@malicinho Odczuwa wszystko w taki sam sposób? Zwierzęta nawet nie przechodzą "testu lustra". O jakim odczuwaniu piszesz? Nie wiem czy jesz mięso,ale ja przynajmniej nie jestem hipokrytą jak wielu ludzi,którzy jedza mięso,a jednocześnie przypisują jakieś ludzkie cechy zwierzątkom. Albo wyróżniają z niezrozumiałych powodów jakies gatunki, np. psy a zarazem jedzą wieprzowinę podczas gdy taka świnia jest bardziej inteligentna od psa i też można je wytresować aby mogły towarzyszyć ludziom i tak jak psy służyć ludziom w zaspokajaniu im jakichś potrzeb.
@malicinho "Tyle warte jest zwierzece zycie?" A ile jest warte? Właśnie tyle ile waży mięso i ewentualnie skóra. No chyba że służy człowiekowi w inny sposób.
@TheNekro94 A jak nie na front to w skupieniu i umartwieniu sumiennie pracował ku chwale narodu. Rozrywki? Alkohol? Sport? A po co to komu? Komu to potrzebne?
@Criss18Barca "Skoro musicie to strzelajcie, ale starajcie robić się to w miejscach gdzie nie narażacie innych na niepotrzebny stres." Post zaczynasz od ciekawostek o psach a potem piszesz o jakichś "innych" i ich stresie. Te psy z początku postu to dotyczą policjantów czy o co chodzi?
1
@malicinho Odczuwa wszystko w taki sam sposób? Zwierzęta nawet nie przechodzą "testu lustra". O jakim odczuwaniu piszesz? Nie wiem czy jesz mięso,ale ja przynajmniej nie jestem hipokrytą jak wielu ludzi,którzy jedza mięso,a jednocześnie przypisują jakieś ludzkie cechy zwierzątkom. Albo wyróżniają z niezrozumiałych powodów jakies gatunki, np. psy a zarazem jedzą wieprzowinę podczas gdy taka świnia jest bardziej inteligentna od psa i też można je wytresować aby mogły towarzyszyć ludziom i tak jak psy służyć ludziom w zaspokajaniu im jakichś potrzeb.
0
@malicinho "Tyle warte jest zwierzece zycie?" A ile jest warte? Właśnie tyle ile waży mięso i ewentualnie skóra. No chyba że służy człowiekowi w inny sposób.
5
@TheNekro94 A jak nie na front to w skupieniu i umartwieniu sumiennie pracował ku chwale narodu. Rozrywki? Alkohol? Sport? A po co to komu? Komu to potrzebne?
1
@norbi77 Świetna pamiątka. Będziesz miał co pokazać potomnym.
2
@agaFCB Ten zębaty czarny potworek na dole zdjęcia też całkiem fajny
1
@Kessie Dostrzeż pozytywy. Na twojej karnacji nie będzie widać limby pod okiem.
0
@MarcelNJ11 Prawidłowa taktyka. Najgorsze to mieszać różne rodzaje alkoholi.
1
@Popitek12 Programy są przecież pisane dla idiotów.
5
@ObiwanKenobi Te zwierzęta we Francji bardziej negatywnie niż u nas reagują na fajerwerki.
4
@TR3YWAY Człowieku - wrzucenie tego to był chyba twój nagorszy uczynek w Nowym Roku.
1
@tadzik447 Zajebiste są te wojny magów.
1
@tomek8756 Szybko mu te dzieci tam rosną w ciepłym klimacie.
0
@Criss18Barca I paradoksalnie przylgnęła do niego ksywa "Tata".
0
@Lanosss Guardiola na początku też robił dziwne transfery jak Czyhrynski, zamiana Eto'o na Ibrę, itd.
0
@MESSIah16 I prawidłowo.
0
@ObiwanKenobi Parodia.
0
@Walker Spróbowałem i komp mi się zawiesił dowcipnisiu. Zwracasz kasę za serwis.
0
@draxidox A coś się zmienia w tej kwestii?
0
@Criss18Barca "Skoro musicie to strzelajcie, ale starajcie robić się to w miejscach gdzie nie narażacie innych na niepotrzebny stres." Post zaczynasz od ciekawostek o psach a potem piszesz o jakichś "innych" i ich stresie. Te psy z początku postu to dotyczą policjantów czy o co chodzi?
1
@HypeR A dziękuję. Ja również.
0
@barcelonaLM To lipa straszna.
2
@VegetaPolska Ile miliardów idzie w alkohol to się w pale nie mieści. Jakby wszyscy wydali to na dziwki to byłoby coś pięknego.
0
@barcelonaLM Tam też mają takiego pierdolca na punkcie zwierząt jak u nas czy luz z tym tematem?
0
@ikar34 No ale jaka z tego frajda?
1
@tristan87 A kogo to?
2
@tadzik447 Podniecają się analizą tego czym podniecają się neandertalczycy.
2
@tomek8756 Dawał twarz propagandzie. A Orłoś to nie dawał?
0
@Seba_89_ To się w porę obudzili.
1
@tomek8756 Nie.
1
@NeroTFP1 A znasz historię niejakiego Pierre Doigt'a?