@Dari0G No przecież napisałem że nikt normalny nie stawia tego tak na szali,że jedna z tych dwóch rzeczy jest gorsza. Po prostu jedni oddzielają te dwie sfery - pilkarska i prywatna. Stąd ten spór tak w zasadzie na razie o nic, bo rozpisały się o tym tylko różne redakcje, a Dani nadal widnieje na oficjalnej stronie Barcy jako legenda.
@Dari0G Chyba nikt normalny nie stawia tego na jednej szali. Różnica zdań wynika jedynie z tego ,że niektórzy oddzielają sprawy pozaboiskowe od dokonań sportowych.
@Danny Gaucho "Klub zrobił to, co musiał". No właśnie klub nic nie zrobił - przecież Dani nadal widnieje na tej liscie - przedmówca wrzucił przeciez link do tej listy. Czyli ten artykuł,który wywołał tu małą gównoburzę byl fejkiem.
@NeroTFP1 Dlatego kazdy ma prawo to zdanie wyrazić publicznie i tym samym wpływać na opinię publiczną,a zarazem pośrednio na decyzje polityczne. W każdej kwestii. Nie tylko tej. A skwitowanie tego "nikt ci nie każe" mija się lekko z realiami.
@tristan87 Dokładnie - ta francuska wersja jakaś mocno okrojona wobec innych. Tak okolo o 50%. Czyli póki co to usunięcie Daniego to był fejk, a tyle zbędnych komentarzy to wywołało
@denying Jak dla mnie to mógłby być i seryjnym zabójcą. Jesli dobrze by grał w piłkę to gardziłbym nim jako człowiekiem ale nadal z przyjemnością bym obejrzał kompilacje jak gra w koszulce Barcy.Czego nie potrafisz zrozumieć.
@arasz1819 Wiem że wypadek był z nadmiernej prędkości. Ale były też doniesienia, że złapali go na jeździe po pijaku gdy grał w Barcy. To inna sprawa niż wypadek. Poza tym gdzie ja niby bronię gwałciciela?
@Pedri16Future W dzisiejszych czasach wiele osób oczekuje od wielu aby wypowiadali się na sprawy, które wcale ich nie dotyczą. Co niby łączyło klub z tą sprawą? Otóż nic. Więc po co w ogóle klub miał zajmować jakiekolwiek stanowisko w oczywistej sprawie? Jeszcze rozumiem gdyby Alves był pracownikiem Barcy w tym czasie. Ja to widzę tylko jako ocieplanie wizerunku przy okazji medialnej sprawy i nic więcej. Zwłaszcza gdy podałem tak rażący przykład gdzie klub nie reaguje i nie widzi problemu.
@Pedri16Future "kibice Barcelony potrzebowali reakcji klubu" - jestem kibicem klubu i wcale nie potrzebowałem tej reakcji, bo nie zakładałem w żaden sposób że klub popiera Alvesa w tej sprawie, czy wyraża zgodę na podobne przestępstwa. Tym bardziej,że nic go nie łączyło z klubem w momencie popełniania czynu.
@Nieznajomy Sam czyn dla mnie nie jest dobry, pisałem o tym poniżej,ale jeśli nawet popierałbym takie podejście i uważał to za słuszne posunięcie, to gardziłbym taką hipokryzją. Przykładowo gdybym wiedział,że ktoś tylko na pokaz udziela się charytatywnie to mimo iż ktoś w potrzebie by na tym skorzystał, nie szanowałbym takiego hipokryty.
@Pedri16Future Tak. Dokladnie tak to traktuję. Jeśli wyjdzie na jaw że jakiś aktor popełni takie czyny to nie będę bojkotowal moich ulubionych filmów z tego powodu. Tak samo piosenkarz,autor itd. Wiem,że to dość niewspółczesne podejście,ale co poradzę.
0
@Dari0G No przecież napisałem że nikt normalny nie stawia tego tak na szali,że jedna z tych dwóch rzeczy jest gorsza. Po prostu jedni oddzielają te dwie sfery - pilkarska i prywatna. Stąd ten spór tak w zasadzie na razie o nic, bo rozpisały się o tym tylko różne redakcje, a Dani nadal widnieje na oficjalnej stronie Barcy jako legenda.
0
@Dari0G Chyba nikt normalny nie stawia tego na jednej szali. Różnica zdań wynika jedynie z tego ,że niektórzy oddzielają sprawy pozaboiskowe od dokonań sportowych.
0
@Danny Gaucho "Klub zrobił to, co musiał". No właśnie klub nic nie zrobił - przecież Dani nadal widnieje na tej liscie - przedmówca wrzucił przeciez link do tej listy. Czyli ten artykuł,który wywołał tu małą gównoburzę byl fejkiem.
0
@Odcinkowy Póki co to NATO jest coraz nliżej ruskich granic a nie odwrotnie.
1
@shahman Jaki happy end? A kto zapłaci za zniszczenia?
0
@Kozinho. No i trudno. Jeśli tak musi być to niech padają. Polacy nie powinni ginąć na obcej wojnie.
0
@bartekvisca Tyle,że część z nich zadekuje się tym sposobem na bezpiecznych posadach i być może nawet wyjda lepiej niż ci z poboru.
