@Jakchcesz Jemu chodziło chyba o plemię Wandalów. J bym ich przyrównał raczej do swołoczy sowieckiej w czasie II wojny światowej, co to próbowała jeść mydło bo nie wiedziała do czego służy.
@MarioVeB! A czemu jest winna Ukraina? Winna jest tylko i wyłącznie UE która nakłada na swoim terenie restrykcje a pozwala na wjazd towarów z terenów gdzie tych restrykcji nie ma. Tym samym nie ma żadnej logiki we wdrazaniu Zielonego Ładu u nas aby ratować klimat i jednocześnie sprowadzać produkty z terenów gdzie Zielony Ład nie obowiazuje.
@MarioVeB! "Nik nie bronił sprzedać rolnikom zboża w normalnych terminach
Tylko na własne ryzyko sobie je magazynowali" Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Już wtedy był problem ze sprzedażą zboża i właśnie z tego powodu PIS uruchomił program Silos plus, (który zresztą został napisany na kolanie i teraz rodzi kolejne problemy tym którzy się na niego zdecydowali). I nawet nie ma tu mowy o żadnym wolnym rynku do czego pijesz nawiązując do giełdy bo unijni rolnicy nie mogą konkurować z producentami którzy produkują taniej bo nie obowiązują ich unijne regulacje i przepisy. Z tego powodu właśnie powinno obowiązywać cło, a tak naprawdę embargo na produkt który nie spełnia norm jakości. Spróbuj sprowadzić z Ukrainy oprysk zakazany na terenie UE - zobaczysz co się stanie. Spróbuj sprowadzić zboże opryskane tym samym środkiem - nie ma z tym problemu.
@MysticCat A zjadasz ludzi jako pokarm? Wyrzucasz czasem na śmietnik produkty stworzone z ich ciał? Stworzone z ich cierpienia i męki? Czy jesteś weganinem?
@Safrani "Kto jest miłosciwy względem zwierząt nie musi być wcale dobrym człowiekiem" maroon z La Bamby. Spójrz na przykład Hitlera. To tyle na ten temat
@MESSIah16 "Prawdziwi ludzie" I po co te epitety? Sa nieprawdziwi ludzie czy o co ci chodzi? Mnie martwi bardziej los ludzi który naja gorsze warunki do życia niz niejeden pies w tym kraju. No ale kazdy ma inne priorytety jak widac. Z tym że ja powstrzymam się od oceniania takich postaw. Edit - a tak swoja drogą to o jakie postulaty chodzi w tym projekcie? Wspomniałeś o tych budach z własnej inicjatywy,czy jest to tam zapisane?
@MESSIah16 No to dziwni nauczyciele w takim razie. W szkole moich dzieci z tych okazji nikt nie jest pomijany. Dziewczyny składają życzenia i drobne prezenty chłopakom. I na odwrót.
@MESSIah16 Jednak Morawiecki jest bardziej niewybieralny niz Czarnek. Zresztą nikt z PIS raczej nie ma szans. Mam nadzieję,że wystartuje Andrzejczak albo ktoś spoza układu jego pokroju. PS - oczywiscie spoza list jakiejkolwiek partii
@MESSIah16 On przynajmniej wie jak to wygląda w praktyce i co się z tym wiąże. Niby kto inny z facetów ma większe prawo aby się o tym wypowiadać? Oczywiście nie bierzemy tu pod uwagę ojców dzieci.
@MarioVeB! W jakim sensie? Zapewniam cię,że nie miałbym z tym problemu. Bond to nie jest jakaś postać historyczna. A seria filmów sprawiła,że ta postać żyje juz własnym życiem i jest w zasadzie oderwana od literackiego pierwowzoru.
@Pawlik321 Myślę, że to jednak zbyt drastycznie zmieniłoby postać Bonda. Zresztą w ostatnim filmie był już pewien ukłon w stronę płci pięknej. I myślę, że tyle wystarczy.
@ranger3120 Podsumujmy - nie potrafimy przewidzieć pogody na danym obszarze na kilka dni do przodu bo istnieje zbyt wiele zmiennych, ale znaleźli się ludzie którzy spróbują przewidywać skutki podobnych działań które będzie niczym reakcja łańcuchowa. Logiczne
3
@draxidox Pięknie się żrą w tej uśmiechniętej koalicji. I bardzo dobrze
0
@Danny Gaucho To niejedna taka liga na świecie, a mimo to chyba nikt nie miał aż takiej serii. Przyznam, że fascynująca ciekawostka.
0
@MarioVeB! Przyznam że lubię Anglika, ale sadzę że nawet omawiany Anglik wolałby w końcu zdobyć tytuł mistrza niż króla strzelców.
0
@4drian0 Taa. Jasne. A straż pożarna aresztuje żarna.
0
@ranger3120 "Sen to zło".
0
@MarioVeB! Podobnie jak Ajax. Początek sezonu mieli fatalny, ale się odbili od dna. A teraz także Marsylia ładną serię kręci po zwolnieniu Gattuso.
1
@MESSIah16 Zamienić Kaczyńskiego z Dudą i w sumie byłoby ok.
1
@Jakchcesz Jemu chodziło chyba o plemię Wandalów. J bym ich przyrównał raczej do swołoczy sowieckiej w czasie II wojny światowej, co to próbowała jeść mydło bo nie wiedziała do czego służy.
