0

@FutureFCBarcelona Lewica jest przeciwna. Ciekawe jak to przeforsują. Oby im się nie udało.

0

@GeneralXavi A mi nie pasuje totalnie. Gadka szmatka i wali frazesami. Gada tak aby nie odpowiedziec na pytanie i zmienic temat. Włączyłem tylko kilka minut,potem obejrze na spokojnie,ale generalnie pewnie zmęczy mnie słuchanie tego co przekazuje. Może i robi to po mistrzowsku,ale nie lubię takich dyskusji. Wcześniej ogladałem program z gen. Andrzejczakiem i to zupełnie inny poziom przekazu.

0

@ShawnC To już nawet pomijam okoliczności. Ale przyznam,że nie słyszałem o takiej sytuacji. Przecież mógł nie byc na meczu, jak był hospitalizowany, zespół poprowadziliby jego zastępcy a samą decyzję mógł oglosić już po meczu. Sama choroba nie byla chyba jedyna przyczyną. W zeszłym sezonie chyba Conte opuścil zespół na czas choroby ale wrócił.

0

Trochę mnie zdziwiła sytuacja,że Napoli zmienia trenera kilka dni przed tak ważnym dla nich meczem. Ale to,że trener Crystal Palace odszedł z klubu na kilka godzin przed meczem to jest w ogóle jakaś abstrakcja. Byla kiedyś w ogóle taka sytuacja? Kojarzy ktoś?

0

@MESSIah16 Że taka podstawa programowa wyznacza tematy które trzeba przerobić. I że pewne tematy powtarzają się kilka razy w różnych miejscach w tej podstawie. A termin "ludobójstwo" wymaga najpierw pewnego wprowadzenia i przygotowania uczniów do takiej lekcji. Być może takie tłumaczenie bym nawet kupił. No ale jesli ktos teraz wyskakuje i wprost mówi o co chodzi,to ja nie mam słów.

0

@tbas No zaprosili. I co z tego? Brakowało merytorycznego oponenta. Debata byłaby o wiele ciekawsza.

0

@MESSIah16 Widziałem inne sensowniejsze tłumaczenie tego posunięcia. Ale argument z tym Dmytro i Tomkiem w klasie jest bezsensowny.

1

@Mow_mi_Douglas Podobno zapraszali na debatę o CPK takze osoby decyzyjne ze środowisk obecnej władzy i jakoś nie chcieli się promować. Zresztą najlepiej to ujął Stanowski - lepiej na ostro dyskutować z pisowcem niż na kolanach z komuchami. Taki Pereira nie mial łatwej rozmowy. A jak wypadło z Czarnkiem ocenię jak obejrzę.

2

@mekston Jeszcze w sumie Trynidad i Tobago zalicza się do Ameryki Płd.,ale oni piłkarsko też nie są tacy najgorsi.

0

@MeAndSwan W sumie działają jak polska skarbówka.

2

@HighestInTheRoom 1. Fajki
2. Tatuaże.
3. Odmalowana jak lalunia.

1

@mekston Gujana i Surinam?

0

@MESSIah16 Co za brednie. Należałoby jeszcze wziąc pod uwagę wyborców, którzy oddali na niego głos.

6

@macio_944 Ten raport dobitnie wskazuje czemu. Jesli ktoś tego nadal nie rozumie, to tłumaczenie tego jest bezcelowe. Jeśli miałem jakiekolwiek obiekcje przed całkowitą likwidacją TVP to teraz już nie mam absolutnie żadnych.

0

@ranger3120 No i prawidłowo.

0

@michal2007 A oglądałeś 1883 i 1923? Też rewelacja.

7

@macio_944 To nie chodzi o to,że ktos był naiwny, ale jesli komus to wystarcza i pochwala takie "zmiany",to ja nie ma słów.

4

A ten po co tutaj niby? Mamy inne kluczowe pozycje do obsadzenia, a kasy nadal zbyt mało.

0

@FcPortoFan1999 Jaka szkoda. Właśnie dobrze.

1

Hojlund co się odpalił. Ładną serię rozpoczął. Jak cały sezon nic nie strzelił w lidze to teraz już 6 gol w szóstym kolejnym meczu (w tym jeden w pucharach).

1

@Damian_Balde My nie jesteśmy memem.

0

@P33ck Zależy o jakie osiągnięcia chodzi - jesli o mistrzostwo Włoch to Juve zjada Milan. Milan za to ma więcej pucharów, no i LM.

0

@urbipl U mnie się wyświetla w ramach jakiegoś bezpłatnego limitu. Może kiedyś cos otwierałeś na wybiórczej i go wykorzystałeś

1

@urbipl Akurat ten artykuł,który sam wkleiłeś jest dostępny bezpłatnie. Przynajmniej mi się wyświetlił.

0

@urbipl "Stany nie wykonały jakiegoś odpychającego ruchu " Przynajmniej my o tym nie wiemy. Może właśnie dogadują jakiś deal za naszymi plecami, a to po prostu element negocjacji?

0

@Emhyr No to nie szanuj. Nie musisz. Ale jednak porównywanie do Brzęczka czy insynuacje że nikt go niby nie chciał to poniżej pewnego poziomu.

0

@Emhyr Nie siedzę - ale Koemana to ty szanuj opie. Widzę jak go szkalujesz bez powodu to aż mnie ręka zaświerzbiła by odpisać

1

@Emhyr "Od Koemana nawet Brzęczek jest lepszy."


0

@Emhyr Pytanie jeszcze co on chciał. Ale rozumiem że przeglądałeś jego oferty w tamtym czasie.

1

@Emhyr Jak to Koemana nikt nie chce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?