2

@gumaz W razie potrzeby owszem.

3

@PatrychoO Paramount kręci nową cześć Więzień Labiryntu?

0

@Bykunn Z tego co się wypowiadał,to żałował że to nie była gaśnica pianowa. Był przekonany że za taką właśnie złapał.

0

@MarioVeB! Cieszę się,że się zgadzamy.

1

@Firestone Rudiger jest spoko. Szkoda że nie trafił do nas.

0

@ranger3120 W tamtych warunkach? I tak by to przetransferowano do ZSRR. Gdyby Polska znalazł się po drugiej stronie żelaznej kurtyny to byłby dziś u nas zdecydowanie inny poziom życia.

0

@MarioVeB! Pelna zgoda z Panem Dominikiem.

0

@mordini123 Nie wiem jak on by dziś podołał temu zadaniu ze względu na wiek. Dawno go nie widziałem.

4

@Bykunn Nie wiem jak niektórzy sobie wyobrażają tę scenę ale nie polegało to na użyciu fizycznej siły. Bardziej samo zwrócenie uwagi podziałało. Dziecko które sprawdzało gdzie stoi granica jego wolności tym razem ją odkryło i to je chyba zaszokowało.

0

@mordini123 Ibisza by dali a nie tego pajaca.

0

@draxidox I jeszcze śmiesz w takim stanie wkraczać na La Ramblę i nas zarażać?

2

@Rust_Cohle Całe szczęście, że tą matką nie byłeś ty. Bo kiedyś to dziecko wypłaciłoby tobie taką bombę na łeb.

2

@Rust_Cohle Aj tam. Ja kiedyś nie mogąc już znieść bezczynności rodzica na dokazujące dziecko złapałem je i przemówiłem do rozumu. Efekt byl piorunujący,a niema wdzięczność w oczach matki bezcenna.

1

@Culer9002 Nie wiem - może i tak. Jak tylko to słyszę to z miejsca przełączam albo wyłączam odbiornik. A ten sklep jest ostatnim jaki biorę pod uwagę przy zakupie czegokolwiek

0

@Criss18Barca "Bo w Media Expert tanieeeej jest"

2

@LM10GOAT To co napisałeś tak właśnie brzmiało. Jeśli się myliłem to się tylko z tego cieszę.

2

@LM10GOAT A ten dalej będzie jojczył. Ciesz się opie i trzymaj kciuki także za ligę, a nie tylko to narzekanie i marudzenie z każdej strony.

1

@hayek Oj tam psychiczny. Dzieciak jak dzieciak. Tylko kiedyś tego nie nagrywali i nie puszczali w eter.

0

@PatrychoO Ohydne.

3

@Luccas Prawda jest taka,że i tak ma liczby lepsze niż Dembele .....

0

@VegetaPolska Gdzie to transmitują?

0

@MarioVeB! Nigdy nie mieliśmy szczęścia do naszych zachodnich sąsiadów. Krzyżacy, Prusacy, Naziści a teraz Niemce.

4

@Compadre To nas nie dziwi. Dziwi nas, że mężczyźni też je mają,mimo że nie ma u nich czego przez nie ssać.

0

@Polaco9 A kto oddał tą decyzyjność jak nie m.in PIS? Oni tylko dużo krzyczeli a sami podpisywali traktaty.

0

@MESSIah16 Przeciez to nie chodzi aby miał wpłynąć. Po prostu PIS rozpoczyna kampanię wyborczą.

2

@Safrani Czyli nadal będzie pretekst do podważania procedury uchwalenia ustawy budżetowej? Ech. Myślałem że ten cyrk już się skończy.

3

@michal26 Co to ma być?

2

Czyli nici z wcześniejszych wyborów? Panowie posłowie będą mogli uczestniczyć w obradach?

0

@SelloutCrowd @MOLESTA No i znowu się zaczyna przepychanka. Przedmówca może zbyt wyraźnie nacechował jakoby to była tylko i wyłącznie wina rządu. Ale skoro ktoś uznaje PIS za tych niewłaściwych, to po obecnym rządzie należaloby oczekiwać że wykażą większe zrozumienie dla tej opisanej kwestii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?