0

@A4ron Nie kazdy pewnie moze sobie tez pozwolic aby jechac kilkaset kilometrów ciagnikiem pod Warszawę.

1

@AFA Strzelanie do dzikich zwierząt to znęcanie się nad nimi?

1

Czasami zastanawiam się w jakim wieku my żyjemy. Z jednej strony rozwój sztucznej inteligencji,cyfrowe państwo a z drugiej takie rzeczy - https://www.pless.pl/wiadomosci/82840-niepelnosprawni-sa-wzywani-na-kwalifikacje-wojskowa-jest-nowy-przepis-ale-malo-kto-o-nim-wie-pszczyna

1

@AFA No tak - tylko dla rozrywki strzelają. A nawet jeśli to i tak chwała im za to, bo utrzymują pogłowie zwierzyny w ryzach.

2

@AFA Co w tym zabawnego? Każdy wywala kasę na to co lubi. Jeden kupuje klocki, drugi wędki, trzeci rower a czwarty motocykl i akcesoria. Każdą taką grupę można tak przejaskrawić i opisać tak jak tu to zrobiłeś.

0

@Deviler "Większość ludzi pracuje w niedziele". Jakieś dane?

6

@tristan87 Mniemam iż to jedyny ze strony rządowej który zgodził się łaskawie pojawić

3

@Seledynowy Oby tylko nie było wzajemnego przekrzykiwania się, choć w sumie brakuje kogoś z drugiej strony. Kołodziejczaka tak nie traktuję.

1

0

@MESSIah16 Problem to się zacznie gdy Ukraińcy dostana prawa wyborcze, bo i takie postulaty ktos wysuwa.

1

@mmaciass "moim zdaniem ci ludzie powinni, jeżeli są związani z narodem i z Państwem, wrócić na Ukrainę i poddać się dobrowolnie obowiązkowi mobilizacji". A moim zdaniem czas przywyknąć do zmian kulturowych, bo dziś już mniejszość społeczeństwa poczytuje komus za hańbę,to że miga się od mobilizacji. To nie te czasy ze ludzie dobrowolnie chca ginąć za puste hasła i biznesy wielkich.

1

@TR3YWAY Chcę wierzyć,że ktos strollował te badanie,albo że to błąd pomiarowy.

1

@Kgorecki2500 Ekoterroryzm, mieszkanie prawem , prawa wyborcze dla zwierząt i inne tego typu postulaty.

2

@jacobFCB Sprawdź na postoju czy świszczenie nie dochodzi z rury od powietrza gdy ktoś będzie gazował.

1

@gumaz Dodałbym, że z trzeciej strony to nie możemy też pozwolić na plucie sobie w twarz.

10

@DLFCB A wyobraźmy sobie że w klasie może być mały Hans, mały Janek, mały Iwan i mały Dmytro. Dopiero bylby hardkor

0

@Faro Osada.
Prestiż
Iluzjonista

0

@GeneralXavi Spoko,spoko. Ten mem ma jednak głęboki ukryty sens. Tak właśnie wyobrażam sobie polityków w ich gabinetach.

1

@GeneralXavi Problem w tym,że rolnicy tym razem nie chcą aby im coś dali.

0

@tristan87 Taki farmazoniarz który zgrywa się na eksperta od różnorakich inwestycji.

0

@Pedri16Future Co innego jednak zapalić świeczkę,a co innego skonfrontować się na żywo.

0

@tomek8756 Jeśli to jest powód,to ja go nie kupuję. Ale jednak ta powieść generalnie nie jest aż tak dobra aby koniecznie widniała w tym wykazie. Ciągle powstają przecież nowe książki. Warto to uaktualniać.

0

@Rl9k1nG Pewnie,że się da. Sezon jeszcze długi.

2

@GeneralXavi Tak jak pisałem - na niektórych to niestety działa,a mnie to jednak odrzuca.

0

@Colon Tak samo z tymi inwestycjami. Oni zainwestowali 15 mld. Łaskawcy wielcy.

0

@Wegson Akurat spoleczeństwo doskonale daje radę funkcjonować bez handlu w niedzielę.

0

@FutureFCBarcelona Lewica jest przeciwna. Ciekawe jak to przeforsują. Oby im się nie udało.

0

@GeneralXavi A mi nie pasuje totalnie. Gadka szmatka i wali frazesami. Gada tak aby nie odpowiedziec na pytanie i zmienic temat. Włączyłem tylko kilka minut,potem obejrze na spokojnie,ale generalnie pewnie zmęczy mnie słuchanie tego co przekazuje. Może i robi to po mistrzowsku,ale nie lubię takich dyskusji. Wcześniej ogladałem program z gen. Andrzejczakiem i to zupełnie inny poziom przekazu.

0

@ShawnC To już nawet pomijam okoliczności. Ale przyznam,że nie słyszałem o takiej sytuacji. Przecież mógł nie byc na meczu, jak był hospitalizowany, zespół poprowadziliby jego zastępcy a samą decyzję mógł oglosić już po meczu. Sama choroba nie byla chyba jedyna przyczyną. W zeszłym sezonie chyba Conte opuścil zespół na czas choroby ale wrócił.

0

Trochę mnie zdziwiła sytuacja,że Napoli zmienia trenera kilka dni przed tak ważnym dla nich meczem. Ale to,że trener Crystal Palace odszedł z klubu na kilka godzin przed meczem to jest w ogóle jakaś abstrakcja. Byla kiedyś w ogóle taka sytuacja? Kojarzy ktoś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?