0

@Alex1995 Jak to w ogóle wygląda od strony technicznej? Kto podejmuje decyzję o wysłaniu gdzieś naszych wojsk? Prezydent czy rząd? I kto kogo musi usłuchać?

0

@Pedri16Future Chyba każdy by to wolał. Co to jednak ma do rzeczy?

3

@DJ6 No cóż - skoro jednak ktoś układa tę listę legend i nie bierze pod uwagę takich samych kryteriów wobec wszystkich graczy, to dla mnie z kolei jest sprawą oczywistą z czego to wynika. Jeśli kogoś cieszy takie działanie klubu to ok. Jego prawo.

2

@PoGGi Patrick Kluivert.

1

@fc20barca Cieszmy się tymi kompilacjami, bo niedługo w dobie cancel culture usuną to z youtube.

0

@wojtekfcb79 Podrzucam to jako ciekawostkę i tyle. Nikt tu nie wspomniał o tym więc podrzucam do refleksji.

0

@jaras121 Tak dokładnie - ja tak to widzę, choć to w dzisiejszych czasach niemożliwe. Nie rozumiem czemu ma ci być wstyd za czyny nieznajomych ci osób. Tak przynajmniej sądze, że nieznajomych.

0

Tak jeszcze dodam dla wszystkich którzy przyklasnęli tej decyzji, że na liście tych legend nadal znajduje się człowiek który zabił człowieka pędząc sportowym wozem i także miał postawione zarzuty o gwałt (tylko taka różnica, że w innych czasach to było). I tu już jest cicho, jest OK, bo to dziś nie jest takie medialne. Tu już to klubowi wcale nie przeszkadza. Ale cicho już o tym.
Edit - jeszcze zapomniałem, że był też złapany na jeździe po pijaku, przyłapany wraz z innymi graczami na korzystaniu z usług prostytutek itd. I co najlepsze to robił to w czasie gdy był graczem klubu Normalnie kryształowa postać, legenda. A Alves już nie. Bo dziś to głośny temat, to klub musi pod publiczkę go wykreślić. Spoko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jaras121 @Pedri16Future No bo nie mieszam i tyle. Wielki szok, bo teraz każda sławna osoba jest uważana widać za chodzący ideał. Otóż nie - to tylko zwykli ludzie i tak jak wszyscy ludzie czasem popełniają błędy, czasem wyrządzają krzywdy. Ja nie mam takich złudzeń co do sławnych ludzi i stąd to co zrobił mnie nie szokuje. Szanuję tylko jego dokonania piłkarskie i dopóki swoimi czynami nie uderza bezpośrednio w klub, to był częścią tego klubu i budował wielkość tego klubu i nikt mu tego nie odbierze. A to jakim był człowiekiem to już inna sprawa. Co innego gdyby brał doping czy przeszedł do Realu, czy szkalował klub w wywiadach itp. Ja przynajmniej tak to widzę. Mogę nim gardzić poza boiskiem i jednocześnie szanować za postawę na boisku. Tyle.

4

@jaras121 No właśnie tak - dobrze kopał. Mogę na niego napluć jako na człowieka, ale to nic nie zmienia w ocenie tego jakim był piłkarzem. Wystarczy po prostu nie mieszać tych dwóch spraw.

9

Tak trochę nieeleganckie zachowanie ze strony klubu. Coś co wykracza poza sport i klub nie powinno rzutować na jego przeszłość sportową. Nic nie zmieni tego jak wiele klub zawdzięcza Alvesowi. Niby takie symboliczne docenienie jego dokonań, a potem jednak - "nie- nie zasługujesz na to miano".

0

@Jakchcesz Bitcoin, a wirtualna czy raczej cyfrowa waluta to nie jest to samo. Właśnie bitcoin trochę krzyżuje władzom szyki,bo nie mają nad tym póki co kontroli.

0

@QQL5 Say no to racism? Tak to brzmiało? No to Valencia się właśnie wypisała z tego programu.

2

@barcanawieki Gdyby ktos ci kiedyś powiedział,że jakis byly reprezentant Niemiec zrobi biznes na kebabach, to bys pomyślał - dobra spoko, wielu z korzeniami tureckimi tam gra,więc to możliwe. Ale czy uwierzyłbyś że zrobi to Ślązak?

1

@misterio Firma w której kiedyś pracowałem przez jakiś czas dorzucała premię tym którzy byli palaczami i rzucili palenie.

2

@Arden Póki co nawet nie ma tematu Ukrainy w NATO. I nie może być dopóki nie będzie tam spokoju i uregulowanych granic,czyli nieprędko.

3

@HighestInTheRoom Rozumiem,że miejsce w pierwszym szeregu juz ma zaklepane? Kamasze wypastował?

1

@barcanawieki Jeszcze czeka nas kilka ładnych lat aby to zaprocentowało,bo dopiero teraz zacznie się standardyzowanie sprzętu,amunicji i procedur,ale w końcu mogą z tym ruszyć.

1

@FutureFCBarcelona Każdy kraj Nato który wyśle tam wojska powinien się liczyć z tym,że art 5 w razie odwetu Rosji na ich terytorium nie powinien być zastosowany

0

@arasz1819 Ale o co chodzi i czemu znowu?

0

@KrychaFCB Ruskie onuce. Konfederacja im namieszała w głowach

0

@TR3YWAY No i elegancko. Wolę Marqueza niż Flicka.

1

@ranger3120 Jeśli to miałoby wyjaśnić jakąś lukę między kolejnymi pracami, to jak najbardziej. Jeśli to tylko 3 m-ce to w sumie niekoniecznie

11

Z tych trzech to tylko de Zerbi.

0

@DLFCB Trochę słabo to świadczy o ich jakości w takim razie.

6

@draxidox I po co ta uszczypliwość z jej strony?

0

@Lucerfi Pewnie że tak.

0

@Kwiatek67 Patrząc na priorytety Mbappe, to długo by u nas nie pograł,ale zarobek by chociaż był

3

@RosjaninBut Parodia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?