Kurczę - ta koszulka 1999 to byl sztos. W sumie chyba dzięki niej zacząłem kibicować Barcy. Szkoda,że dziś takich nie robią. Bo ta niby fajna, ale jednak cos brakuje.
@Alex1995 Tak swoja drogą to czemu Niemcy wyłączyli w zeszłym roku ostatni reaktor atomowy? Ktoś może zna przyczyny? Chodziło o wiek tych elektrowni czy o coś innego?
@Maciej_T Z tego co wiem to ograniczenia prędkości obowiązują od dawna. Gdzie tu widzisz ograniczanie wolności? Na egzekwowaniu istniejących przepisów?
@NeroTFP1 A mi się kiedyś pączki przejadły i często nawet nie chcę na nie patrzeć. Czasem jak mam chęć to zjem,ale na pewno nie dlatego że taka tradycja akurat jutro.
@ArcziArtt Z ta opłatą to jest tak, ze jak trafisz na fajnego technika to jej unikniesz. U mnie byl kiedyś technik, który stwierdzil bezpodstawne wezwanie,ale powiedział abym zadzwonił i odwołał zgłoszenie i nie było tej opłaty.
@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.
@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.
@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.
0
@michal26 Jak najbardziej poważnie - takie same argumenty przedstawiają przecież poważni politycy.
0
@michal26 Tylko po co wydawać kasę na takie inwestycje? Przecież niedaleko naszej granicy mamy już podobne lotniska
1
@RosjaninBut Co za typ. Po co nam wybory? W marcu przecież będą wybory w Rosji.
1
@MessiForeverTheBest Porównujesz Indian do chorych psychicznie? Niepoprawne stwierdzenie jak na dzisiejsze czasy.
0
@Arden Co znaczy na ich pomoc? Co masz na myśli? Socjal jaki u nas dostają czy pomoc Ukrainie?
0
@FcPortoFan1999 Z tytułu członkostwa w Trybunale Stanu nie przysługuje regularne wynagrodzenie
0
@Maciej_T Jeśli technika i infrastruktura pozwoli na to? Jak najbardziej to sobie wyobrażam.
1
@michal26 To przecież nie jest "nasz premier".
11
Kurczę - ta koszulka 1999 to byl sztos. W sumie chyba dzięki niej zacząłem kibicować Barcy. Szkoda,że dziś takich nie robią. Bo ta niby fajna, ale jednak cos brakuje.
0
@Cule1234 Czyli Marquez byłby idealnym kandydatem.
0
@Forsyth Raczej więc Bangladesz tu pasuje.
0
@Marcin199310 https://samorzad.infor.pl/sektor/rolnictwo/6464335,protest-rolnikow-9-luty-mapa-blokad-drogowych.html
0
@Alex1995 Tak swoja drogą to czemu Niemcy wyłączyli w zeszłym roku ostatni reaktor atomowy? Ktoś może zna przyczyny? Chodziło o wiek tych elektrowni czy o coś innego?
2
@Catalonya1992 "Jaki w tym interes ma EU by zastraszać własnych obywateli?" Ty serio pytasz?
2
@Catalonya1992 Prawdopodobieństwo ataku Rosji na Polskę jest zerowe. No chyba że Wielki Brat sprowokuje taki atak
0
Trzy - dwa - jeden. Wielki ryk czas zacząć. Aż szkoda wchodzić w komentarze poniżej bo z góry wiadomo co tam się znajdzie.
0
@Ambasador Nie.
0
@HighestInTheRoom Tak.
1
@Maciej_T Z tego co wiem to ograniczenia prędkości obowiązują od dawna. Gdzie tu widzisz ograniczanie wolności? Na egzekwowaniu istniejących przepisów?
0
@chroma93 Co ty nie powiesz geniuszu.
0
@chroma93 No Egipt to spory kraj - dziwne by było gdyby nie było tam takich przypadków.
1
Komentarz usunięty
3
@pt9 Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby choć sekundę się nad tym zastanawiać. Nawet gdyby tam byl Putin to i tak ratuję człowieka.
1
@NeroTFP1 A mi się kiedyś pączki przejadły i często nawet nie chcę na nie patrzeć. Czasem jak mam chęć to zjem,ale na pewno nie dlatego że taka tradycja akurat jutro.
0
@ArcziArtt Z ta opłatą to jest tak, ze jak trafisz na fajnego technika to jej unikniesz. U mnie byl kiedyś technik, który stwierdzil bezpodstawne wezwanie,ale powiedział abym zadzwonił i odwołał zgłoszenie i nie było tej opłaty.
1
@tomek8756 Otóż wcale nie. To nie będzie wlaściciel klubu
3
@szkudi7 Tak. Ja to odczuwam co roku.
0
@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.
0
@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.
0
@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.