@Kgorecki2500 Nie on go wybierał i nie on będzie mu jakieś zakazy ustanawiał. Na miejscu Brauna dalej reprezentowałbym głos swoich wyborców i olał zakazy wystąpień z mównicy jakiegos Mentzena
@Matheu12 A co było dobrego w wywaleniu Korwina? Jeśli do tego ruszą Brauna to dla mnie staną się takim samym bezideowym tworem jak cała reszta parlamentu (wyłączając lewicę).
@Saviola88 Przypomnijmy,że to się dzieje jeszcze za rządów PIS. A zagraniczna koalicja jeszcze nawet nie zabrała się do rządzenia. Ten kraj jest już stracony. Każda strona działa na niekorzyść obywateli. Jedyna nadzieja że w końcu ten kocioł wykipi.
@Cotutajsiedzieje Jakby ktoś miał w planach zwiedzić to miasto to najpierw dowie się co i jak i jakich miejsc unikać. To nie jest tak,że całe miasto to jakaś strefa wojny. Sa tam "dzielnice zakazane" ale są też normalne miejsca gdzie turyści sa bezpieczni.
1
@John_Doe Po części jednak Mentzen ma rację,że to odniosło skutek odmienny od zamierzonego. Choć tez nie wiemy jakie skutki Braun sobie zaplanował.
0
@MESSIah16 A żymianie w Żymie.
0
A to Lewy nie miał zostać w Barcelonie? Przecież kilka dni temu ogłosili kadrę i młodych mieli zabrać.
0
@Barcasub Włączy mu nagrania Nazario de Limy?
1
@Herato Zdecydowanie nie. Natomiast to Braun powinien dostać tę funkcję.
3
@Kgorecki2500 Też na to liczę,że opuści Konfederację i stworzy coś z Korwinem,bo nie na taką Konfederację głosowałem.
2
@Ziemny Nie napisałem,że mnie ktoś zmusza. Napisałem tylko co o tym sadzę. Nie zmuszam Cię też do popierania mojego zdania.
0
@Kgorecki2500 Nie on go wybierał i nie on będzie mu jakieś zakazy ustanawiał. Na miejscu Brauna dalej reprezentowałbym głos swoich wyborców i olał zakazy wystąpień z mównicy jakiegos Mentzena
3
@HypeR Albo popierają izrael.
10
@tristan87 Jeśli usunięcie tych zrzutek jakoś się da wytłumaczyć,to z kolei wspieranie tej zrzutki na świecę chanukowa to przegięcie w druga stronę.
0
@hayek No i elegancko. Chociaż będzie na kogo głosować
0
@Matheu12 A co było dobrego w wywaleniu Korwina? Jeśli do tego ruszą Brauna to dla mnie staną się takim samym bezideowym tworem jak cała reszta parlamentu (wyłączając lewicę).
0
@parpe Jeszcze ten się tu odzywa. Niech się sprzeciwia w swoim kraju,a nie miesza do naszych spraw.
1
@esem91 Nagra filmik na tiktoku?
2
@TR3YWAY O totototo.
0
@Worny https://imgflip.com/memetemplate/307248792/Ricky-nie-powinienem-tego-robi
0
@Pedri16Future I elegancko.
0
@pikass14 Sam ostatnio szukałem i jeśli chodzi o sprzęty spalinowe to są takie informacje w necie jak wbijesz producenta w google.
0
@Szklaner Akcja nakarm psa? To co tu robi kotka?
0
@Rl9k1nG Niech on lepiej się zajmie swoim krajem bo go wojskowi z siodła wysadzą.
0
@Rl9k1nG A ludzie nadal ślepi... Przecież oni nawet się nie kryją.
0
@Saviola88 Przypomnijmy,że to się dzieje jeszcze za rządów PIS. A zagraniczna koalicja jeszcze nawet nie zabrała się do rządzenia. Ten kraj jest już stracony. Każda strona działa na niekorzyść obywateli. Jedyna nadzieja że w końcu ten kocioł wykipi.
0
@leonek160 Tryplet.
0
@esem91 Co tam się zadziało? Wstydu nie ma czy co?
2
Najbardziej zabolało mnie pomawianie o to, że chcę stworzyć z wami koalicję...
0
@Pawlak1992 Ale Setiena to ty szanuj.
0
@Johnnie_Walker Jest także Marquez
0
@PatrychoO Chwilowa moda,która szybko przeminie. Dopóki nikomu krzywdy nie robią to jest mi to obojętne.
0
@Cotutajsiedzieje Jakby ktoś miał w planach zwiedzić to miasto to najpierw dowie się co i jak i jakich miejsc unikać. To nie jest tak,że całe miasto to jakaś strefa wojny. Sa tam "dzielnice zakazane" ale są też normalne miejsca gdzie turyści sa bezpieczni.
0
@PatrychoO Co znaczy że mlodzież pełza po sklepach?