1
@NeroTFP1 Dlatego kazdy ma prawo to zdanie wyrazić publicznie i tym samym wpływać na opinię publiczną,a zarazem pośrednio na decyzje polityczne. W każdej kwestii. Nie tylko tej. A skwitowanie tego "nikt ci nie każe" mija się lekko z realiami.
2
@NeroTFP1 "Ba! Nikt Ci nie każe im pomagać" Ale tez nikt go nie pyta o zdanie gdy dysponują pieniędzmi z jego podatków.
1
@mkord I dlatego wiedząc o tym nie oczekiwałbym jakiejkolwiek formy pomocy od obcych państw.
0
@Muhitos Ale juz nie ma nawet tego tematu, bo Dani nadal widnieje na oficjalnej stronie Barcy pod zakładką legendy ,więc ten artykuł to jakis fejk.
1
Widzę, że tu nadal ludzie dodają zbędne komentarze, a Dani póki co nadal widnieje na oficjalnej strony Barcy
https://www.fcbarcelona.com/en/club/history/legendary-players
https://www.fcbarcelona.cat/ca/club/historia/jugadors-historics
https://www.fcbarcelona.es/es/club/historia/jugadores-historicos
Brakuje go jedynie we francuskiej wersji językowej, która i tak różni się mocno od wyżej wymienionych
https://www.fcbarcelona.fr/fr/club/histoire/legendes
0
@tristan87 Dokładnie - ta francuska wersja jakaś mocno okrojona wobec innych. Tak okolo o 50%. Czyli póki co to usunięcie Daniego to był fejk, a tyle zbędnych komentarzy to wywołało
0
@Pedri16Future Widnieje tutaj - https://www.fcbarcelona.com/en/club/history/legendary-players
Edit - widzę, że Dani jednak też tu jest - widocznie mi umknęło wczoraj
Edit - tutaj też są obaj - https://www.fcbarcelona.es/es/club/historia/jugadores-historicos
Czyli tylko we francuskiej wersji językowej usunęli?
0
@Kgorecki2500 No i teraz odwieczny dylemat. Czy kłamie jak dotychczas?
0
@esem91 A co ma w ogóle UE i KE do armii?
1
@denying Jak dla mnie to mógłby być i seryjnym zabójcą. Jesli dobrze by grał w piłkę to gardziłbym nim jako człowiekiem ale nadal z przyjemnością bym obejrzał kompilacje jak gra w koszulce Barcy.Czego nie potrafisz zrozumieć.
0
@Muhitos Jeśli chodzi o gwałt to były inne czasy wtedy.
0
@arasz1819 Wiem że wypadek był z nadmiernej prędkości. Ale były też doniesienia, że złapali go na jeździe po pijaku gdy grał w Barcy. To inna sprawa niż wypadek. Poza tym gdzie ja niby bronię gwałciciela?
1
@goldensun Jak juz wyżej napisałem to nadal i tak ma miejsce.
0
@Benz Ginęli już za Jankesów i jakos buntu nie było
0
@Kgorecki2500 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-francji-nie-nalezy-wykluczac-wyslania-zachodnich-wojsk-ladowych-do-ukrainy/b4ve4pk
0
@Pedri16Future W dzisiejszych czasach wiele osób oczekuje od wielu aby wypowiadali się na sprawy, które wcale ich nie dotyczą. Co niby łączyło klub z tą sprawą? Otóż nic. Więc po co w ogóle klub miał zajmować jakiekolwiek stanowisko w oczywistej sprawie? Jeszcze rozumiem gdyby Alves był pracownikiem Barcy w tym czasie. Ja to widzę tylko jako ocieplanie wizerunku przy okazji medialnej sprawy i nic więcej. Zwłaszcza gdy podałem tak rażący przykład gdzie klub nie reaguje i nie widzi problemu.
0
@Pedri16Future "kibice Barcelony potrzebowali reakcji klubu" - jestem kibicem klubu i wcale nie potrzebowałem tej reakcji, bo nie zakładałem w żaden sposób że klub popiera Alvesa w tej sprawie, czy wyraża zgodę na podobne przestępstwa. Tym bardziej,że nic go nie łączyło z klubem w momencie popełniania czynu.
0
@DJ6 Odnoszę się do tej listy z artykułu - chodzi o oficjalną stronę klubu i zakładkę z legendami klubu.
0
@Nieznajomy Sam czyn dla mnie nie jest dobry, pisałem o tym poniżej,ale jeśli nawet popierałbym takie podejście i uważał to za słuszne posunięcie, to gardziłbym taką hipokryzją. Przykładowo gdybym wiedział,że ktoś tylko na pokaz udziela się charytatywnie to mimo iż ktoś w potrzebie by na tym skorzystał, nie szanowałbym takiego hipokryty.
1
@Pedri16Future Tak. Dokladnie tak to traktuję. Jeśli wyjdzie na jaw że jakiś aktor popełni takie czyny to nie będę bojkotowal moich ulubionych filmów z tego powodu. Tak samo piosenkarz,autor itd. Wiem,że to dość niewspółczesne podejście,ale co poradzę.
0
@jacobFCB Po przypadku Grecji myślałem że juz nigdy nie nagną dla nikogo warunków przystąpienia,ale cóz....
0
@Pedri16Future " Nawet jak pod publiczkę, to jednak to zrobili..." Dziękuję. Nie mam więcej pytań.
0
@Hosh W sumie czemu nie - Ukraina nie wytrwa na dwa fronty, więc może udałoby się coś uszczknąć dla siebie.