@July_6_BcN Nie musi też uznawać. Ale skoro dzieli się ze światem swymi przemyśleniami i wszem wobec oznajmia,że Pan Prezydent zrobił cos prawidłowo to znaczy,że podoba mu się to posunięcie.
@lntrowertyk Choćby osoby niewinne skazane. Poczytaj historię Andrzeja Kraski. Sąd Najwyższy czterokrotnie odrzucał jego prośby o ponowne rozpatrzenie sprawy. Po prostu warto jest aby w takich przypadkach także inna instytucja poza władzą sądowniczą mogła w takich przypadkach też mieć prawo zadziałać. To czy to działa to inna sprawa.
@svensonFCB Obojętnie jakiej partii to dotyczy, byleby akurat była przy korycie. Jak to jeden nagrany POpapraniec gadał - "będą bronić swoich jak niepodległości"
@LM10GOAT Jednak mimo wszystko gdybym miał pstryknąć palcami i rozwiązać jedno z tych dwóch,to nawet bym się nie zastanawiał. Real jest potrzebny Barcelonie tak jak ludziom powietrze do oddychania. No i trzeba mieć komu życzyć porażek z całego serca.
@MESSIah16 A u nas gdy kiedyś złożyłem wniosek o 2 tyg urlopu ojcowskiego to na drugi dzień go wycofałem bo dyrektor odddziału dostał szału. Normalnie nie wycofałbym ale kierownik mi potem po cichu dał odebrać te dwa tygodnie wolnego. I yo nawet nie było w jakims małym prywatnym zakładzie,tylko w dużej ogólnopolskiej firmie. Polska rzeczywistość.
0
@July_6_BcN Nie musi też uznawać. Ale skoro dzieli się ze światem swymi przemyśleniami i wszem wobec oznajmia,że Pan Prezydent zrobił cos prawidłowo to znaczy,że podoba mu się to posunięcie.
1
@tristan87 Prawidłowo skorzystał? Czyli że Pan Premier popiera decyzję Pana Prezydenta?
1
@KamQiX Poważny człowiek nie powinien się mieszać w takie insynuacje. Wypity Kowal może takie rzeczy insynuować,a nie prezes klubu.
1
@KamQiX Na jakie wałki? Jak ma dowody to niech je poda.
1
@Kgorecki2500 To jeszcze się to ciągnie? Myślałem że już dawno to klepnięte.
1
@hayek Wola zakończenia bytu Iranu? Przeciez Iran to jest potężne państwo a nie np. Irak.
1
@lntrowertyk Choćby osoby niewinne skazane. Poczytaj historię Andrzeja Kraski. Sąd Najwyższy czterokrotnie odrzucał jego prośby o ponowne rozpatrzenie sprawy. Po prostu warto jest aby w takich przypadkach także inna instytucja poza władzą sądowniczą mogła w takich przypadkach też mieć prawo zadziałać. To czy to działa to inna sprawa.
0
@svensonFCB Obojętnie jakiej partii to dotyczy, byleby akurat była przy korycie. Jak to jeden nagrany POpapraniec gadał - "będą bronić swoich jak niepodległości"
0
@MOLESTA Brednie. Jak mogli być przestępcami podczas rządzenia służbami skoro zostali skazani dopiero teraz?
1
@Encore Mam tego dość !!!!!!!!
0
@HighestInTheRoom I tak zaraz wypuszczą a jutro dalej będą rozrabiać. I jeszcze śmielej
0
@Lucerfi No właśnie my teraz na La Rambli ...
0
@szkudi7 A nie da się ustawić jedno nad drugie,albo cos wybudować aby tak ustawić?
1
@lntrowertyk Są takie okoliczności które uzasadniają takie prerogatywy prezydenta. To że jest to nadużywane i stosowane bez potrzeby,to inna sprawa.
1
@YeastMoss Korea Północna. Tam się w tańcu nie pierdzielą.
0
@tomek8756 Niech ogłosi głodówkę i Andrzej nie będzie miał wyjścia. A swoją drogą ależ by był jazgot gdyby go ułaskawił.
1
@Rewolucja123 Dembele.
1
@Kubsoleon Nic nie zaatakują. Ale jesli nawet to NATO zareaguje - ściągnie stamtąd swoje siły i wyrazi głębokie zaniepokojenie.
0
@mindbender84 Historia stara jak świat.
6
@kamyk_23 Ciężko jakoś sensownie wytłumaczyć tak niski wyrok.
0
@LM10GOAT Jednak mimo wszystko gdybym miał pstryknąć palcami i rozwiązać jedno z tych dwóch,to nawet bym się nie zastanawiał. Real jest potrzebny Barcelonie tak jak ludziom powietrze do oddychania. No i trzeba mieć komu życzyć porażek z całego serca.
0
@LM10GOAT Dziwnie piszesz PSG
0
@Rewolucja123 Cuchnące padliną,wstrętne podstępne szkodniki
0
@tristan87 Wolność słowa
0
@MESSIah16 A u nas gdy kiedyś złożyłem wniosek o 2 tyg urlopu ojcowskiego to na drugi dzień go wycofałem bo dyrektor odddziału dostał szału. Normalnie nie wycofałbym ale kierownik mi potem po cichu dał odebrać te dwa tygodnie wolnego. I yo nawet nie było w jakims małym prywatnym zakładzie,tylko w dużej ogólnopolskiej firmie. Polska rzeczywistość.
1
@DonMatteo901 Sraktów a nie faktów. Ma jakieś dowody na to?
0
@pluszek A co takiego napisał?
0
@ObiwanKenobi Nie zapłaciłem i nie zapłacę. A kto mnie sprawdzi? Co to niby zmienia?
0
@FCBparasiempre A czemu na Bońka wolali Murzyn?
0
@MesQueUnClub96 Adopcje jednopłciowe? W sensie że co? Że nie będzie można mieszać chłopców i dziewczynek? A po co to wprowadzać?