@Messibestplayerintheworld Zarówno Tito jak i Pep nie przychodzili tu jako trenerzy z TOP-u. Enrique zaś przyszedł po Romie, a Motta jeśli wykręci dobry wynik w Bolognii to też według mnie byłoby dla niego dobrą rekomendacją. No i przede wszystkim to nasz chłop. Oprócz niego to ewentualnie Marquez, ale Serie A to jednak lepsze przetarcie niż Barca B.
@FCB_dimiC Numer silnika. Kiedyś to była istotna sprawa bo jak kupiłeś z wymienionym to potem miałeś problem. Każdy to sprawdzał przy zakupie. Obecnie też silniki są numerowane - pierwszy z brzegu artykuł "Jeśli chcemy poznać numer silnika, który aktualnie znajduje się w naszym aucie, na próżno szukać go w dowodzie rejestracyjnym. Możemy jednak znaleźć go w książeczce serwisowej lub bezpośrednio na samym silniku." Tu masz na jednym zdjęciu pod kodem silnika jego numer seryjny - https://sklep.czescibrzesko.pl/pl/p/Silnik-Peugeot-307-1.6-Benzyna-Kod-silnika-NFU-10FX7T/40651
@FCB_dimiC Nie wiem jak to dzisiaj wygląda ale kiedyś każdy silnik miał numer i pamiętam że przy kupnie auta się go sprawdzało i wpisywało się go w umowie i chyba był także wpisany w dowodzie. Ale raczej nadal silniki są numerowane.
@ciema@FCB_dimiC@MOLESTA@Gall i wszyscy którzy przeczytali - zamieszczam sprostowanie, gdyż po analizie tematu okazało się, że artykuł który najpierw przeczytałem trochę mijał się z prawdą i zawierał sporo insynuacji. Na razie sprawa nie dotyczy rynku wewnętrznego UE, a ma ograniczyć import do UE i eksport z UE. Czyli jeśli auto w myśl tych przepisów będzie uznane jako odpad to nie będzie można go sprowadzić do UE albo wywieźć z UE.
@MOLESTA Pytanie jak będą ten koszt wyliczać. Mogą być sytuacje gdy zwłaszcza ze względu na robociznę koszt naprawy w jednym kraju może być drastycznie inny w innym kraju. Poza tym skoro obecnie w przyrodzie nie występują takie przypadki, to zastanów się po co wprowadzać takie przepisy? Może chodzi o wyeliminowanie tych upartych właścicieli którzy w dobie aut elektrycznych będą za wszelka cenę chcieli utrzymać przy życiu swoje auta spalinowe. @FCB_dimiC Silnik nie będzie traktowany jako część zamienna więc w serwisie go nie dostaniesz - cześci do silnika owszem - ale jeśli naprawa przewyższy wartość rynkową to będziesz musiał zezłomować auto. Jeśli chodzi o silniki to mają numery - kiedyś w Polsce nie można było wymieniać silników i numery sprawdzali przy przeglądach.
Ciekawostka - UE pracuje nad przepisami które zabronią wymieniać silniki w autach. Auto które ulegnie awarii silnika a jego naprawa będzie nieoplacalna będzie musiało trafić na złom. Nie będzie można tez wspawywać reparaturek czy wymieniać skrzynię biegów. Proekologiczne przepisy. Tu tez ciekawy zapis - "Naprawa pojazdu jest niemożliwa z ekonomicznego punktu widzenia, jeżeli jego wartość rynkowa jest niższa niż koszt niezbędnych napraw koniecznych do przywrócenia go w Unii do stanu technicznego, który byłby wystarczający do uzyskania świadectwa zdatności do ruchu drogowego w państwie członkowskim, w którym pojazd był zarejestrowany przed naprawą."
@ciema Pomijając wszelkie inne aspekty to stworzenie potrzebnej do tego infrastruktury - głównie remont albo budowa nowych budynków zajmie co najmniej kilka lat.
@ObiwanKenobi Tak swoja drogą to czy za rządów PISu Polska zawetowała jakieś kontrowersyjne pomysły eurokratów? Np zakaz dotyczacy pojazdów spalinowych itd. Ktoś coś pamięta może?
@MESSIah16 Przecież żyjemy w dokładnie takich samych czasach. Gdy ktoś odważy się powiedzieć publicznie swoje zdanie i wyrazić swoje poglądy odmienne od tych które chcą nam narzucić, to moze nie jest skazywany na śmierć,ale na cancellowanie.
@Bykunn Generalnie w języku polskim znajdzie się wiele śmiesznych odmian tego typu. Zdarza się nawet,że potem niektóre kobiety się obrażają jak wymienisz ich zawód w formie żeńskiej.
0
@P33ck Liczę na psg. Byłby ciekawy pojedynek z naprawdę wielkim ładunkiem emocjonalnym
0
@Messibestplayerintheworld Zarówno Tito jak i Pep nie przychodzili tu jako trenerzy z TOP-u. Enrique zaś przyszedł po Romie, a Motta jeśli wykręci dobry wynik w Bolognii to też według mnie byłoby dla niego dobrą rekomendacją. No i przede wszystkim to nasz chłop. Oprócz niego to ewentualnie Marquez, ale Serie A to jednak lepsze przetarcie niż Barca B.
0
A co myślicie aby kiedyś po Xavim przyszedł do nas niejaki Thiago Motta? W Bologni chyba na razie robi wynik ponad stan.
6
A ci Żymianie już nawet sami zabijają swoich. Dziwne że tego nie zatuszowali i nie zwalili na Hamas - https://www.wprost.pl/amp/11516965/fatalna-pomylka-izraelskiego-wojska-zgineli-zakladnicy-hamasu.html
0
@koksik2700 To Zidane miał kiedys włosy?
