@ACRAB95 Jak to ktos przytomnie wspomniał,to zapewne tylko wyjście za kaucją do czasu aż zakończy się droga odwoławcza. Raczej nie ma czegoś takiego że za kasę wypuszczają kogoś skazanego na więzienie (no chyba że gdzies tam za łapówkę)
@MESSIah16@prokofiew Pasożyt to w sensie biologicznym chyba dotyczy dwóch odmiennych gatunków. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby użyć tego wyrażenia w tym kontekście. Ale ci co tego bronią sa jeszcze bardziej (wulgarny epitet)-ni.
@TR3YWAY I bardzo dobrze. Przyjdzie na to czas po Euro. Wtedy może być sporo przetasowań i ciekawych kandydatów, a może się okaże że Xavi jednak zmieni zdanie
0
@ACRAB95 Ja też byłem zdziwiony,ale czyjs komentarz mi to wyjasnił. Przeciez to by było absurdalne gdyby zwalniali skazanych za kaucją.
0
@ACRAB95 Jak to ktos przytomnie wspomniał,to zapewne tylko wyjście za kaucją do czasu aż zakończy się droga odwoławcza. Raczej nie ma czegoś takiego że za kasę wypuszczają kogoś skazanego na więzienie (no chyba że gdzies tam za łapówkę)
3
@Emhyr Jakkolwiek by nie było, to taka odpowiedź gwarantuje mu spokój i że nie będa mu więcej zawracać tym głowy.
2
@Bobo25 Nie rozumiem po co dają się przyklejać jakimkolwiek politykom.
3
@bartas97 Ciekawe czy strumyk też zachował prawa....
0
@Rl9k1nG Pytasz dzika czy sra w lesie? Jasne że to jedno zło.
3
@Forsyth Nie mam co prawda twittera,ale jednak nie dziwię się wzburzeniu ludzi,którym te słuszne protesty utrudniają życie.
0
Tylko Zubimendi.
0
@vangoor Sprytna próba.
0
@prokofiew Dobra. Spoko. Nie wyłapałem trollingu.
0
@Janas11224 Blokują w Tajlandii fcbarcę? I już mi się nie podoba.
0
@michal26 Ależ patologia. Jeszcze przy dziecku tak się wyraża. Pięknie nam się pani przedstawiła.
0
@prokofiew O czym my piszemy w ogóle? Opie - mam dla ciebie radę -
0
@ArcziArtt Pojawiały się artykuły, że utracił sporą część majątku (po części przez rozwód) a jego firmy upadły po aresztowaniu.
0
@Hosh Smacznego i pozdrawiam. Pozdrów przy okazji zakupów niemiecką i francuską załogę wymienionych sklepów.
0
Cóż za zwrot okoliczności. A Rambla juz raz pochowała nieboraka.... Nie mówiąc już o bankructwie, a tu milion euro nawet znalazł.
5
@MESSIah16 @prokofiew Pasożyt to w sensie biologicznym chyba dotyczy dwóch odmiennych gatunków. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby użyć tego wyrażenia w tym kontekście. Ale ci co tego bronią sa jeszcze bardziej (wulgarny epitet)-ni.
1
@Mow_mi_Douglas Gdyby tak było, to nie musieli by nawet tego wymyślać, bo po co?
4
@Encore Serio? Chyba tylko z jednostronnej perspektywy.
1
@MesQueUnClub96 Przeminęło z wiatrem. Ewentualnie trylogia Sami swoi.
1
@barcanawieki Tak jak u nas niektórych boli Królewiec który na przestrzeni wieków miał niewiele wspólnego z Polską.
0
@jakub1906 Internet naszych czasów. Kiedyś to było. Teraz to nie ma
0
@BabyGang Mogłaby być też Islandia zamiast Bośni i byłoby super.
0
@Hosh Dzięki. To nie można po prostu używać nazwy krótkotrwały postój?
0
@Vampir707 Co to jest te całe Kiss and Ride?
1
@Popitek12 https://www.filmweb.pl/film/Upadek-2004-138504
1
@abram3k No przyznam się,że kreatywnie podeszli do tematu. Ciekawe, ciekawe...
0
@barcanawieki Ale czy skłamał?
0
Ten "dziennikarz" żugajek to nie jest przypadkiem ten sam co kiedyś zadzwonił do hejtparku?
0
@TR3YWAY I bardzo dobrze. Przyjdzie na to czas po Euro. Wtedy może być sporo przetasowań i ciekawych kandydatów, a może się okaże że Xavi jednak zmieni zdanie