. "By żyło się lepiej" - wiadomo komu.
0
@TheNekro94 Oj tam odjedzie. Trzeba też spojrzeć jaką ma teraz konkurencję. Dokonując ocen i porównań należałoby głównie brać pod uwagę ich bezpośrednią rywalizację
3
@Kgorecki2500 Akurat Morawiecki nie dziwi. Rozdawnictwo ma we krwi.
0
@sedziaoxford Polecam zapoznać się z tym materiałem -
0
@kynio302 Wisi ci projekt który może być prawdziwym gamechangerem dla naszego regionu? Pewnie Lepiej budować kolejne super hiper markety albo montownie zagranicznych koncernów
1
@Kgorecki2500 Mentzen w Sejmie to i jego grono fanów z tiktoka za nim podążyło
0
@Hasszz W sumie patrząc w skali świata,to rzeczywiście tych odklejeńców jest paru. Problem w tym, że jest o nich tak głośno i powodują sporo problemów normalnej reszcie ludzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawlak1992 Jozef Karika - Strach.
Fitzek/ Tsokos - Odcięci.
Przemysław Piotrowski - Matnia
1
@draxidox Z tymi pierwszymi dwoma punktami nawet się zgadzam
0
@Ziemny Tak i dali im prawo zakupów w trybie bezprzetargowym. A to daje możliwości takich manipulacji,że głowa mała. Obojętnie z jakiej kto jest opcji zawsze znajdzie się ktoś ktoś kto to wykorzysta
1
@Ziemny Jeśli się daje małpie do ręki brzytwę, to jest się po części winnym zbrodni które ta popełni. Jesli się wprowadza korupcjogenne przepisy, czy przykłada do tego rękę to też się bierze za to odpowiedzialność.
1
@Kitek1640 Bo widocznie nie zarobili.
3
@bari_94 Niech się skupią na wygrywaniu trofeów a nie marudzą. Jakby podniesli jakąś kasę z boiska to mieliby chociaż jakieś argumenty aby marudzić
1
@BorzyKrzys O proszę,to jednak Gazpacho ma jakieś plusy
0
@arasz1819 @FCB_dimiC Spoko. Tylko jeśli jest się za środowiskiem które promuje postawę aby nie piętnować ludzi np za ich preferencje seksualne czy inne sprawy osobiste to nie warto walczyć tą bronią tylko wyznaczać nowe standardy.
0
@bartas97 A potem przyjdą europejskie puchary i bach bach karabach ich z hukiem pogoni.
0
@M_Kos Po Pepie najlepszy byl Tito Vilanova,a potem Luis Enrique. Dopiero potem Ernesto.
3
@barcelonaLM Mogliby zaproponować cos pracownikom czyli co najmniej 100% dodatkowego wynagrodzenia za pracę w niedziele. A nie tylko idą na rękę koncernom.
1
@arasz1819 I po huk wchodzisz z butami w czyjeś życie prywatne?
1
@Popitek12 Okaże się po pełnej kadencji
0
@Cotutajsiedzieje Jedne media mówią tak,inne media mówią inaczej.
4
@tomek8756 Mam nadzieję,że powoli to sobie ułożysz w głowie i że Ryszard będzie dla ciebie super kumplem.
0
@tristan87 Ależ epitety się cisną,ale szkoda bana. Totalny upadek rasy ludzkiej,choć nie wiem czy to co tu widzimy można do rasy ludzkiej zaliczyć.
0
@Ojciec5tkidzieci Jedyne ludzkie śmiecie jakie dostrzegam w tej wyimaginowanej historyjce to te dwie dziewczyny z fakturowania. Zaś ta zwolniona otrzymuje dar od losu, że nie musi więcej oddychać tym samym powietrzem co te mendy
2
Brawo Vlaho, brawo Chiesa. Forza Juve.
0
@Pedri16Future No i sprzedał policjanta który dał mu cynk.