2

@Forsyth U nas to nawet jak wydzielisz,to bydło łazi sobie jak chce. Przykład z okolicy - po jednej stronie ulicy chodnik dla pieszych, po drugiej ścieżka rowerowa i oczywiście zawsze się znajdą debile co muszą sobie po tej ścieżce spacerować.

0

@TR3YWAY Już to widzę jak Robert idzie do jakiegos Atletico. Prędzej by wybrał hajs od Arabów

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiem po co Polska się w to miesza?

1

@Sulimo Ja tam widzę 57

2

@mr Barca @chavez Otóż to. Rozsądek na bok. Cieszmy się chwilą. @Bobo25 No wiem - co niektórych to drażni że ktoś się cieszy z awansu na turniej.

3

Mówcie co chcecie,ale jak człowiek sobie przypomni o naszym awansie na EURO to od razu się gęba śmieje. Dawno czegoś takiego w kibicowskim życiu nie odczuwałem.

0

@QuQ Oczywiście , że można to zmienić. Ale widocznie skoro obrażają go na tle rasistowskim to on nie rozumie z czego ten hejt tak naprawdę wynika.

0

@DLFCB I właśnie za to kibice go uwielbiają.

0

@QuQ To niech go wyzywają od chamów, prostaków itp. itd. Czyli z powodu czegos na co ma wpływ i co może zmienić. Po co wyzywać go z powodu tego co akurat od niego nie zależy?
@tbas Nie wiem o czym piszesz.

1

@QuQ Tak tak - śmiej się dalej skoro cię to bawi. Nawet jeśli Vini daje powody aby kibice za nim nie przepadali, to wyzywanie jego koloru skóry (dodajmy że skupiają się na tym bo to go właśnie najbardziej boli) powinno być wypalone gorącym żelazem do cna.

8

Człowiek wstaje rani i od razu dzień jakiś lepszy gdy sobie wspomni , że Polacy awansowali na EURO.

1

@KrychaFCB I to po dzisiejszym meczu stwierdziłeś?

0

A Lewy już wywalone miał. Nawet nie patrzył xd.

1

To już? Po wszystkim?

0

@TheNekro94 Bo się przygotował. Nie to co na jakichs Walijczyków.

2

I takie karne to ja szanuję,a nie ta pajacerka co Lewy odstawia.

1

A więc karne panowie....

0

Kiedy gramy rewanż z Walią?

2

Pio pio pio Piąąąątekkk.

13

Qrła. Oni dalej odgrzewają tę sagę?

0

@DonAndresFCB Jednak nie...xd

3

Brawo Islandia. Oby tylko nie sfrajerzyli jak Bośniacy.

4

@zadafcb @mcsarna -wołają cię.

1

@Fenelon Tak - potem zauważyłem, że to niekoniecznie do Ciebie powinienem adresować ten wpis.

0

@Foro W niektórych markach się da. Poszukaj po różnych forach.

3

@Fenelon Weźcie już skończcie z tymi debilnymi stwierdzeniami - zaorał,zmasakrował,zniszczył itd. Niczym dzieci w piaskownicy. To juz nie da się normalnie porozmawiać z oponentem i czasem wytknąć mu jakieś błędy,a zaraz potem samemu odczuć to samo?

1

@MOLESTA Przyklasnę gdy sąd oceni dowody i kogokolwiek skaże. Bo póki co to może być to samo co z aferą Pegasusa,gdzie sam Bodnar przyznał,że na razie we wszystkich przypadkach była zgoda sądu na podsłuchy.

0

@Vampir707 Czy w tym pierwszym wpisie Petru zaznacza,że to za mało? Bo ja tam widzę tylko stwierdzenie faktów i porównanie danych.

0

@creativeopinion Twoja sprawa. Mam kilka kont i nie mam jakichś problemów z tym - na jednym mam ustawione zlecenie ,że samo przelewa 500 zł na moje drugie konto i warunek spełniony. I bodajże muszę użyć dwie karty w miesiącu, co nie jest jakieś trudne w ogarnięciu . Skłoniło mnie do tego głównie promocyjne oprocentowania przyznawane na 3-6 m-cy w różnych bankach, ale też z reguły od 200 do 600 zł można było dostać za samo założenie konta. Plusem jest to, że jesteś niezależny od tych drobnych awarii - kilka razy mi się to przydało.

0

@tbas Polecam wszystkim założyć kilka kont w różnych bankach. Jest wiele kont praktycznie darmowych przy spełnieniu czegoś co i tak się robi (opłaty kartą, wpływy na konto - czasem wystarczy ustawić zlecenie stale z jednego konta aby przelewać na drugie). Do tego przy zakładaniu można skorzystać z promocji i zyskać od banku kilkaset złotych, korzystne oprocentowanie itd. A rozłożenie kasy w kilku bankach pozwala nie przejmować się drobnymi awariami i chwilowym brakiem dostępu do konta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?