@Alex1995 Jak to w ogóle wygląda od strony technicznej? Kto podejmuje decyzję o wysłaniu gdzieś naszych wojsk? Prezydent czy rząd? I kto kogo musi usłuchać?
@DJ6 No cóż - skoro jednak ktoś układa tę listę legend i nie bierze pod uwagę takich samych kryteriów wobec wszystkich graczy, to dla mnie z kolei jest sprawą oczywistą z czego to wynika. Jeśli kogoś cieszy takie działanie klubu to ok. Jego prawo.
@jaras121 Tak dokładnie - ja tak to widzę, choć to w dzisiejszych czasach niemożliwe. Nie rozumiem czemu ma ci być wstyd za czyny nieznajomych ci osób. Tak przynajmniej sądze, że nieznajomych.
Tak jeszcze dodam dla wszystkich którzy przyklasnęli tej decyzji, że na liście tych legend nadal znajduje się człowiek który zabił człowieka pędząc sportowym wozem i także miał postawione zarzuty o gwałt (tylko taka różnica, że w innych czasach to było). I tu już jest cicho, jest OK, bo to dziś nie jest takie medialne. Tu już to klubowi wcale nie przeszkadza. Ale cicho już o tym. Edit - jeszcze zapomniałem, że był też złapany na jeździe po pijaku, przyłapany wraz z innymi graczami na korzystaniu z usług prostytutek itd. I co najlepsze to robił to w czasie gdy był graczem klubu Normalnie kryształowa postać, legenda. A Alves już nie. Bo dziś to głośny temat, to klub musi pod publiczkę go wykreślić. Spoko
@jaras121@Pedri16Future No bo nie mieszam i tyle. Wielki szok, bo teraz każda sławna osoba jest uważana widać za chodzący ideał. Otóż nie - to tylko zwykli ludzie i tak jak wszyscy ludzie czasem popełniają błędy, czasem wyrządzają krzywdy. Ja nie mam takich złudzeń co do sławnych ludzi i stąd to co zrobił mnie nie szokuje. Szanuję tylko jego dokonania piłkarskie i dopóki swoimi czynami nie uderza bezpośrednio w klub, to był częścią tego klubu i budował wielkość tego klubu i nikt mu tego nie odbierze. A to jakim był człowiekiem to już inna sprawa. Co innego gdyby brał doping czy przeszedł do Realu, czy szkalował klub w wywiadach itp. Ja przynajmniej tak to widzę. Mogę nim gardzić poza boiskiem i jednocześnie szanować za postawę na boisku. Tyle.
@jaras121 No właśnie tak - dobrze kopał. Mogę na niego napluć jako na człowieka, ale to nic nie zmienia w ocenie tego jakim był piłkarzem. Wystarczy po prostu nie mieszać tych dwóch spraw.
Tak trochę nieeleganckie zachowanie ze strony klubu. Coś co wykracza poza sport i klub nie powinno rzutować na jego przeszłość sportową. Nic nie zmieni tego jak wiele klub zawdzięcza Alvesowi. Niby takie symboliczne docenienie jego dokonań, a potem jednak - "nie- nie zasługujesz na to miano".
@Jakchcesz Bitcoin, a wirtualna czy raczej cyfrowa waluta to nie jest to samo. Właśnie bitcoin trochę krzyżuje władzom szyki,bo nie mają nad tym póki co kontroli.
@barcanawieki Gdyby ktos ci kiedyś powiedział,że jakis byly reprezentant Niemiec zrobi biznes na kebabach, to bys pomyślał - dobra spoko, wielu z korzeniami tureckimi tam gra,więc to możliwe. Ale czy uwierzyłbyś że zrobi to Ślązak?
@barcanawieki Jeszcze czeka nas kilka ładnych lat aby to zaprocentowało,bo dopiero teraz zacznie się standardyzowanie sprzętu,amunicji i procedur,ale w końcu mogą z tym ruszyć.
@FutureFCBarcelona Każdy kraj Nato który wyśle tam wojska powinien się liczyć z tym,że art 5 w razie odwetu Rosji na ich terytorium nie powinien być zastosowany
0
@Alex1995 Jak to w ogóle wygląda od strony technicznej? Kto podejmuje decyzję o wysłaniu gdzieś naszych wojsk? Prezydent czy rząd? I kto kogo musi usłuchać?
0
@Pedri16Future Chyba każdy by to wolał. Co to jednak ma do rzeczy?
3
@DJ6 No cóż - skoro jednak ktoś układa tę listę legend i nie bierze pod uwagę takich samych kryteriów wobec wszystkich graczy, to dla mnie z kolei jest sprawą oczywistą z czego to wynika. Jeśli kogoś cieszy takie działanie klubu to ok. Jego prawo.
2
@PoGGi Patrick Kluivert.
1
@fc20barca Cieszmy się tymi kompilacjami, bo niedługo w dobie cancel culture usuną to z youtube.
0
@wojtekfcb79 Podrzucam to jako ciekawostkę i tyle. Nikt tu nie wspomniał o tym więc podrzucam do refleksji.
