0

@July_6_BcN Nie musi też uznawać. Ale skoro dzieli się ze światem swymi przemyśleniami i wszem wobec oznajmia,że Pan Prezydent zrobił cos prawidłowo to znaczy,że podoba mu się to posunięcie.

1

@tristan87 Prawidłowo skorzystał? Czyli że Pan Premier popiera decyzję Pana Prezydenta?

1

@KamQiX Poważny człowiek nie powinien się mieszać w takie insynuacje. Wypity Kowal może takie rzeczy insynuować,a nie prezes klubu.

1

@KamQiX Na jakie wałki? Jak ma dowody to niech je poda.

1

@Kgorecki2500 To jeszcze się to ciągnie? Myślałem że już dawno to klepnięte.

1

@hayek Wola zakończenia bytu Iranu? Przeciez Iran to jest potężne państwo a nie np. Irak.

1

@lntrowertyk Choćby osoby niewinne skazane. Poczytaj historię Andrzeja Kraski. Sąd Najwyższy czterokrotnie odrzucał jego prośby o ponowne rozpatrzenie sprawy. Po prostu warto jest aby w takich przypadkach także inna instytucja poza władzą sądowniczą mogła w takich przypadkach też mieć prawo zadziałać. To czy to działa to inna sprawa.

0

@svensonFCB Obojętnie jakiej partii to dotyczy, byleby akurat była przy korycie. Jak to jeden nagrany POpapraniec gadał - "będą bronić swoich jak niepodległości"

0

@MOLESTA Brednie. Jak mogli być przestępcami podczas rządzenia służbami skoro zostali skazani dopiero teraz?

1

@Encore Mam tego dość !!!!!!!!

0

@HighestInTheRoom I tak zaraz wypuszczą a jutro dalej będą rozrabiać. I jeszcze śmielej

0

@Lucerfi No właśnie my teraz na La Rambli ...

0

@szkudi7 A nie da się ustawić jedno nad drugie,albo cos wybudować aby tak ustawić?

1

@lntrowertyk Są takie okoliczności które uzasadniają takie prerogatywy prezydenta. To że jest to nadużywane i stosowane bez potrzeby,to inna sprawa.

1

@YeastMoss Korea Północna. Tam się w tańcu nie pierdzielą.

0

@tomek8756 Niech ogłosi głodówkę i Andrzej nie będzie miał wyjścia. A swoją drogą ależ by był jazgot gdyby go ułaskawił.

1

@Rewolucja123 Dembele.

1

@Kubsoleon Nic nie zaatakują. Ale jesli nawet to NATO zareaguje - ściągnie stamtąd swoje siły i wyrazi głębokie zaniepokojenie.

0

@mindbender84 Historia stara jak świat.

6

@kamyk_23 Ciężko jakoś sensownie wytłumaczyć tak niski wyrok.

0

@LM10GOAT Jednak mimo wszystko gdybym miał pstryknąć palcami i rozwiązać jedno z tych dwóch,to nawet bym się nie zastanawiał. Real jest potrzebny Barcelonie tak jak ludziom powietrze do oddychania. No i trzeba mieć komu życzyć porażek z całego serca.

0

@LM10GOAT Dziwnie piszesz PSG

0

@Rewolucja123 Cuchnące padliną,wstrętne podstępne szkodniki

0

@tristan87 Wolność słowa

0

@MESSIah16 A u nas gdy kiedyś złożyłem wniosek o 2 tyg urlopu ojcowskiego to na drugi dzień go wycofałem bo dyrektor odddziału dostał szału. Normalnie nie wycofałbym ale kierownik mi potem po cichu dał odebrać te dwa tygodnie wolnego. I yo nawet nie było w jakims małym prywatnym zakładzie,tylko w dużej ogólnopolskiej firmie. Polska rzeczywistość.

1

@DonMatteo901 Sraktów a nie faktów. Ma jakieś dowody na to?

0

@pluszek A co takiego napisał?

0

@ObiwanKenobi Nie zapłaciłem i nie zapłacę. A kto mnie sprawdzi? Co to niby zmienia?

0

@FCBparasiempre A czemu na Bońka wolali Murzyn?

0

@MesQueUnClub96 Adopcje jednopłciowe? W sensie że co? Że nie będzie można mieszać chłopców i dziewczynek? A po co to wprowadzać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?