1

@pioz123 Serio? Jakoś nie czuję tego problemu. Ale nie mam też problemu z takimi ludźmi, przynajmniej do momentu gdy nie zaczynają na mnie czegos wymuszać w związku ze swoim podejściem do zwierząt.

0

@fcbarcafan19 Bezwarunkowo darmowe jest w NEST Banku.

1

@pioz123 "dla nich to coś więcej niż tylko pies." Wybacz ale nigdy czegoś takiego nie zrozumiem.

2

@MesQueUnClub96 Żadnych argumentów,wyzwiska i ban to nie jest żaden rigcz

1

@Safrani Biomasa to chyba tez paliwo stałe. Ogrzewanie elektryczne i fotowoltaika? Na nowych zasadach to nie ma żadnej racji bytu.

0

@Foton Czyli pompa ciepła to jedyna alternatywa? Czy jest coś więcej?

1

@Criss18Barca Pamiętaj,że lepiej też mieć stu kolegów niż jednego zaciekłego wroga.

0

"W ośmiu województwach od 2030 roku obowiązywać będzie także zakaz eksploatowania kotłów, pieców i kominków opalanych paliwem stałym." To takie pytanie - jakie sa alternatywy? Czym palić jesli nie paliwem stałym? UE przecież niedługo zbanuje także gaz. Jakie sa alternatywy? Bo nie należy się przeciez kierować tym do czego dziś państwo dopłaca skoro za chwilę tego zakażą.

0

@MesQueUnClub96 Zależy na jakich zasadach. Rozumiem że związki partnerskie dla normalnych też będą możliwe? Generalnie to mi to lotto,ale związki partnerskie nie powinny mieć takich samych preferencji i ulg podatkowych jak małżeństwa.

2

@MesQueUnClub96 Najlepiej nadać mu numer. Jak dziecko dorosnie to samo sobie wybierze czy chce mieć imię damskie, męskie czy nijakie. I niech samo je sobie wybierze.

0

@esem91 Kurczę. Nie mogę się doczekać aż do nas wróci.

0

@michal26 A ja z początku się zauroczyłem,ale juz mi przeszło. Teraz to jest dla mnie takie banalne i nawet irytujące. Ot takie studenckie śpiewanie. Kariera głównie dzięki ojcu i tyle.

2

@Criss18Barca Panie Paździoch, pan jesteś menda i oszust bazarowy.

3

@chavez A może po prostu po cichu UEFA juz się z nimi dogadała.

3

@Bobo25 Tak tylko przypomnę - swego czasu gdy Putin testował cierpliwość Turków, to się skończyło zestrzeleniem kacapskiego samolotu...

15

@Popitek12 Ale wiesz,że teraz namawiają na fotowoltaikę boty a nie ludzie?

12

@draxidox Niepokojący trend. Epidemia bambinizmu staje się coraz groźniejsza.

7

@chosenone A moim zdaniem właśnie ligi stracą najwięcej na takiej formule Superligi jaką przedstawiano. Teraz ligi mają sens bo toczy się emocjonujaca walka o europejskie puchary. Jesli miejsca mają być zabetonowane dla elity to walka o jak najwyższe miejsce w lidze traci sens,poza podium. Taka Girona nawet jakby wygrała ligę to do Superligi by się nie dostała,tylko ewentualnie na jakiś najniższy szczebel tych rozgrywek.

0

@tbas No i elegancko.

3

@MichuZ44 No ale mimo wszystko karnacja modela ma w takim przypadku znaczenie,bo inaczej to wygląda na przedstawicielu każdej rasy.

4

@Messibestplayerintheworld Następna ksywa to Messialdo? Czy Messidona?

0

@NeroTFP1 Gdyby tylko mu się bardziej chciało,to nie byłoby potem żadnej dyskusji kto był najlepszy w historii.

0

@Stagiryta Nie ma spania dziadek. Pod ziemią się wyśpisz.

2

@Kgorecki2500 Do samej jazdy to nie, mogę bez problemu się przesiadać i jeździć różnymi, ale jednocześnie ciężko mi dojrzeć do decyzji o zmianie własnego samochodu.

3

@MOLESTA Co na to @Sysia11 i reszta ambasady? Jakiś komentarz?

1

@LM10GOAT Coś czuję, że na Euro zdąży.

1

@Encore To już lepszych modeli na eksport nie mamy?

1

@MarioVeB! Kompleksy? Po prostu zbyt duzo do czynienia z rudymi miałem.

0

@hayek Czyli czas się łapać za kieszeń? Znowu podwyżki opłat i podatków?

1

@Deviler Morawiecki przyklepał a ten się podkleja pod czyjś sukces. Nieładnie, ale rudzi tak już mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?