0

@kuz Nowoczesny marketing - nieważne co o tobie mówią, ważne by nie przekręcali nazwy/nazwiska.

1

@Nazio_87 Ale, że USA złapią zadyszkę szybciej niż kacapy to tego się nie spodziewałem.

0

@PatrykBarca Piłka to sport zespołowy. Czyli ZP to taki paradoks bo de facto docenia się tam zawodników którzy w tym sporcie powinni być krytykowani

0

@MarioVeB! Mario niczym zepsuty zegar dwa razy na dobę wskaże trafną godzinę. Wyjątkowo się zgadzam w 100% z Tobą.

0

@Bykunn Typ napisał, że "jest", a nie był.

0

@MESSIah16 Davidek - Nie strasz nie strasz, bo się .....

0

@Destroyer_of_Worlds Owszem - można próbować to jakoś uszczelnić. Ale praktyka pokazuje,że ten kto chce ten znajdzie sposób aby obejść przepisy.

0

@szymonekk Myślę że mniej więcej porównywalna.

0

@QQL5 To jeszcze zależy gdzie kto mieszka i jaki ma dostęp do komunikacji publicznej.

1

@Destroyer_of_Worlds Wówczas faworyzowałoby to tych najlepiej zarabiających i prawdopodobnie odniosło skutek odmienny od zamierzonego bo ludzie zamiast płacić podatek inwestowaliby w mieszkania,a to dalej nakręcałoby bańkę na rynku nieruchomości i utrudniało dostęp tym do których jest obecnie kierowany ten program.

0

@Nazio_87 Kto to w ogóle jest ten cały Epstein?

3

@Saviola88 Gdzie Kołodziejczak? Przewodzi tym protestom czy siedzi cicho?

0

@jacobFCB Weź już daj spokój. Wszędzie tylko te homo i homo.

1

@RealnyRutek Póki co to ten własciciel City będzie miał nie lada problem,bo w przypadku wywalczenia awansu do LM przez Gironę tylko jedna z tych dwóch drużyn będzie mogła tam zagrać.

0

@Veysel Eric Garcia. Ciekawe jak by się u nas sprawdził.

0

@Fabik87 Czyli w sumie jak każdy jeden Polak.

2

@Kgorecki2500 Raczej akcję Wisła.

0

@macio_944 Pomijajac całą resztę,to co ma tatuaż do późniejszego znalezienia kogoś w razie potrzeby?

0

@macio_944 A jesli to nagranie odgrywałoby sceny które się faktycznie zdarzyły (cos jak wizja lokalna) to byłoby ok czy nie?

1

@VegetaPolska Nie mogło. Napisałem ci co potrafi takie dziecko. Leżeć tak jak je położysz i machać ewentualnie rączkami i nóżkami. Tyle potrafi.

6

@VegetaPolska Dwumiesięczne dziecko mogło uderzyć psa czy kopnąć? Nadepnąć? Oj Vegeta Vegeta. Widziałeś kiedyś dwumiesięczne dziecko? Ono tylko głowę potrafi unieść i utrzymać tak chwilę. Nawet nie potrafi się przekręcić na bok.

1

@FCB_dimiC Czyli nie znasz okoliczności,ale nie masz oporów aby im w twarz powiedzieć,że zabili to dziecko. I nawet nie napiszesz po co. Nie mam dalszych pytań w takim razie.

3

@Roobo No dokładnie o to mi chodzi - nikt nic nie wie a sami eksperci wszystkowiedzacy już rozwiazali tę sprawę,osądzili wszystkich, przy okazji rozpętali jakieś poboczne gównoburze. A może by tak trochę ciszej nad ta trumną? Bo o dziecku jakos mało kto pamięta.

0

@FCB_dimiC A to doCiebie było? Myslałem ze to napisałem do przedmówcy który podjal ze mna dyskusję. To teraz kolejne pytanie - wytłumaczysz mi w jakim celu bys im to powiedział osobiscie w tej chwili?

0

@MarioVeB! Jeśli chodzi o moja okolicę to Kurier Inpostu z dostawą do domu jest na przedostatnim miejscu. Potem dlugo nicu i Poczta Polska na końcu stawki. Natomiast Paczkomaty to mistrzostwo. W zasadzie najczęstsza opcja dostawy z jakiej korzystam.

0

@LM10GOAT Dziecko ma dwa miesiące, pies pewnie więcej. To się zdecydujcie w końcu - bo jeśli ciąża była niespodzianką to co miała się wyskrobać? A psa przecież porzucić też nie można.
Edit - zresztą ekspert @Roobo utrzymuje że nie ma niebezpiecznych ras, a jak pies był spokojny to kto mógł się tego spodziewać? Po fakcie to każdy mądry. A teraz pytam na serio - powiedziałbyś im to teraz w tej chwili prosto w twarz?

0

@LM10GOAT Choćby tak, że mógł znienacka przyskoczyć i złapać to dziecko. Przecież taką kruszynkę to w moment mógł złapać i po wszystkim. Jedno wiem - najsurowszą karę już ponieśli i wszystko inne to w zasadzie nic.

1

@LM10GOAT A skąd w ogóle wiesz jakie były dokładne okoliczności tego zdarzenia? Skąd wiesz, że dziecko i pies znaleźli się sami?

0

@Criss18Barca Juz dwie dyszki na tym zarobiłem.

2

@FCB_dimiC Co ty w ogóle pieprzysz za głupoty. Wspólnie zabili? Nawet nie wiesz jak to wyglądało ale oczywiście swoje pierdy wyklepać w necie musisz bo sie udusisz. Ciekawe czy byś im w oczy też tak powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?