21 stycznia 2024, 09:51
0
@DonCarletto W top 5 lig świata,to jeszcze Al-Hilal także jest niepokonane.
21 stycznia 2024, 08:40
@koksik2700 Kounde?
21 stycznia 2024, 08:37
@Criss18Barca A po tym wszystkim dowiadujesz się,że od pocałunku w policzek jednak wcale nie zachodzi się w ciążę....
21 stycznia 2024, 08:35
@Mario96w A to nie chodzi o tego innego pieroga?
20 stycznia 2024, 22:21
@MeMyselfAndI A według mnie takie pojmowanie niweluje całkiem strach przed śmiercią. Choć fajną sprawą byłby także powrót w kolejnych wcieleniach.
20 stycznia 2024, 20:26
2
@PatrychoO Widzę to dwa dość poważne argumenty które bardzo mi się podobają. Tak więc fajny ten PNA.
20 stycznia 2024, 20:06
Jaki wynik uda wam się wykręcić? Ja 246,ale kilka oczywistych nazwisk mi wyleciało z pamięci - https://www.sporcle.com/games/Freddie/uclbarcelona
20 stycznia 2024, 19:44
@MESSIah16 Ale jak rozumiesz wieczny spokój - w sensie wieczna nicość? Czyli umierasz i finito?
20 stycznia 2024, 19:42
1
Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale w rozgrywkach Pucharu Azji wielka sensacja i zaskoczenie - Irak pokonał Japonię 2-1.
20 stycznia 2024, 19:36
@Safrani "Mowa nienawiści" to współczesny eufemizm stosowany zamiast słowa "cenzura"
20 stycznia 2024, 19:35
@TedeFCB On przecież operację pleców przeszedł i długo nie zagra.
20 stycznia 2024, 19:25
@pluszek A może czas zmienić podstawę programową? Bo ktoś się zabrał nie z tej strony za naprawę tej sytuacji
20 stycznia 2024, 18:36
@DonCarletto A kto by się martwił o ich hajs. Niech dalej przepłacają.
20 stycznia 2024, 14:04
@Jarema2000 2 euro to i tak drogo w takich warunkach - https://forsal.pl/lifestyle/aktualnosci/artykuly/8891054,niemcy-boja-sie-chodzic-na-baseny-obelgi-i-grozby-smierci-sa-na-porz.html
20 stycznia 2024, 10:39
@gumaz No to rzeczywiście jest argument.
20 stycznia 2024, 10:11
@Ls0811 Ojej. Filmowiec i autor książek chce zarabiać na swojej twórczości. Świat się kończy.
19 stycznia 2024, 22:06
4
@norbi77 Piękne to było.
19 stycznia 2024, 22:05
@TR3YWAY Jestem ciekaw jak się tam znalazły? Dźwig im pomógł?
19 stycznia 2024, 21:44
@TR3YWAY No dobra. A kto to u diabła jest Marcin Wrzosek?
19 stycznia 2024, 21:14
@vangoor No o tym nie pomyślałem. Też tak mogło być.
19 stycznia 2024, 21:13
@PatrychoO Akurat znałem tę historię,ale o tym jajku i rekordzie to się dowiedziałem po mundialu zwłaszcza gdy na La Rambli relacjonowano ten "wyścig".
19 stycznia 2024, 21:08
@vangoor Dokładnie. Chyba że mu zgasł albo nie mógł w panice biegu wrzucić czy coś. Ale samo to że podjechał do przodu to było niezrozumiałe.
19 stycznia 2024, 21:02
3
@PatrychoO Podchwytliwe dla osób które nie interesują się piłką. @Culer9002 tam nie napisali nawet nazwy klubu tylko z "saudyjska koszulką".
19 stycznia 2024, 18:37
@norbi77 "oraz kierując się wolą należytej realizacji inwestycji" - to słowa Sienkiewicza które brzmią jednoznacznie.
19 stycznia 2024, 18:11
@MESSIah16 No właśnie chodzi głównie o to,że nie wydają swoich pieniędzy.
19 stycznia 2024, 17:39
@Matheu12 Wynika to z odmiennego kodeksu drogowego. W Polsce skrzyżowania odwołują znaki drogowe,w Niemczech nie - odwołuje je dopiero kolejny znak.
19 stycznia 2024, 14:32
@bartas97 Tym tokiem myslenia to pijani kierowcy też nie są winni wypadków,bo byli nieswiadomi.
