La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

@AFA

W Ameryce Południowej mamy 2 Państwa które nie są zrzeszone w Conmebol.
Będziesz wiedział bez zaglądania w neta?

1

@mekston ja będę wiedział

1

@mekston Gujana i Surinam?

2

@maroon @AFA Ameryka Południowa mogłaby mieć swoje Lichtentsteiny i Andory, ale Państwa te zdecydowały, że będą grać w strefie Concacaf.

Z czego nawet ostatnim razem nawet nie zakwalifikowały się do Gold Cup. ;)

@maroon można dodać Gujaną Francuską - oni bodajże mają drużynę, ale to jest region autonomiczny, więc zastanawiałem się czy ujmować.

1

@Popitek12 wiem dlatego Ciebie nie pytałem

2

@mekston Jeszcze w sumie Trynidad i Tobago zalicza się do Ameryki Płd.,ale oni piłkarsko też nie są tacy najgorsi.

2

@maroon prawda, mogłem dodać kontynentalną i zdecydowanie Trynidad to półka wyżej niż tamte federacje.

0

@mekston szczerze się przyznam że o o u Gujanach pomyślałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?