2

De Zerbi to już brzmi o niebo lepiej niż ten cały Flick.

2

@kanver_ Nienłamie się,ale do czasu. Przecież on ma dopiero 16 lat. Jego organizm dopiero się rozwija. On nie może grać jako podstawowy zawodnik nawet w takich meczach jak Granada.

0

@MESSIah16 "Mieszkanie z partnerem" xd. W ogóle słowo "partner", "partnerka" używane na określenie relacji miłosnej to jest takie jakieś zupełnie niepasujące. Partner to może być w firmie. To już konkubent/konkubentka brzmi o niebo lepiej.

1

@Chaoss W jakim sensie autentyczny? Przecież tę debatę oglądali właśnie ludzie zainteresowani tym tematem, którzy mielu juz wyrobione zdanie na ten temat. Zapytalbyś randomowych ludzi na ulicy to na pewno nie byłoby 90 % za.

0

@MESSIah16 A u nas kto za to odpowiada?

0

@Kgorecki2500 A co maja do tego Ukraińcy na froncie?

0

@LM10GOAT Zero szacunku dla typa który nie szanuje jedzenia. Gęste ha tfu w jego stronę. Życzę mu z całego serca aby doświadczył kiedyś takiej sytuacji kiedy pożałuje tego gestu.

0

@MysticCat Milan bierze to na luzaku.

1

@MESSIah16 A ja tam wywalone jajca. Idę tma gdzie mi akurat bliżej i wygodniej

0

@Danny Gaucho Z tej Mąki chyba już chleba nie będzie. Dobrze że chociaż mamy Bułkę.

1

@Ambasador A co jest nie tak z tymi e-papierosami? Jak dla mnie stojącego z boku przynajmniej mniej śmierdzą.

0

@P33ck Skoro już Xavi musi odejść to właśnie Motta jest dla mnie najlepszym kandydatem.

0

@MesQueUnClub96 Tylko o to,że to co tu sobie popiszemy i tak na wynik wyborów nie wpłynie.

6

@MesQueUnClub96 Ok. Przekonałeś mnie. Działaj dalej. Teraz czas na kilka milionów Amerykanów.

1

@Chucky Szacunek owszem. Bo fajna pracę robi. Ja jednak ze względu na skalaną przeszłość trzymam kciuki aby mu się jednak noga powinęła.

0

@LukaszFan Nie takie rzeczy się w futbolu działy.

2

@MESSIah16 Oby nie. Xabi to jednak madridista.

0

@Cochise Ma tzw. chłopski rozum.

0

@kanver_ Najlepszym napastnikiem pod względem liczby goli nadal może zostać pomimo postawy rywali o tytuł.

1

@Cochise No ok - ale on jest jakby twarzą tego projektu i moim zdaniem za to co nagrał wielki minus ma u mnie. Mazurek i Rożek sami kilka razy powtarzali aby ta debata prezentowała pewien poziom, a potem ktoś z ich obozu ten poziom ściąga w dół. Natomiast sam projekt bardzo fajna sprawa.

0

@Cochise A mi już podpadł za krytykę wobec "oponentów" CPK którzy zrobili mu łaskę i zjawili sie w programie tylko po to bo nikt inny nie chciał odegrać roli adwokata diabła. Nawet jeśli niektóre ich argumenty były niepoważne to jednak w tej debacie każdy z szacunkiem się odnosił do innych,a potem Krzysio nagrywa swój komentarz i wbija swoje szpilki i wyśmiewa ich argumenty w swoim stylu. Zupełnie niepotrzebne to było.

2

@Ojciec5tkidzieci Po co nam nowoczesny sprzęt, po co nam nowoczesne lotnisko .....

1

@P33ck Widocznie źle zrozumiałem artykuł.

4

@FutureFCBarcelona @Kgorecki2500 A to nie jest Koalicja 13 Grudnia?

2

@Quarhodron Nie pchaj się w to bagno.

3

@tbas Ja z kolei jestem pod wrażeniem tego,że opinia publiczna potrafi wpływać na posunięcia tej władzy. I ta władza sama ten temat nakręciła swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami. Naprawdę pozytywne jest to,że jednak ulegają nastrojom społecznym. Bez ironii.

1

@tbas Tak to właśnie w ekosystemie działa

0

@koksik2700 To chyba twoi bracia.

0

@FcPortoFan1999 Oby. Oby.

0

@pt9 Zależy od osiągniętych celów. Im mniej puszek dostarczę na skup tym mniejszy zarobek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?