0

@michal26 Jak najbardziej poważnie - takie same argumenty przedstawiają przecież poważni politycy.

0

@michal26 Tylko po co wydawać kasę na takie inwestycje? Przecież niedaleko naszej granicy mamy już podobne lotniska

1

@RosjaninBut Co za typ. Po co nam wybory? W marcu przecież będą wybory w Rosji.

1

@MessiForeverTheBest Porównujesz Indian do chorych psychicznie? Niepoprawne stwierdzenie jak na dzisiejsze czasy.

0

@Arden Co znaczy na ich pomoc? Co masz na myśli? Socjal jaki u nas dostają czy pomoc Ukrainie?

0

@FcPortoFan1999 Z tytułu członkostwa w Trybunale Stanu nie przysługuje regularne wynagrodzenie

0

@Maciej_T Jeśli technika i infrastruktura pozwoli na to? Jak najbardziej to sobie wyobrażam.

1

@michal26 To przecież nie jest "nasz premier".

11

Kurczę - ta koszulka 1999 to byl sztos. W sumie chyba dzięki niej zacząłem kibicować Barcy. Szkoda,że dziś takich nie robią. Bo ta niby fajna, ale jednak cos brakuje.

0

@Cule1234 Czyli Marquez byłby idealnym kandydatem.

0

@Forsyth Raczej więc Bangladesz tu pasuje.

0

@Alex1995 Tak swoja drogą to czemu Niemcy wyłączyli w zeszłym roku ostatni reaktor atomowy? Ktoś może zna przyczyny? Chodziło o wiek tych elektrowni czy o coś innego?

2

@Catalonya1992 "Jaki w tym interes ma EU by zastraszać własnych obywateli?" Ty serio pytasz?

2

@Catalonya1992 Prawdopodobieństwo ataku Rosji na Polskę jest zerowe. No chyba że Wielki Brat sprowokuje taki atak

0

Trzy - dwa - jeden. Wielki ryk czas zacząć. Aż szkoda wchodzić w komentarze poniżej bo z góry wiadomo co tam się znajdzie.

0

@Ambasador Nie.

0

1

@Maciej_T Z tego co wiem to ograniczenia prędkości obowiązują od dawna. Gdzie tu widzisz ograniczanie wolności? Na egzekwowaniu istniejących przepisów?

0

@chroma93 Co ty nie powiesz geniuszu.

0

@chroma93 No Egipt to spory kraj - dziwne by było gdyby nie było tam takich przypadków.

1

Komentarz usunięty

3

@pt9 Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby choć sekundę się nad tym zastanawiać. Nawet gdyby tam byl Putin to i tak ratuję człowieka.

1

@NeroTFP1 A mi się kiedyś pączki przejadły i często nawet nie chcę na nie patrzeć. Czasem jak mam chęć to zjem,ale na pewno nie dlatego że taka tradycja akurat jutro.

0

@ArcziArtt Z ta opłatą to jest tak, ze jak trafisz na fajnego technika to jej unikniesz. U mnie byl kiedyś technik, który stwierdzil bezpodstawne wezwanie,ale powiedział abym zadzwonił i odwołał zgłoszenie i nie było tej opłaty.

1

@tomek8756 Otóż wcale nie. To nie będzie wlaściciel klubu

3

@szkudi7 Tak. Ja to odczuwam co roku.

0

@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.

0

@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.

0

@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?