@tbas Pogody na kilka dni nie potrafia przewidzieć,bo istnieje tyle zmiennych że tego nie ogarniają,a tworzą modele klimatyczne na kilka dekad do przodu.
@Dari0G O to u mnie jest ten wyjątek,że w soboty normalnie jeżdżą. @ranger3120 Jeśli i ciebie też to rano będziesz miał informację że wydano do doręczenia
@Kengo Mi z kolei znajomy opowiadał,że na przystani gdzie trzyma swoją łódź, inny koleś tak samo znalazł na olx ogłoszenie ze swoim silnikiem. Też jeszcze nieskradziony.
@Bykunn Pełna zgoda w tym zakresie. Tu nikomu nie dogodzisz. Kupują źle, nie kupują też źle. Jeśli jest taka potrzeba to nie powinno być z tym żadnego problemu. Ja tylko mnienam iż w tej kwocie nie dostaną auta zeroemisyjnego. A jesli tak to jak to się wpisuje w ich proekologiczną narrację?
@draxidox Ech tam gadanie. Trzeba kupić to niech kupują. Natomiast jak to się wpisuje w ich walkę z wiatr... tfu - ze zmianami klimatu? To mają być samochody bezemisyjne? Czy znowu hipokryzja?
@Forsyth Premier Grecji ujawnił,że to Polska chciała i optowała za wysłaniem wojsk. Żałosne,że Duda i Tusk nawet nie mieli jaj aby to wprost zakomunikować. Myśleli że to ukryją?
Ciekawostka z życia marynarzy statku Polonia pod dowództwem kapitana Mamerta Stankiewicza. Gdy statek obsługiwał linię palestyńską i przewoził Żydów dochodziło tam do pewnego ciekawego zwyczaju. Ponieważ Żydzi podczas szabasu nie mogli podróżować,bo musieli w swym domu odpalić obrzędowe świece toteż "kupowali" statek od oficera za 10 groszy i tym sposobem mogli dopełnić tradycji gdyż byli "u siebie". Oficerowie znali ten zwyczaj i nie mieli z tym problemu aby iść im na rękę. Pewnego razu jednak nie zastali oficera i zaproponowali kupno kapitanowi,który nie był wtajemniczony w ten obyczaj. Kupcy byli nayomiast pewni,że w ten sposób kapitan próbuje podbić cenę. Kapitan natomiast stwierdził,że nie chce brac udziału w "oszukiwaniu" Boga. Kamil Olgierd Borchardt - "Znaczy Kapitan"
@marcin62 Prawda jest taka, że mają niesamowite narzędzie do nacisku. Każdy dzień zamknięcia takiego sklepu z powodu braku obsady mocno uderzy decydentów po kieszeniach. Albo strajk włoski. Trzymam kciuki za nich.
@Szakalaka12369 To do mnie napisałeś? Chyba źle oznaczyłeś - ja na temat UE się nie wypowiadałem w tej dyskusji. Jedynie zapytałem przedmówcę kogo ma na myśli, pisząc że ktoś grozi wyjściem z UE
1
@tbas Pogody na kilka dni nie potrafia przewidzieć,bo istnieje tyle zmiennych że tego nie ogarniają,a tworzą modele klimatyczne na kilka dekad do przodu.
5
@macio_944 Chyba rzeczywistość przerosła system i czas go dostosować do nowych realiów.
0
@Pedri16Future To jest niepojęte.
2
@Kgorecki2500 Mówcie sobie co chcecie - Angela była jaka była,ale ten Olaf to jej do pięt nie dorasta.
0
@Pressinho No nie no. Bażant to ptak łowny - każdy do niego strzela i przez to kiepsko by się kojarzył jako postrach naszego nieba.
0
@Cochise Tatuaże szpecą ludzi, a kobiety szczególnie.
0
@Dari0G O to u mnie jest ten wyjątek,że w soboty normalnie jeżdżą. @ranger3120 Jeśli i ciebie też to rano będziesz miał informację że wydano do doręczenia
0
@Cochise A po co ci na wojnie broń? Tzn jasne - przyda się do odstraszania złodziei,ale chyba nie na wroga?
1
@Kengo Mi z kolei znajomy opowiadał,że na przystani gdzie trzyma swoją łódź, inny koleś tak samo znalazł na olx ogłoszenie ze swoim silnikiem. Też jeszcze nieskradziony.
