2

@Natenczas Może kiedyś wróciłby do nas jako trener?

1

@barcelonaLM No to tym bardziej jest się z czego cieszyć. Niech gonia tę Lewicę w pi--u.

0

@mekston Grunt to trafić w dobre zespoły,zwłaszcza do dobrej reprezentacji

0

@Herato Tak samo jak wcześniej czyli bym to olał.

5

@barcelonaLM Jak zbankrutuje to problem rozwiąże się sam.

1

@hayek Tusk wtedy chyba się odcinał od tych ekscesów i franciszek był na dywaniku. Liczę,że jednak mają tyle rozumu w głowie aby odeprzeć te ataki zaczepne Putina.

0

@Herato Tak czy siak mial rację. Zespół to zespół. Premie powinno się dzielić po równo,a pensje i tak mieli zróżnicowane w zależności od statusu.

2

@Rastafarnianin Kaczyński dzwoni do prezesa TVP aby mu ustawił telewizor, babcie dzwonią w tym celu do swoich wnuczków. To są te detale.

0

@KidusFCB No to widać zależy gdzie. W tej jednostce o której piszę, to jest tak jak pisałem. Chętnych więcej niż miejsc. Oczywiscie na święta to pewnie wygląda inaczej - ja piszę o reszcie roku.

0

@mkord Przeszkadzało, ale co miałem z tym zrobić?

0

@lucca87 Oczywiście że tak,ale to niestety nierealne.

0

@Kgorecki2500 Niech sobie wezmą ochotników spośród nielegalnych imigrantów. Albo ogłosza pobór w Afryce. Sądzę iż znaleźliby wielu chętnych, oczywiście gdyby im zaoferowali dobrą zaplatę.

0

@barcelonaLM No ale skoro większość i tak moze im ten immunitet uchylić,to w sumie nie ma to sensu.

0

@Chaoss Dokładnie. Do tego ogólnie wyjazdy na granicę są tak okupowane przez chętnych, że wielu nawet nie ma na nie szans. Kasa jednak robi swoje.

2

@konajoncek Wstyd i hańba. Co oni robią z polskiego Sejmu. Najpierw obrzędy chanukowe a teraz to.

0

@Kgorecki2500 Akurat rolnik w tym kraju to mialby spore problemy gdyby chciał samodzielnie przerobic bydła na mięso.

0

@tristan87 Ale ze Pau Prim był za zero? Kupiłby człowiek jakby wiedział...

0

@abram3k To jest normalne ale to akurat lewica wmawia wszystkim co innego wi3c niech z nimi jada równo jeśli o to chodzi

0

@kynio302 A co ten Giertych się tym tak jara.

0

@FCBparasiempre Stare dobre czasy.

2

@siara10 Jasne. Tylko jak kazdy z nich odchodził (poza Messim) to rambla ich wyzywała i krytykowała czemu tak późno.

1

@RosjaninBut Co ten Ćwiąkała gada?

2

@tristan87 Ale czy sklamał? bodnar to wyjatkowa ... W języku cywilizowanych ludzi brak słów na okreslenie tego osobnika. Poczytaj sobie co ten typ sądzi o Polsce.

0

@mekston No to od początku o tym pisałem. Nie wiem po co to było roztrząsać. A ocenę etyczną pozostawmy wyborcom.

0

Naciski za udział Barcy w projekcie Superligi.

0

@mekston No to teraz już zostali prawomocnie skazani.

1

@mekston No dobrze, ale to nic nie zmienia. Prezydent ma nieograniczone prawo w tym zakresie i jego stosowanie nie narusza porzadku prawnego. A to zarzucał przedmówca. Natomiast oceny etyczne to juz inna sprawa.

1

@aleksandrowielki Nie słucham wywiadów Dudy, więc nie odnoszę się do jego słów. Chodziło mi tylko o zastosowanie prawa łaski jako przysługującego mu uprawnienia. Zawsze można to bowiem określić jako swego rodzaju podważanie wyroku sądu, a tak nie jest. Ale w sumie w każdym przypadku jeśli prezydent je stosuje, to w jakimś stopniu się nie zgadza z wyrokiem sądu i ma takie uprawnienia że jest instancją która te wyroki może znieść. Można to różnie w każdym przypadku oceniać ale nie jest to podważanie prawa. Myślałem że o tym mówimy.

0

@Popitek12 Żadne. Skończmy z tą manią humanizowania zwierząt i nadawania im ludzkich cech.

0

@Cotutajsiedzieje Co za bydlak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?