0
@jaras121 Tak dokładnie - ja tak to widzę, choć to w dzisiejszych czasach niemożliwe. Nie rozumiem czemu ma ci być wstyd za czyny nieznajomych ci osób. Tak przynajmniej sądze, że nieznajomych.
0
Tak jeszcze dodam dla wszystkich którzy przyklasnęli tej decyzji, że na liście tych legend nadal znajduje się człowiek który zabił człowieka pędząc sportowym wozem i także miał postawione zarzuty o gwałt (tylko taka różnica, że w innych czasach to było). I tu już jest cicho, jest OK, bo to dziś nie jest takie medialne. Tu już to klubowi wcale nie przeszkadza. Ale cicho już o tym.
Edit - jeszcze zapomniałem, że był też złapany na jeździe po pijaku, przyłapany wraz z innymi graczami na korzystaniu z usług prostytutek itd. I co najlepsze to robił to w czasie gdy był graczem klubu Normalnie kryształowa postać, legenda. A Alves już nie. Bo dziś to głośny temat, to klub musi pod publiczkę go wykreślić. Spoko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jaras121 @Pedri16Future No bo nie mieszam i tyle. Wielki szok, bo teraz każda sławna osoba jest uważana widać za chodzący ideał. Otóż nie - to tylko zwykli ludzie i tak jak wszyscy ludzie czasem popełniają błędy, czasem wyrządzają krzywdy. Ja nie mam takich złudzeń co do sławnych ludzi i stąd to co zrobił mnie nie szokuje. Szanuję tylko jego dokonania piłkarskie i dopóki swoimi czynami nie uderza bezpośrednio w klub, to był częścią tego klubu i budował wielkość tego klubu i nikt mu tego nie odbierze. A to jakim był człowiekiem to już inna sprawa. Co innego gdyby brał doping czy przeszedł do Realu, czy szkalował klub w wywiadach itp. Ja przynajmniej tak to widzę. Mogę nim gardzić poza boiskiem i jednocześnie szanować za postawę na boisku. Tyle.
4
@jaras121 No właśnie tak - dobrze kopał. Mogę na niego napluć jako na człowieka, ale to nic nie zmienia w ocenie tego jakim był piłkarzem. Wystarczy po prostu nie mieszać tych dwóch spraw.
9
Tak trochę nieeleganckie zachowanie ze strony klubu. Coś co wykracza poza sport i klub nie powinno rzutować na jego przeszłość sportową. Nic nie zmieni tego jak wiele klub zawdzięcza Alvesowi. Niby takie symboliczne docenienie jego dokonań, a potem jednak - "nie- nie zasługujesz na to miano".
0
@Jakchcesz Bitcoin, a wirtualna czy raczej cyfrowa waluta to nie jest to samo. Właśnie bitcoin trochę krzyżuje władzom szyki,bo nie mają nad tym póki co kontroli.
0
@QQL5 Say no to racism? Tak to brzmiało? No to Valencia się właśnie wypisała z tego programu.
2
@barcanawieki Gdyby ktos ci kiedyś powiedział,że jakis byly reprezentant Niemiec zrobi biznes na kebabach, to bys pomyślał - dobra spoko, wielu z korzeniami tureckimi tam gra,więc to możliwe. Ale czy uwierzyłbyś że zrobi to Ślązak?
1
@misterio Firma w której kiedyś pracowałem przez jakiś czas dorzucała premię tym którzy byli palaczami i rzucili palenie.
2
@Arden Póki co nawet nie ma tematu Ukrainy w NATO. I nie może być dopóki nie będzie tam spokoju i uregulowanych granic,czyli nieprędko.
3
@HighestInTheRoom Rozumiem,że miejsce w pierwszym szeregu juz ma zaklepane? Kamasze wypastował?
1
@barcanawieki Jeszcze czeka nas kilka ładnych lat aby to zaprocentowało,bo dopiero teraz zacznie się standardyzowanie sprzętu,amunicji i procedur,ale w końcu mogą z tym ruszyć.
1
@FutureFCBarcelona Każdy kraj Nato który wyśle tam wojska powinien się liczyć z tym,że art 5 w razie odwetu Rosji na ich terytorium nie powinien być zastosowany
0
@arasz1819 Ale o co chodzi i czemu znowu?
0
@KrychaFCB Ruskie onuce. Konfederacja im namieszała w głowach
0
@TR3YWAY No i elegancko. Wolę Marqueza niż Flicka.
1
@ranger3120 Jeśli to miałoby wyjaśnić jakąś lukę między kolejnymi pracami, to jak najbardziej. Jeśli to tylko 3 m-ce to w sumie niekoniecznie
11
Z tych trzech to tylko de Zerbi.
0
@DLFCB Trochę słabo to świadczy o ich jakości w takim razie.
6
@draxidox I po co ta uszczypliwość z jej strony?
0
@Lucerfi Pewnie że tak.
0
@Kwiatek67 Patrząc na priorytety Mbappe, to długo by u nas nie pograł,ale zarobek by chociaż był
3
@RosjaninBut Parodia.