@draxidox Raczej ich wyborcy to rak. Oni przynajmniej są konsekwentni w swych poglądach. Nie to co na przyklad Konfederacja co to raz jest za całkowitym zakazem aborcji a potem jednak trochę nie.
Mobilki, orientujecie się może,czy POstępowcy już odwolali bojkot Orlenu? Bo muszę zatankować i nie wiem czy to nadal jest passe, czy już można z czystym sumieniem tam tankować?
"Oto dziś rano słucham przez radio dziennika RFI. Wiadomość o powodzi. Mimo, że Odra wylała po obu stronach,podali wiadomość tylko z jednej strony - niemieckiej. O polskiej - ani słowa. Wieczorem brytyjskie "Euronews" podało wiadomość o powodzi w Czechach, na wizji przez cały czas pokazywali prezydenta Polski - Kwaśniewskiego. Profesjonalna tandeta wielu zachodnich mediów, ich głupota i ignorancja" Ryszard Kapuściński
@norbi77 No nie wiem,ale jak Kaczyński tak publicznie mówi to chyba coś wie i ma jakieś dowody. A jeśli kłamie to niech mu wytoczą proces i się okaże kto ma rację.
0
@Who_you_mam No właśnie nie...
0
@Chucky A dlaczego miałby wówczas nie zostać?
0
@MESSIah16 Ależ będą ich tym grillować. Aż skwierczeć będzie.
0
@draxidox Raczej ich wyborcy to rak. Oni przynajmniej są konsekwentni w swych poglądach. Nie to co na przyklad Konfederacja co to raz jest za całkowitym zakazem aborcji a potem jednak trochę nie.
1
@Bykunn Zapytaj o to jakiegoś rudego.
1
@Szakalaka12369 Teraz mamy inną rzeczywistość. Choć kto wie.
0
@Bykunn Ok. Tak zrobię.
2
Mobilki, orientujecie się może,czy POstępowcy już odwolali bojkot Orlenu? Bo muszę zatankować i nie wiem czy to nadal jest passe, czy już można z czystym sumieniem tam tankować?
0
@ObiwanKenobi Serio myślisz że ktokolwiek z nich kojarzył taki fakt?
3
"Oto dziś rano słucham przez radio dziennika RFI. Wiadomość o powodzi. Mimo, że Odra wylała po obu stronach,podali wiadomość tylko z jednej strony - niemieckiej. O polskiej - ani słowa. Wieczorem brytyjskie "Euronews" podało wiadomość o powodzi w Czechach, na wizji przez cały czas pokazywali prezydenta Polski - Kwaśniewskiego. Profesjonalna tandeta wielu zachodnich mediów, ich głupota i ignorancja" Ryszard Kapuściński
1
@Ojciec5tkidzieci Mundial w RPA.
1
Jeśli zdarzy się sytuacja,że Xavi odejdzie to własnie Thiago jest moim faworytem. Ale póki co trzymam kciuki za Generała. Na pohybel hejterom.
0
@parpe Myślę,że nie. Mamy sporo młodych zawodników,a Luis jednak dość wiekowy jest.
0
@LM10GOAT Yamal.
0
@IMBALEO Oby nigdy.
2
@Arden Głupio takie rzeczy deklarować,bo potem trzeba to odszczekiwać.
2
@lucas/catalan Dobrze,że na opinię publiczną ten parasol nie działa. A zaklęcie "ty antysemito" juz się zużywa i traci swą moc.
1
@marcin62 Takie pajdy to najlepsze na kanapki. Albo takie bez krojenia urwane.
2
@TR3YWAY Co to za pajac to komentuje?
2
@MESSIah16 Gdzie tu widzisz porównanie?
0
@chavez Dziwne podejście.
0
@MESSIah16 Z kolei sam idziesz w skrajność pisząc, że Napoli nic w tym sezonie nie znaczy. Pycha kroczy przed upadkiem.
1
@TR3YWAY Dziewczyna kogo?
0
@agaFCB W sumie dzisiaj jest to możliwe.
3
@Deviler Jeszcze mi się nie zdarzyło i nic mi się nigdy ze skrzynią nie działo.
1
@norbi77 No nie wiem,ale jak Kaczyński tak publicznie mówi to chyba coś wie i ma jakieś dowody. A jeśli kłamie to niech mu wytoczą proces i się okaże kto ma rację.
0
@Emhyr Totalnie nierealny - Guardiola, z min szansą Bielsa
Realny - Motta, Rafa Marquez.
0
@norbi77 Pełna zgoda. Torturować swoich przeciwników politycznych to już pełne odklejenie.
0
@TR3YWAY Połamać ręce i nogi i won na ulicę
0
@martool2 Po prostu wychodzi też teraz jak wiele drużynie dawała obecność Busquetsa.