1

@draxidox Ciekawe ilu z nich potem zostało weganami czy wegetarianami...

0

@MesQueUnClub96 Co to za słowo w ogóle? Dzieciaki tylko ciagle to używają. Sigma i sigma.

1

@Rust_Cohle Milik kontuzja to nie ma komu strzelac.

0

@Forsyth Tak można wywnioskować z twego wpisu. Inaczej po co to akcentować, że Polacy niechętnie głosują akurat na kobiety? Tak lakoniczna uwaga oznacza, że według Ciebie Polacy niechętnie na nie głosują bo są kobietami. A może jakieś źródła, statystyki?

0

@Mixtape Ja bym jednak nie ograniczał się do wskazywania konkretnych partii, tylko zastosował to do wszystkich polityków.

1

@Forsyth Niechętnie głosują na kobiety? Z powodu tego że jest kobietą? Nie wydaje mi się. Chyba że wierzysz też w to,że kibice wyzywają Viniciusa tylko z powodu jego koloru skóry.

2

@Vampir707 Skoro taka jest wola ludu, to chyba sami potrafia wybrać do tych gmin ludzi którzy zrezygnują z zakupu przez samorządy fajerwerki. I coraz więcej samorządów tak robi. Po co więc wprowadzać zakaz i brać ludzi za mordę?

3

@koksik2700 UE zakazuje aut spalinowych,ale tworzy wyjątek dla paliw syntetycznych, na które niemieckie firmy mają patenty. Przypadek, prawda?

0

@tristan87 Parodia normalnie

0

@Forsyth Ten upadek zaczął się wraz z końcem ery kolonializmu

1

@kanver_ Za Atletico strzeli hat tricka,a potem to już z górki.

1

@MESSIah16 Gdyby w latach 80- tych opisać dzisiejsze czasy to dopiero by tam osiwieli.

1

@blakkudium Dziwne że nie wpisali odpowiedniej klauzuli w umowie wypożyczenia. Zwłaszcza tacy cwaniacy jak Atletico

1

@Popitek12 Grzegorz Rasiak.

2

@AFA A gdzie młot? Bez młota to nie robota.

0

@4drian0 To,że nie lubi Ameryki to rozumiem. Ale co ma do Gruzji?

1

No powiem wam jeśli uda im się to usunąć to zasłużą na wielki szacunek - https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30801863,podatek-od-aut-spalinowych-moze-trafic-do-kosza-jest-zapowiedz.html

0

@FcPortoFan1999 Ale jeszcze nie mamy wiosny.

0

@Cochise Za zabicie bydlaka też nie,a niektórych wsadzają.

1

No pięknie. Pierwsze błyskawice w tym roku.

0

@Cochise Chyba siedzisz. Nieraz ktos zabije jakiegos bydlaka,a idzie siedzieć jak za człowieka.

0

@bartekvisca Lepiej do Bolonii się wybierz na mecz.

0

@Dari0G Ale co wyszło na jaw? Bo w takim razie ja nie jestem w temacie.

2

@Popitek12 Proste - Xavi i Zidane są najsłabsi. Iniesta jest najlepszy bo nadal gra.

0

@Dari0G W zasadzie to o o każdym można tak powiedzieć. Ale nawet jeśli uzna się, że to fikcja, to jak pięknie opisana. Zresztą w "Cesarzu" Kapuściński wcale nie opisuje wypaczeń władzy w Etiopii, ale jest to ponadczasowy i uniwersalny opis jak władza zmienia ludzi - czy to w państwie czy to w organizacji, firmie itd.

0

"W kilka dni później prasa moskiewska informuje, iż kiedy zaczynał się pucz, matka przywódcy zamachu - Janajewa leżała w szpitalu Kremla. Na wiadomość o przewrocie, który dał władzę jej synowi, pacjenci szpitala zwlekli się z łóżek i poszli do staruszki składać jej najszczersze gratulacje. Kiedy przewrót się nie udał, a Janajewa osadzili w areszcie, ci sami pacjenci znowu zwlekli się z łóżek, ale tym razem udali się do dyrektora, kategorycznie żądając wyrzucenia staruszki ze szpitala."
Ryszard Kapuściński - "Imperium"

0

@Rhaan Kilka dni temu sam minister wskazywał na ten problem braku przepisów wykonawczych i że to na razie nie wejdzie w życie ale dzień później pewnie go wzięli na dywanik i już swe słowa odwołał. Więc zabierają,ale jak widać sami nie wiedzą co z tym robić i stąd takie prowizoryczne rozwiązania. I teraz co ta "osoba godna zaufania" z tego ma, że musi opiekować się autem, które i tak zabiorą i jeszcze ponosi za to odpowiedzialność? Absurd normalnie.

1

1

@Rhaan No to jeszcze lepsze jaja. A co teraz grozi tej "osobie godnej zaufania" (wtf - jest w ogóle taki termin w prawie?) jesli przyjda i ona im powie - "nie mam waszego auta. I co mi pan zrobi?"

0

@esem91 50 latka ciągają? Paranoja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?