0
@MarioVeB! A czemu jest winna Ukraina? Winna jest tylko i wyłącznie UE która nakłada na swoim terenie restrykcje a pozwala na wjazd towarów z terenów gdzie tych restrykcji nie ma. Tym samym nie ma żadnej logiki we wdrazaniu Zielonego Ładu u nas aby ratować klimat i jednocześnie sprowadzać produkty z terenów gdzie Zielony Ład nie obowiazuje.
1
@MarioVeB! "Nik nie bronił sprzedać rolnikom zboża w normalnych terminach
Tylko na własne ryzyko sobie je magazynowali" Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Już wtedy był problem ze sprzedażą zboża i właśnie z tego powodu PIS uruchomił program Silos plus, (który zresztą został napisany na kolanie i teraz rodzi kolejne problemy tym którzy się na niego zdecydowali). I nawet nie ma tu mowy o żadnym wolnym rynku do czego pijesz nawiązując do giełdy bo unijni rolnicy nie mogą konkurować z producentami którzy produkują taniej bo nie obowiązują ich unijne regulacje i przepisy. Z tego powodu właśnie powinno obowiązywać cło, a tak naprawdę embargo na produkt który nie spełnia norm jakości. Spróbuj sprowadzić z Ukrainy oprysk zakazany na terenie UE - zobaczysz co się stanie. Spróbuj sprowadzić zboże opryskane tym samym środkiem - nie ma z tym problemu.
0
@Kwiatek67 O ile w przypadku Kounde mamy jakies alternatywy, to co w przypadku Raphinhi? Kto za niego?
0
@MysticCat A zjadasz ludzi jako pokarm? Wyrzucasz czasem na śmietnik produkty stworzone z ich ciał? Stworzone z ich cierpienia i męki? Czy jesteś weganinem?
0
@Safrani "Kto jest miłosciwy względem zwierząt nie musi być wcale dobrym człowiekiem" maroon z La Bamby. Spójrz na przykład Hitlera. To tyle na ten temat
0
@MESSIah16 "Prawdziwi ludzie" I po co te epitety? Sa nieprawdziwi ludzie czy o co ci chodzi? Mnie martwi bardziej los ludzi który naja gorsze warunki do życia niz niejeden pies w tym kraju. No ale kazdy ma inne priorytety jak widac. Z tym że ja powstrzymam się od oceniania takich postaw.
Edit - a tak swoja drogą to o jakie postulaty chodzi w tym projekcie? Wspomniałeś o tych budach z własnej inicjatywy,czy jest to tam zapisane?
0
@Arden Przygotowuje ich do unitarki.
3
@MESSIah16 No to dziwni nauczyciele w takim razie. W szkole moich dzieci z tych okazji nikt nie jest pomijany. Dziewczyny składają życzenia i drobne prezenty chłopakom. I na odwrót.
0
@MESSIah16 Jednak Morawiecki jest bardziej niewybieralny niz Czarnek. Zresztą nikt z PIS raczej nie ma szans. Mam nadzieję,że wystartuje Andrzejczak albo ktoś spoza układu jego pokroju.
PS - oczywiscie spoza list jakiejkolwiek partii
0
@MESSIah16 Na pewno lepsza opcja niż Morawiecki.
0
@Crashynski A teraz spójrzmy na takiego dzika jak Suarez.
0
@pacior95 Na pewno Marquez to lepsza opcja niż Flick czy Tuchel.
0
@MESSIah16 On przynajmniej wie jak to wygląda w praktyce i co się z tym wiąże. Niby kto inny z facetów ma większe prawo aby się o tym wypowiadać? Oczywiście nie bierzemy tu pod uwagę ojców dzieci.
0
@July_6_BcN Evita Peron.
0
@Kengo Niemcy pewnie Bismarck.
0
@Zoker Pomimo,że grali "u siebie", to chyba jednak proporcje kibiców były zachowane. Jak dla mnie ta zasada byla spoko i żałuję,że to znieśli.
0
@Bobert_Kubicki Warto dodać,że to socjalistyczny wymysł.
0
@MarioVeB! Jakie kary? Bo skoro policja o nich nie wspomniała w swoim komunikacie, to pewnie nie sa zbyt surowe.
0
@MarioVeB! W jakim sensie? Zapewniam cię,że nie miałbym z tym problemu. Bond to nie jest jakaś postać historyczna. A seria filmów sprawiła,że ta postać żyje juz własnym życiem i jest w zasadzie oderwana od literackiego pierwowzoru.
1
@Pawlik321 Myślę, że to jednak zbyt drastycznie zmieniłoby postać Bonda. Zresztą w ostatnim filmie był już pewien ukłon w stronę płci pięknej. I myślę, że tyle wystarczy.
0
@ranger3120 Podsumujmy - nie potrafimy przewidzieć pogody na danym obszarze na kilka dni do przodu bo istnieje zbyt wiele zmiennych, ale znaleźli się ludzie którzy spróbują przewidywać skutki podobnych działań które będzie niczym reakcja łańcuchowa. Logiczne
0
@MarioVeB! Myślę, że społeczeństwo już dojrzało do czarnoskórego Bonda. Najwyższy czas na taką zmianę.