2
@Kitek1640 No to rzeczywiście piękne te twoje kibicowanie skoro jest ci wstyd.
0
@Sewren122 Czyli kto niby?
0
@FCB_dimiC Numer silnika. Kiedyś to była istotna sprawa bo jak kupiłeś z wymienionym to potem miałeś problem. Każdy to sprawdzał przy zakupie. Obecnie też silniki są numerowane - pierwszy z brzegu artykuł
"Jeśli chcemy poznać numer silnika, który aktualnie znajduje się w naszym aucie, na próżno szukać go w dowodzie rejestracyjnym. Możemy jednak znaleźć go w książeczce serwisowej lub bezpośrednio na samym silniku."
Tu masz na jednym zdjęciu pod kodem silnika jego numer seryjny - https://sklep.czescibrzesko.pl/pl/p/Silnik-Peugeot-307-1.6-Benzyna-Kod-silnika-NFU-10FX7T/40651
0
@FCB_dimiC Nie wiem jak to dzisiaj wygląda ale kiedyś każdy silnik miał numer i pamiętam że przy kupnie auta się go sprawdzało i wpisywało się go w umowie i chyba był także wpisany w dowodzie. Ale raczej nadal silniki są numerowane.
1
@ciema @FCB_dimiC @MOLESTA @Gall i wszyscy którzy przeczytali - zamieszczam sprostowanie, gdyż po analizie tematu okazało się, że artykuł który najpierw przeczytałem trochę mijał się z prawdą i zawierał sporo insynuacji. Na razie sprawa nie dotyczy rynku wewnętrznego UE, a ma ograniczyć import do UE i eksport z UE. Czyli jeśli auto w myśl tych przepisów będzie uznane jako odpad to nie będzie można go sprowadzić do UE albo wywieźć z UE.
0
@MOLESTA Pytanie jak będą ten koszt wyliczać. Mogą być sytuacje gdy zwłaszcza ze względu na robociznę koszt naprawy w jednym kraju może być drastycznie inny w innym kraju. Poza tym skoro obecnie w przyrodzie nie występują takie przypadki, to zastanów się po co wprowadzać takie przepisy? Może chodzi o wyeliminowanie tych upartych właścicieli którzy w dobie aut elektrycznych będą za wszelka cenę chcieli utrzymać przy życiu swoje auta spalinowe.
@FCB_dimiC Silnik nie będzie traktowany jako część zamienna więc w serwisie go nie dostaniesz - cześci do silnika owszem - ale jeśli naprawa przewyższy wartość rynkową to będziesz musiał zezłomować auto. Jeśli chodzi o silniki to mają numery - kiedyś w Polsce nie można było wymieniać silników i numery sprawdzali przy przeglądach.
1
Ciekawostka - UE pracuje nad przepisami które zabronią wymieniać silniki w autach. Auto które ulegnie awarii silnika a jego naprawa będzie nieoplacalna będzie musiało trafić na złom. Nie będzie można tez wspawywać reparaturek czy wymieniać skrzynię biegów. Proekologiczne przepisy. Tu tez ciekawy zapis -
"Naprawa pojazdu jest niemożliwa z ekonomicznego punktu widzenia, jeżeli jego wartość rynkowa jest niższa niż koszt niezbędnych napraw koniecznych do przywrócenia go w Unii do stanu technicznego, który byłby wystarczający do uzyskania świadectwa zdatności do ruchu drogowego w państwie członkowskim, w którym pojazd był zarejestrowany przed naprawą."
0
Stanowcze i zdecydowane nie dla superligi.
1
@ciema Pomijając wszelkie inne aspekty to stworzenie potrzebnej do tego infrastruktury - głównie remont albo budowa nowych budynków zajmie co najmniej kilka lat.
2
@ObiwanKenobi Tak swoja drogą to czy za rządów PISu Polska zawetowała jakieś kontrowersyjne pomysły eurokratów? Np zakaz dotyczacy pojazdów spalinowych itd. Ktoś coś pamięta może?
3
@Kgorecki2500 Chyba czas rozważyć pójście w kamasze.
0
@kuz Ale ten najbliższy?
1
Kiedy gramy finał?
1
@Rl9k1nG Nie - nie zdarzyło mi się jeszcze garować.
0
@bartekvisca Ile ci tego wycieka? Musisz dolewać między wymianami?
0
@arasz1819 Ciężko to oceniać czy to słuszna decyzja czy niesłuszna nie znając efektów tej formy pomocy.
0
@takisobiektos "moralna armia" - przecież to sprzeczność sama w sobie.
7
@MESSIah16 Przecież żyjemy w dokładnie takich samych czasach. Gdy ktoś odważy się powiedzieć publicznie swoje zdanie i wyrazić swoje poglądy odmienne od tych które chcą nam narzucić, to moze nie jest skazywany na śmierć,ale na cancellowanie.
2
@_M4rtin To raczej tak nie działało. Chodziło raczej o zdanie ich wyborców,na które w jakimś stopniu może pośrednio wpływał kościół.
1
@arasz1819 Gdyby to była reguła to u nas by pasował Rutkowski.
0
@Essos A o co chodzi z jego żoną,bo nie wiem?
1
@Bykunn Generalnie w języku polskim znajdzie się wiele śmiesznych odmian tego typu. Zdarza się nawet,że potem niektóre kobiety się obrażają jak wymienisz ich zawód w formie żeńskiej.
0
@RoberDzik Samacja i prawica to niekoniecznie idą w parze.
0
@Kgorecki2500 Chyba Dziambor ostatnio powiedział,że Braun sam nie odejdzie ze względu na kasę do której ma dostęp Konfederacja, a którą straci.
1
@MESSIah16 Nie sądzę aby akurat to stanowiło jakis główny powód unikania ciąży.