@LM10GOAT Nikogo. Zimowe transfery rzadko kiedy są u nas udane. Zwłaszcza, że często są robione pod wpływem impulsu i naprędce - tak jak i w tym przypadku.
@Stary77 I o to chodzi aby mieli DNA Barcy. Chcesz czegoś innego to włącz sobie inne kluby. Ten skład o którym piszesz stanowią w większości zawodnicy szkoleni od małego w tym stylu. Tu żadnej rewolucji nie będzie i być nie może.
@draxidox Raczej ich wyborcy to rak. Oni przynajmniej są konsekwentni w swych poglądach. Nie to co na przyklad Konfederacja co to raz jest za całkowitym zakazem aborcji a potem jednak trochę nie.
Mobilki, orientujecie się może,czy POstępowcy już odwolali bojkot Orlenu? Bo muszę zatankować i nie wiem czy to nadal jest passe, czy już można z czystym sumieniem tam tankować?
"Oto dziś rano słucham przez radio dziennika RFI. Wiadomość o powodzi. Mimo, że Odra wylała po obu stronach,podali wiadomość tylko z jednej strony - niemieckiej. O polskiej - ani słowa. Wieczorem brytyjskie "Euronews" podało wiadomość o powodzi w Czechach, na wizji przez cały czas pokazywali prezydenta Polski - Kwaśniewskiego. Profesjonalna tandeta wielu zachodnich mediów, ich głupota i ignorancja" Ryszard Kapuściński
0
@Danny Gaucho No ale wykręcić 14 bramek w takim Fulham to też wyczyn. Teraz ich najlepszy strzelec Jimenez ma raptem 5 goli.
0
@Danny Gaucho Ale w PL tez dużo strzelił zważywszy na to w jakim klubie grał.
1
@kynio302 Nie prościej byłoby zastosować pszczołę? Minus taki, że szkoda owada.
6
@LM10GOAT Nikogo. Zimowe transfery rzadko kiedy są u nas udane. Zwłaszcza, że często są robione pod wpływem impulsu i naprędce - tak jak i w tym przypadku.
0
@aarroo76 Jasne że tak. Po prostu odpowiadam na pytanie zawarte w artykule.
1
@Tatazolwinia Wenger xD. A może Ferguson
11
Tylko ktoś z DNA Barcy. A juz bron Boże Klopp czy o zgrozo Tuchel.
1
@Kuba_1 Ale i tak w sumie ci z tamtego Ajaxu nigdzie nie zaistnieli. No może de Ligt jakoś się trzyma,ale czy zaistniał bardziej niż de Jong?
0
@tristan87 Czyli tutaj nikogo to nie dziwi,ale jak Rydzyk twierdzi że dostal auto od bezdomnego to każdy się puka w głowę.
1
@draxidox Sikorski napisał tweeta,a Leyen też już chyba zmieniła treść na prawidłową.
https://www.dw.com/pl/po-fali-krytyki-ke-zmienia-wpis-o-auschwitz/a-68107204
Czyli nasz przedstawiciel w KE Wojciechowski mógł celowo milczeć,aby podrzucić gorącego ziemniaka obecnemu rządowi.
1
@Arys Selekcjoner a trener to dwie różne bajki. Więc taka decyzja to tak naprawdę kot w worku
0
@vangoor I nadal to robi tym razem w Bilbao. Trenerski top 10.
0
@Dari0G Scena rodem z Ojca Chrzestnego.
3
@NeroTFP1 Czy to narracja, która ma na celu przybliżenie zniesienia celibatu wśród księży?
0
W sumie ciekawe jakby grał Astralaga zamiast Inakiego. Szkoda,że nie dostał szansy w pucharach.
0
@tbas Secesja Teksasu nam się kroi?
0
@Stary77 I o to chodzi aby mieli DNA Barcy. Chcesz czegoś innego to włącz sobie inne kluby. Ten skład o którym piszesz stanowią w większości zawodnicy szkoleni od małego w tym stylu. Tu żadnej rewolucji nie będzie i być nie może.
0
@Pawel1985 Jest Motta, jest Rafa Marquez.
2
No i stało się. Balonik przekłuty. Dość wylewania pomyj. Mam nadzieję,że teraz wszyscy skupią się na kibicowaniu a nie atakowaniu Xaviego.
0
@Who_you_mam No właśnie nie...
0
@Chucky A dlaczego miałby wówczas nie zostać?
0
@MESSIah16 Ależ będą ich tym grillować. Aż skwierczeć będzie.
0
@draxidox Raczej ich wyborcy to rak. Oni przynajmniej są konsekwentni w swych poglądach. Nie to co na przyklad Konfederacja co to raz jest za całkowitym zakazem aborcji a potem jednak trochę nie.
1
@Bykunn Zapytaj o to jakiegoś rudego.
1
@Szakalaka12369 Teraz mamy inną rzeczywistość. Choć kto wie.
0
@Bykunn Ok. Tak zrobię.
2
Mobilki, orientujecie się może,czy POstępowcy już odwolali bojkot Orlenu? Bo muszę zatankować i nie wiem czy to nadal jest passe, czy już można z czystym sumieniem tam tankować?
0
@ObiwanKenobi Serio myślisz że ktokolwiek z nich kojarzył taki fakt?
3
"Oto dziś rano słucham przez radio dziennika RFI. Wiadomość o powodzi. Mimo, że Odra wylała po obu stronach,podali wiadomość tylko z jednej strony - niemieckiej. O polskiej - ani słowa. Wieczorem brytyjskie "Euronews" podało wiadomość o powodzi w Czechach, na wizji przez cały czas pokazywali prezydenta Polski - Kwaśniewskiego. Profesjonalna tandeta wielu zachodnich mediów, ich głupota i ignorancja" Ryszard Kapuściński
1
@Ojciec5tkidzieci Mundial w RPA.