0

@Who_you_mam No właśnie nie...

0

@Chucky A dlaczego miałby wówczas nie zostać?

0

@MESSIah16 Ależ będą ich tym grillować. Aż skwierczeć będzie.

0

@draxidox Raczej ich wyborcy to rak. Oni przynajmniej są konsekwentni w swych poglądach. Nie to co na przyklad Konfederacja co to raz jest za całkowitym zakazem aborcji a potem jednak trochę nie.

1

@Bykunn Zapytaj o to jakiegoś rudego.

1

@Szakalaka12369 Teraz mamy inną rzeczywistość. Choć kto wie.

0

@Bykunn Ok. Tak zrobię.

2

Mobilki, orientujecie się może,czy POstępowcy już odwolali bojkot Orlenu? Bo muszę zatankować i nie wiem czy to nadal jest passe, czy już można z czystym sumieniem tam tankować?

0

@ObiwanKenobi Serio myślisz że ktokolwiek z nich kojarzył taki fakt?

3

"Oto dziś rano słucham przez radio dziennika RFI. Wiadomość o powodzi. Mimo, że Odra wylała po obu stronach,podali wiadomość tylko z jednej strony - niemieckiej. O polskiej - ani słowa. Wieczorem brytyjskie "Euronews" podało wiadomość o powodzi w Czechach, na wizji przez cały czas pokazywali prezydenta Polski - Kwaśniewskiego. Profesjonalna tandeta wielu zachodnich mediów, ich głupota i ignorancja" Ryszard Kapuściński

1

@Ojciec5tkidzieci Mundial w RPA.

1

Jeśli zdarzy się sytuacja,że Xavi odejdzie to własnie Thiago jest moim faworytem. Ale póki co trzymam kciuki za Generała. Na pohybel hejterom.

0

@parpe Myślę,że nie. Mamy sporo młodych zawodników,a Luis jednak dość wiekowy jest.

0

@LM10GOAT Yamal.

0

@IMBALEO Oby nigdy.

2

@Arden Głupio takie rzeczy deklarować,bo potem trzeba to odszczekiwać.

2

@lucas/catalan Dobrze,że na opinię publiczną ten parasol nie działa. A zaklęcie "ty antysemito" juz się zużywa i traci swą moc.

1

@marcin62 Takie pajdy to najlepsze na kanapki. Albo takie bez krojenia urwane.

2

@TR3YWAY Co to za pajac to komentuje?

2

@MESSIah16 Gdzie tu widzisz porównanie?

0

@chavez Dziwne podejście.

0

@MESSIah16 Z kolei sam idziesz w skrajność pisząc, że Napoli nic w tym sezonie nie znaczy. Pycha kroczy przed upadkiem.

1

@TR3YWAY Dziewczyna kogo?

0

@agaFCB W sumie dzisiaj jest to możliwe.

3

@Deviler Jeszcze mi się nie zdarzyło i nic mi się nigdy ze skrzynią nie działo.

1

@norbi77 No nie wiem,ale jak Kaczyński tak publicznie mówi to chyba coś wie i ma jakieś dowody. A jeśli kłamie to niech mu wytoczą proces i się okaże kto ma rację.

0

@Emhyr Totalnie nierealny - Guardiola, z min szansą Bielsa
Realny - Motta, Rafa Marquez.

0

@norbi77 Pełna zgoda. Torturować swoich przeciwników politycznych to już pełne odklejenie.

0

@TR3YWAY Połamać ręce i nogi i won na ulicę

0

@martool2 Po prostu wychodzi też teraz jak wiele drużynie dawała obecność Busquetsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?