0

@Culer9002 Ale już prawie.

2

Brawo Inter. Do domu.

0

Pięknie. Sorry Alexis ale...

0

@katalonczyk987 W zeszłym sezonie Napoli tak samo goliło każdego oprócz Milanu w LM.

0

A więc karne.....

1

@NeroTFP1 A walić to. Fanem Atletico nie jestem ale antyfanem Interu już tak i liczę że odpadną.

0

@NeroTFP1 Ale o co chodzi?

0

Brawooo Gool Depay!!!!!

1

@Szklaner Dokładnie. Jedyne nad czym można się tu zastanawiać to nad jego urazami. Bo tak doświadczony zawodnik musi być w zespole aby można po niego sięgnąć w razie potrzeby.

1

Sergi i Xavi muszą zostać i tyle w tym temacie.

0

@MESSIah16 Powinna iść siedzieć - pełna zgoda -popieram i nie mam z tym problemu. Natomiast zabieranie auta to zwykły skok na kasę. Nawet jak mnie to nie dotyczy to jest to niebezpieczny precedens i kto wie czy niedługo nie pójdą za ciosem.

0

@kuz Mnie to nie dziwi. Ja juz dawno słyszałem od Ukraińca,że tam sa mocno podzieleni i że wcale nie ma tam dużego poparcia. To co my widzimy to jedno a to jak jest postrzegany wewnątrz kraju to co innego.

0

@MeAndSwan Znamienne jest,to że myslisz sobie - przecież to oczywisty fejk. A potem sobie przypominasz co zdolni są wymyślić eurokraci i pojawia się lekkie zawahanie.

0

@Xavi6:) Bułka.

0

@draxidox Wyp---j

0

@Tasde Jeśli UE przestanie wprowadzać kolejne zakazy i obostrzenia,generujące koszty to na pewno im się spodoba. Tyle że to dotyczy wszystkiego - norm spalin w ciagnikach także.

2

@fcbarcafan19 @FcPortoFan1999 Polecam na ten temat ksiażkę Zychowicza - "Opowieści niepoprawne - Żydzi"

0

@TR3YWAY @MESSIah16 Daj spokój koledze.

0

@Antimadridista_WR Ja ta mam nadzieję ze dzisiaj jednak Atletico przejdzie. W Mediolanie tylko Milan.

0

@Encore Ten to jak się odwali to jak stróż na Boże Ciało.

0

Jeeest. Pięknie.

0

Jeest. Brawo Raya

0

I po co ta pajacerka przy karnych?

0

@David_Beckham Ukrainiec za Kiwiora wszedł.

0

No i mamy to Panowie. Karne.

0

Nasz Nico własnie schodzi z boiska.

2

@Popitek12 Ale to nie do nas tak. Do nas nie...

0

@FCB24 Prawda jest taka,że Romeu sam siebie na boisko nie wpuszcza...

1

No i Sergi nie strzelił ale dzięki niemu padła bramka zamykająca mecz. Malkontentom na pohybel. Brawo Sergi.

0

@KacperVEB Roque jest cienki. Jeszcze musi się dużo nauczyć. Pewnie pójdzie na wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?