0

@szymonekk Nie chodzi o karanie klubu ale wylapanie tych debili aby to oni poniesli karę. Dla przykładu.

0

Trzymaj się chłopie na przekór całej tej bezmyślnej hołocie.

2

@Criss18Barca Ustawa kodeks wyborczy. Zmiana polegałaby na nadaniu czynnego prawa wyborczego wyłącznie osobom które zaliczą odpowiedni egzamin.

1

@szkutnik91 Raz dwa trzy - rasiści w ryk.

0

@xavi890 Ale liczby robi lepsze od wielu innych którzy grali w Barcy na tej pozycji.

2

@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.

1

@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.

3

@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.

0

@KrychaFCB Aha.

6

@regatta52 Jakie granie pod partię. Ziemkiewicz trafił tu tylko wyłącznie z powodu ataku gazety wybiórczej na Stanowskiego. On od lat obnażał prawdę o tym ścieku, więc dlatego powstał ten program akurat z nim.

0

@HighestInTheRoom Najbardziej znany a ja go jakoś nie znam.

1

@MesQueUnClub96 Hmm. Żadnego?

0

@Lucerfi Korwin jak zwykle w punkt.

2

@Ojciec5tkidzieci Właśnie jestem świeżo po lekturze ksiązki "Tako rzecze Lem" w której też pojawił się taki wątek. Lem też ukrywał przez kilka dni kolegę gdzieś na strychu,ale to co przez ten czas i potem przeżywał było straszne. Zwłaszcza poczul ulgę gdy ten kolega zniknął ,ale też bal się po wszystkim że go złapia i go wyda. Przytoczył też wypowiedź bodajże Bartoszewskiego i szacunki że aby uratować jednego Żyda musiała powstać siatka ok 80 ludzi. A jeden szmalcownik w tym samym czasie mógł wydac ich kilkudziesieciu.

0

@qbuteq Przecież od dawna wiadomo,że to Polak bo Matka Boska Częstochowska.

0

@draxidox Jachira na tym zdjęciu wygląda jakby w więzieniu przebywała.

5

@Forsyth Trzaskowski jakoś sztucznie wypadł i na tym zdjęciu i na debacie.

0

Nadzieja w tym,że Raphinha oleje tę ofertę.

0

@prokofiew Ależ ja nic nie oczekuję i niczego nie oceniam. Wyraziłem swoją opinię czym chciałem rozwinąć dyskusję. Zresztą sam napisałeś komentarz w formie pytania więc myślałem , że czekasz na rozwinięcie tematu. Owszem - czasem zdarzało mi się napisać jakiś nieprzemyślany komentarz dotyczący zdarzeń w których ginęli ludzie, ale ubolewam nad tym i staram się od tego powstrzymywać.

0

@prokofiew W jakim sensie fanem? Rosja to temat rzeka. Ale jednak takie epitety jak orki, ruska swołocz, ukry, upaińcy, brudasy, lachy itp.itd. nagminnie używane kierują ludzi do komór gazowych i do ludobójstwa. Bez tego pierwszego kroku nigdy do takich rzeczy nie dochodziło. Nawet na wojnach oczywiście pomijając różne bestialskie wybryki.

2

@prokofiew Odczłowieczanie przeciwników to pierwszy krok do okrucieństwa.

0

@BorzyKrzys Hołownia ostro o TVP.

0

@Cule1234 O co tu chodzi? Jakie naruszenia ma na myśli? Bo raz wspomina o rażących naruszeniach a drugi raz o niskim kontrakcie.

2

@Kgorecki2500 Chamstwo i tyle.

0

"Austriacy w ogóle są fałszywymi Niemcami,co wyraża się w tym,że są strasznie nieporządni. Kiedy robili ze mną wywiad w Krakowie,spieszyli się bo wyjeżdżali do Lwowa. Po jakimś czasie jednak wracają i mówią,że chcą ze mną powtórzyć wywiad, bo zapomnieli włożyć kasety. Cóż było robić. Wyrzuciłem ich."
S. Bereś - "Tako rzecze Lem"

0

@KrychaFCB Gdzie ty tu widzisz obietnicę?

0

@Colon Oj tak - 1 sezon Pitbulla był genialny.

0

@prokofiew Owszem. Myślę,że masz prawo do takiej opinii. Myślę jednak też, że Lewica za podobne opinie by cię przeklęła.

1

@Danny Gaucho Tutaj zgoda. Ale ciekawe czy ze względu na wiek Lewego uważa,że jego rola w Barcy też jest marginalna.

0

@prokofiew "Zawsze szkoda gdy giną dzieci" Kontrowersyjne stwierdzenie. Lewica tak nie uważa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?