1

@John_Doe Po części jednak Mentzen ma rację,że to odniosło skutek odmienny od zamierzonego. Choć tez nie wiemy jakie skutki Braun sobie zaplanował.

0

@MESSIah16 A żymianie w Żymie.

0

A to Lewy nie miał zostać w Barcelonie? Przecież kilka dni temu ogłosili kadrę i młodych mieli zabrać.

0

@Barcasub Włączy mu nagrania Nazario de Limy?

1

@Herato Zdecydowanie nie. Natomiast to Braun powinien dostać tę funkcję.

3

@Kgorecki2500 Też na to liczę,że opuści Konfederację i stworzy coś z Korwinem,bo nie na taką Konfederację głosowałem.

2

@Ziemny Nie napisałem,że mnie ktoś zmusza. Napisałem tylko co o tym sadzę. Nie zmuszam Cię też do popierania mojego zdania.

0

@Kgorecki2500 Nie on go wybierał i nie on będzie mu jakieś zakazy ustanawiał. Na miejscu Brauna dalej reprezentowałbym głos swoich wyborców i olał zakazy wystąpień z mównicy jakiegos Mentzena

3

@HypeR Albo popierają izrael.

10

@tristan87 Jeśli usunięcie tych zrzutek jakoś się da wytłumaczyć,to z kolei wspieranie tej zrzutki na świecę chanukowa to przegięcie w druga stronę.

0

@hayek No i elegancko. Chociaż będzie na kogo głosować

0

@Matheu12 A co było dobrego w wywaleniu Korwina? Jeśli do tego ruszą Brauna to dla mnie staną się takim samym bezideowym tworem jak cała reszta parlamentu (wyłączając lewicę).

0

@parpe Jeszcze ten się tu odzywa. Niech się sprzeciwia w swoim kraju,a nie miesza do naszych spraw.

1

@esem91 Nagra filmik na tiktoku?

2

@TR3YWAY O totototo.

0

@Pedri16Future I elegancko.

0

@pikass14 Sam ostatnio szukałem i jeśli chodzi o sprzęty spalinowe to są takie informacje w necie jak wbijesz producenta w google.

0

@Szklaner Akcja nakarm psa? To co tu robi kotka?

0

@Rl9k1nG Niech on lepiej się zajmie swoim krajem bo go wojskowi z siodła wysadzą.

0

@Rl9k1nG A ludzie nadal ślepi... Przecież oni nawet się nie kryją.

0

@Saviola88 Przypomnijmy,że to się dzieje jeszcze za rządów PIS. A zagraniczna koalicja jeszcze nawet nie zabrała się do rządzenia. Ten kraj jest już stracony. Każda strona działa na niekorzyść obywateli. Jedyna nadzieja że w końcu ten kocioł wykipi.

0

@leonek160 Tryplet.

0

@esem91 Co tam się zadziało? Wstydu nie ma czy co?

2

Najbardziej zabolało mnie pomawianie o to, że chcę stworzyć z wami koalicję...

0

@Pawlak1992 Ale Setiena to ty szanuj.

0

@Johnnie_Walker Jest także Marquez

0

@PatrychoO Chwilowa moda,która szybko przeminie. Dopóki nikomu krzywdy nie robią to jest mi to obojętne.

0

@Cotutajsiedzieje Jakby ktoś miał w planach zwiedzić to miasto to najpierw dowie się co i jak i jakich miejsc unikać. To nie jest tak,że całe miasto to jakaś strefa wojny. Sa tam "dzielnice zakazane" ale są też normalne miejsca gdzie turyści sa bezpieczni.

0

@PatrychoO Co znaczy że mlodzież pełza po sklepach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?