@Szklaner Dokładnie. Jedyne nad czym można się tu zastanawiać to nad jego urazami. Bo tak doświadczony zawodnik musi być w zespole aby można po niego sięgnąć w razie potrzeby.
@MESSIah16 Powinna iść siedzieć - pełna zgoda -popieram i nie mam z tym problemu. Natomiast zabieranie auta to zwykły skok na kasę. Nawet jak mnie to nie dotyczy to jest to niebezpieczny precedens i kto wie czy niedługo nie pójdą za ciosem.
@kuz Mnie to nie dziwi. Ja juz dawno słyszałem od Ukraińca,że tam sa mocno podzieleni i że wcale nie ma tam dużego poparcia. To co my widzimy to jedno a to jak jest postrzegany wewnątrz kraju to co innego.
@MeAndSwan Znamienne jest,to że myslisz sobie - przecież to oczywisty fejk. A potem sobie przypominasz co zdolni są wymyślić eurokraci i pojawia się lekkie zawahanie.
@Tasde Jeśli UE przestanie wprowadzać kolejne zakazy i obostrzenia,generujące koszty to na pewno im się spodoba. Tyle że to dotyczy wszystkiego - norm spalin w ciagnikach także.
0
@Culer9002 Ale już prawie.
2
Brawo Inter. Do domu.
0
Pięknie. Sorry Alexis ale...
0
@katalonczyk987 W zeszłym sezonie Napoli tak samo goliło każdego oprócz Milanu w LM.
0
A więc karne.....
1
@NeroTFP1 A walić to. Fanem Atletico nie jestem ale antyfanem Interu już tak i liczę że odpadną.
0
@NeroTFP1 Ale o co chodzi?
0
Brawooo Gool Depay!!!!!
1
@Szklaner Dokładnie. Jedyne nad czym można się tu zastanawiać to nad jego urazami. Bo tak doświadczony zawodnik musi być w zespole aby można po niego sięgnąć w razie potrzeby.
1
Sergi i Xavi muszą zostać i tyle w tym temacie.
0
@MESSIah16 Powinna iść siedzieć - pełna zgoda -popieram i nie mam z tym problemu. Natomiast zabieranie auta to zwykły skok na kasę. Nawet jak mnie to nie dotyczy to jest to niebezpieczny precedens i kto wie czy niedługo nie pójdą za ciosem.
0
@kuz Mnie to nie dziwi. Ja juz dawno słyszałem od Ukraińca,że tam sa mocno podzieleni i że wcale nie ma tam dużego poparcia. To co my widzimy to jedno a to jak jest postrzegany wewnątrz kraju to co innego.
0
@MeAndSwan Znamienne jest,to że myslisz sobie - przecież to oczywisty fejk. A potem sobie przypominasz co zdolni są wymyślić eurokraci i pojawia się lekkie zawahanie.
0
@Xavi6:) Bułka.
0
@draxidox Wyp---j
0
@Tasde Jeśli UE przestanie wprowadzać kolejne zakazy i obostrzenia,generujące koszty to na pewno im się spodoba. Tyle że to dotyczy wszystkiego - norm spalin w ciagnikach także.
2
@fcbarcafan19 @FcPortoFan1999 Polecam na ten temat ksiażkę Zychowicza - "Opowieści niepoprawne - Żydzi"
0
@TR3YWAY @MESSIah16 Daj spokój koledze.
0
@Antimadridista_WR Ja ta mam nadzieję ze dzisiaj jednak Atletico przejdzie. W Mediolanie tylko Milan.
0
@Encore Ten to jak się odwali to jak stróż na Boże Ciało.
0
Jeeest. Pięknie.
0
Jeest. Brawo Raya
0
I po co ta pajacerka przy karnych?
0
@David_Beckham Ukrainiec za Kiwiora wszedł.
0
No i mamy to Panowie. Karne.
0
Nasz Nico własnie schodzi z boiska.
2
@Popitek12 Ale to nie do nas tak. Do nas nie...
0
@FCB24 Prawda jest taka,że Romeu sam siebie na boisko nie wpuszcza...
1
No i Sergi nie strzelił ale dzięki niemu padła bramka zamykająca mecz. Malkontentom na pohybel. Brawo Sergi.
0
@KacperVEB Roque jest cienki. Jeszcze musi się dużo nauczyć. Pewnie pójdzie na wypożyczenie.