- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
0
"Kobiety nie chcą dzieci, boją się zachodzić w ciążę z kilku powodów. Są to powody takie, jak m.in. niemal całkowity zakaz przerywania ciąży w Polsce. Kobiety boją się, że jeśli coś się wydarzy, coś się stanie, to lekarze nie udzielą pomocy" - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk
Hmm nowa minister rodziny mówi jak jest. W kraju, w którym ludzie uprawiają seks i w którym jest jedno z najbardziej restrykcyjnych praw aborcyjnych w Europie rodzi się rekordowo niska liczba obywateli, a trend się utrzymuje. Nie dość, że część ludzi nie stać na dzieci, część nie chce ich mieć, to jeszcze prawo nie sprzyja.
2
@MESSIah16 Nowa ministra, co ty nie umiesz pisać?
5
@MESSIah16 Z tego powodu w całej Europie rodzi się mało dzieci, ma rację. Haha
5
@MESSIah16 Nie do końca się zgadzam. To efekt zachodu i przesiąkanie nowoczesnym stylem życia. Zmiana prawa moim zdaniem nic to nie zmieni.
Ludzie wolą koty i pieski. Zdurnieli w swojej dziecinności
0
@MESSIah16 Przede wszystkim utrzymywanie zakazu aborcji jest po prostu godzeniem w interes Polski, a nawet rzekłbym, że zdradą racji stanu. Ideologiczne pitolenie o moralności nie ma tu nic do rzeczy, bo aktualnie w każdym kraju z jakim graniczymy, Polak może zrobić aborcję za pieniądze. Problemem jest to, że ten sam Polak musi wydać pieniądze za granicą, czyli zapłacić Niemieckiemu/Czeskiemu/Litewskiemu lekarzowi, zamiast zrobić to w kraju, legalnie, płacąc polskiemu lekarzowi. Gospodarka na tym traci, a żadnego sensownego argumentu za zakazem aborcji nie ma w sytuacji, gdy każdy sąsiad ma ją zalegalizowaną.
1
@MESSIah16 Nie sądzę aby akurat to stanowiło jakis główny powód unikania ciąży.