La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

2

"Któregoś dnia Ronaldo i Simeone odbyli dyskusję na temat premii jakie piłkarze mieli dostać w Interze Mediolan. Ronaldo był przywódcą, postacią, którą wszyscy podążaliśmy. Simeone też miał posłuch w szatni.
Simeone powiedział:
"Premie powinny być podzielone w zależności od minut spędzonych na boisku"
Ronaldo odrzekł:
"Nie zgadzam się. Premie są dla wszystkich graczy, nawet tych szerokiego składu. Wszyscy trenują, każdy ma swoją robotę do wykonania i to trener wybiera, kto zagra, a kto nie. Premie powinny być równe dla wszystkich. Tutaj wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy ".
~Ze Elias (wypowiedź dla ESPN)

0

@Zoker bo kontuzje które niszczyły go spowodowały by ze nie dostał by dużej premii xD

0

@Herato Tak czy siak mial rację. Zespół to zespół. Premie powinno się dzielić po równo,a pensje i tak mieli zróżnicowane w zależności od statusu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?