19 stycznia 2024, 12:43
@hayek Chora baba. Absurd jakiś.
19 stycznia 2024, 11:12
@Mezocyklon87 I ci "emeryci" nie dość że zabierają miejsca pracy innym,to jeszcze mają pierwszeństwo zatrudnienia w określonych przypadkach. Paranoja.
19 stycznia 2024, 09:30
@barcanawieki Niech zgadnę - postuluja aby tym obowiązkiem objąć też kobiety?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@DonCarletto W top 5 lig świata,to jeszcze Al-Hilal także jest niepokonane.
0
@koksik2700 Kounde?
0
@Criss18Barca A po tym wszystkim dowiadujesz się,że od pocałunku w policzek jednak wcale nie zachodzi się w ciążę....
0
@Mario96w A to nie chodzi o tego innego pieroga?
0
@MeMyselfAndI A według mnie takie pojmowanie niweluje całkiem strach przed śmiercią. Choć fajną sprawą byłby także powrót w kolejnych wcieleniach.
2
@PatrychoO Widzę to dwa dość poważne argumenty które bardzo mi się podobają. Tak więc fajny ten PNA.
0
Jaki wynik uda wam się wykręcić? Ja 246,ale kilka oczywistych nazwisk mi wyleciało z pamięci - https://www.sporcle.com/games/Freddie/uclbarcelona
0
@MESSIah16 Ale jak rozumiesz wieczny spokój - w sensie wieczna nicość? Czyli umierasz i finito?
1
Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale w rozgrywkach Pucharu Azji wielka sensacja i zaskoczenie - Irak pokonał Japonię 2-1.
1
@Safrani "Mowa nienawiści" to współczesny eufemizm stosowany zamiast słowa "cenzura"
2
@TedeFCB On przecież operację pleców przeszedł i długo nie zagra.
1
@pluszek A może czas zmienić podstawę programową? Bo ktoś się zabrał nie z tej strony za naprawę tej sytuacji
0
@DonCarletto A kto by się martwił o ich hajs. Niech dalej przepłacają.
0
@Jarema2000 2 euro to i tak drogo w takich warunkach - https://forsal.pl/lifestyle/aktualnosci/artykuly/8891054,niemcy-boja-sie-chodzic-na-baseny-obelgi-i-grozby-smierci-sa-na-porz.html
0
@gumaz No to rzeczywiście jest argument.
1
@Ls0811 Ojej. Filmowiec i autor książek chce zarabiać na swojej twórczości. Świat się kończy.
4
@norbi77 Piękne to było.
0
@TR3YWAY Jestem ciekaw jak się tam znalazły? Dźwig im pomógł?
0
@TR3YWAY No dobra. A kto to u diabła jest Marcin Wrzosek?
0
@vangoor No o tym nie pomyślałem. Też tak mogło być.
1
@PatrychoO Akurat znałem tę historię,ale o tym jajku i rekordzie to się dowiedziałem po mundialu zwłaszcza gdy na La Rambli relacjonowano ten "wyścig".
0
@vangoor Dokładnie. Chyba że mu zgasł albo nie mógł w panice biegu wrzucić czy coś. Ale samo to że podjechał do przodu to było niezrozumiałe.
3
@PatrychoO Podchwytliwe dla osób które nie interesują się piłką. @Culer9002 tam nie napisali nawet nazwy klubu tylko z "saudyjska koszulką".
1
@norbi77 "oraz kierując się wolą należytej realizacji inwestycji" - to słowa Sienkiewicza które brzmią jednoznacznie.
2
@MESSIah16 No właśnie chodzi głównie o to,że nie wydają swoich pieniędzy.
1
@Matheu12 Wynika to z odmiennego kodeksu drogowego. W Polsce skrzyżowania odwołują znaki drogowe,w Niemczech nie - odwołuje je dopiero kolejny znak.
3
@bartas97 Tym tokiem myslenia to pijani kierowcy też nie są winni wypadków,bo byli nieswiadomi.
2
@hayek Chora baba. Absurd jakiś.
0
@Mezocyklon87 I ci "emeryci" nie dość że zabierają miejsca pracy innym,to jeszcze mają pierwszeństwo zatrudnienia w określonych przypadkach. Paranoja.
1
@barcanawieki Niech zgadnę - postuluja aby tym obowiązkiem objąć też kobiety?