0
@Bobo25 Powinni jeszcze jedno 0 dodać z tyłu i byłoby OK.
2
@Bykunn Dokładnie - kilkanaście tysięcy klubów na świecie, a jakoś nie znam podobnych przykładów. Choć może takie są,a nie słyszałem.
2
@Bykunn Pełna zgoda w tym zakresie. Tu nikomu nie dogodzisz. Kupują źle, nie kupują też źle. Jeśli jest taka potrzeba to nie powinno być z tym żadnego problemu. Ja tylko mnienam iż w tej kwocie nie dostaną auta zeroemisyjnego. A jesli tak to jak to się wpisuje w ich proekologiczną narrację?
1
@MesQueUnClub_87 No i DIuna oczywiście. Na czasie i w oryginale ofkors.
0
@draxidox Ech tam gadanie. Trzeba kupić to niech kupują. Natomiast jak to się wpisuje w ich walkę z wiatr... tfu - ze zmianami klimatu? To mają być samochody bezemisyjne? Czy znowu hipokryzja?
1
@Forsyth Premier Grecji ujawnił,że to Polska chciała i optowała za wysłaniem wojsk. Żałosne,że Duda i Tusk nawet nie mieli jaj aby to wprost zakomunikować. Myśleli że to ukryją?
1
@fcbarcafan19 Świetne są te opowieści. Inni ludzie i inny świat. Mi chyba jeszcze jedna została do przeczytania.
0
@gumaz Jesli tak, to do jakiego użytkownika bys porównał Hołownię?
1
@Murazor Ale każdy może wydzierżawić. A kilka lat prowadzenia w ten sposób gospodarstwa pozwala na kupno ziemi bez wyksztalcenia.
0
@Ls0811 Rozliczanie się z VAT-u to jednak co innego niż podatek dochodowy. Tutaj jest jednak zwolnienie dla rolników.
0
@Barcanajlepszyteam Nie strasz nie strasz bo się .... Szymon.
3
Ciekawostka z życia marynarzy statku Polonia pod dowództwem kapitana Mamerta Stankiewicza. Gdy statek obsługiwał linię palestyńską i przewoził Żydów dochodziło tam do pewnego ciekawego zwyczaju. Ponieważ Żydzi podczas szabasu nie mogli podróżować,bo musieli w swym domu odpalić obrzędowe świece toteż "kupowali" statek od oficera za 10 groszy i tym sposobem mogli dopełnić tradycji gdyż byli "u siebie". Oficerowie znali ten zwyczaj i nie mieli z tym problemu aby iść im na rękę. Pewnego razu jednak nie zastali oficera i zaproponowali kupno kapitanowi,który nie był wtajemniczony w ten obyczaj. Kupcy byli nayomiast pewni,że w ten sposób kapitan próbuje podbić cenę. Kapitan natomiast stwierdził,że nie chce brac udziału w "oszukiwaniu" Boga.
Kamil Olgierd Borchardt - "Znaczy Kapitan"
2
@fart @norbi77 Widzę że świetne recenzje ma. Trzeba koniecznie obejrzeć.
1
@norbi77 Ooo. To jest nowa?
0
@reloaded Warto. Chamberlain świetnie zagrał.
0
@KrychaFCB Co to za czub? Mam nadzieję,że zostanie surowo ukarany.
0
@Herato Pamiętamy. Tomasz Kłos grał pod jego skrzydłami.
0
@jacobFCB Oczywiście,że tak.
0
@jacobFCB Czas najwyższy zrównać ten wiek. Oczywiście w dół - albo ewentualnie wypośrodkować, to zakończy podobne cyrki
2
@marcin62 Prawda jest taka, że mają niesamowite narzędzie do nacisku. Każdy dzień zamknięcia takiego sklepu z powodu braku obsady mocno uderzy decydentów po kieszeniach. Albo strajk włoski. Trzymam kciuki za nich.
0
@Szakalaka12369 To do mnie napisałeś? Chyba źle oznaczyłeś - ja na temat UE się nie wypowiadałem w tej dyskusji. Jedynie zapytałem przedmówcę kogo ma na myśli, pisząc że ktoś grozi wyjściem z UE