3

@Forsyth Tak na to patrząc to ok - przyzwolenie polskich władz na działania UE zasługuje na protest. Tylko ja bym tu nie różnicował czy to PIS czy PO bo oni razem na to przyzwalali. Jedynie strajki i protesty sprawiały że coś tam pod publiczkę niby robili.

2

@draxidox Pytanie czy to działa jak z tym piwem gdzie dasz krok z ogródka piwnego na chodnik i już łamiesz prawo? Jak ktoś przejdzie granicę diecezji aby spożyć mięsne posiłki to może to zrobić z czystym sumieniem? Czy też tyczy się to tylko tamtejszych parafian i oni mogą spożywać dziś mięso gdziekolwiek są? I czy Bóg wie o takich decyzjach jego urzedników? Tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi

7

@Forsyth No ale napisałeś że rolnicy dziękują rządowi Tuska. Tak jakby to ten rząd doprowadził ich na skraj wytrzymałości. Oczywiście patrząc na powiązania europejskie to tak - tusek też jest współwinny tej sytuacji ale jednak nie on był inicjatorem tych zmian - ale środowiska których jest częścią już owszem. Tyle, że mamy tez komisarza rolnictwa z korzeniami pisowskimi i on też nic nie działa aby rozwiązać problemy

0

@regatta52 Jakiej pumy?

6

@Forsyth Kasa kasa, ale to jednak POstępowcy kojarzeni są bardziej z działaniami proekologicznymi. Rafał T. mógłby porozmawiać z Donaldem T. na ten temat

5

@Saviola88 Tak szczerze, to co ma Tusk do tego?

0

@P33ck Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem nie tylko ten clickbaitowy tytuł

8

@aspr1me Wyrwane z kontekstu. Czytałeś ten artykuł czy tylko clickbait. Te słowa dotyczą tylko formuły odejścia trenera i tego, że ogłosił to już teraz.

0

@DLFCB O co mu chodziło? Chciał tylko zamarkować cios dla zabawy,ale mu nie wyszlo? Widać że sam ostro zdziwiony po tym jak dziecko upadło.

1

@P33ck Warto też pamiętać,że gdy kręcili ten film to mieli ograniczoną ilość taśmy i nie mogli powtarzać ujęć w kółko. Tam większość rzeczy musiało wyjść za pierwszym razem.

1

@MESSIah16 Zależy w jakich okolicznościach i na jakich warunkach.

0

@Kuba_1 O Arabii zapomniałeś. Ale ja dziś nie o tym.

1

@AFA A co- kupili sobie dziką kartę?

0

@Kuba_1 Słowa o Messim teraz nie wspomniałem,więc czemu do niego pijesz? Zresztą Messi nawet dziś nie gra.

1

Liga arabska przeżuła i wypluła MLS.

1

@jaras121 Ależ ja nie mówię że to minus.

0

@Kgorecki2500 No ale właśnie to jest złe, że z tą 4 jest tak łatwo. Powinno to wymagać więcej wysiłku,ale też przedmiot ten wymaga gruntownych zmian.

5

@kubix05 No jak nie, jak tak. Nic z tego,że zaraz były mokre i jak je potem zdjąłeś to mogłeś postawić - tak zamarzły.

0

@Kgorecki2500 A sam wczoraj się śmiałeś z ocen z WF i że za samą obecność 4 się należy.

1

@Alex1995 Sondaże przecież nie są tworzone po to aby przewidzieć wyniki wyborów,tylko aby na te wyniki wpływać.

3

@MESSIah16 Ale to takie głupie myślenie,że tylko ktos z PIS. Przeciez jest tam wielu aktywistów którzy działaja na dobro miasta. Dlaczego to zaawsze musi być ktoś z jakiejs partii?

0

@MESSIah16 To ile z tego rozkradną?

0

@MESSIah16 Kapustka.

0

@RosjaninBut To jest po prostu nieśmieszny żart.

0

@Zoker Na szczęście mizerna.

0

@Emhyr No i czapka z daszkiem.

0

@David_Beckham A jak się utrzymają to co? Licencja na drugą Bundesligę jest nadal ważna?

1

@Maker0 To już ich o to pytaj. Myślę,że prowadzili analizy takiego rozwiązania. Jesli miałbym na cos obstawić to stawiałbym na to,że zadowolony i wypoczęty pracownik pracuje efektywniej. Wiadomo też, że nie wszędzie się to sprawdzi,stąd wprowadzanie tego ustawowo jak to niektórzy postulują to czysty idiotyzm.

0

@MessiForeverTheBest To znaczy? Co w tym zabawnego?

2

@Nazio_87 No i tak to powinno własnie wyglądać - jeśli jest to korzystne to firmy same powinny podejmować takie decyzje,a nie że rząd to narzuca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?