@Arden Ciekawe czy choć jeden z tych co go obrażają i krzywdzą przemyśli swoje zachowanie. Zresztą wystarczy i u nas poczytać komentarze. Ciekawe jak taki hejt znosiliby ci którzy anonimowo wypisują te swoje mądrości.
@JimMorrisonFCB Też myślę, że wróci. Na razie dostał 4,5 roku, pewnie zaliczą mu areszt, może w odwołaniu też mu obnižą karę, do tego może jakieś przedterminowe zwolnienie za dobre sprawowanie. To nie jest wyrok dożywocia czy jakieś kilkanaście lat gdzie nie miałby nic do stracenia.
@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.
@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.
@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.
@regatta52 Jakie granie pod partię. Ziemkiewicz trafił tu tylko wyłącznie z powodu ataku gazety wybiórczej na Stanowskiego. On od lat obnażał prawdę o tym ścieku, więc dlatego powstał ten program akurat z nim.
@Ojciec5tkidzieci Właśnie jestem świeżo po lekturze ksiązki "Tako rzecze Lem" w której też pojawił się taki wątek. Lem też ukrywał przez kilka dni kolegę gdzieś na strychu,ale to co przez ten czas i potem przeżywał było straszne. Zwłaszcza poczul ulgę gdy ten kolega zniknął ,ale też bal się po wszystkim że go złapia i go wyda. Przytoczył też wypowiedź bodajże Bartoszewskiego i szacunki że aby uratować jednego Żyda musiała powstać siatka ok 80 ludzi. A jeden szmalcownik w tym samym czasie mógł wydac ich kilkudziesieciu.
0
@Arden Ciekawe czy choć jeden z tych co go obrażają i krzywdzą przemyśli swoje zachowanie. Zresztą wystarczy i u nas poczytać komentarze. Ciekawe jak taki hejt znosiliby ci którzy anonimowo wypisują te swoje mądrości.
0
@Blanco16 Podobne porównania będą bez sensu i tyle. Yamal będzie pisał własną historię. Oby udaną.
0
@Popitek12 Pozwól,że ocenimy to jak się skończy ten 21 wiek.
0
@esem91 Gdybyś nie dał podpisu to bym się nie skapował o kogo chodzi. Ale jajca fanie Pierdku
0
@Szklaner Akurat żona to odeszla i zabrała pół majątku.
1
@JimMorrisonFCB Też myślę, że wróci. Na razie dostał 4,5 roku, pewnie zaliczą mu areszt, może w odwołaniu też mu obnižą karę, do tego może jakieś przedterminowe zwolnienie za dobre sprawowanie. To nie jest wyrok dożywocia czy jakieś kilkanaście lat gdzie nie miałby nic do stracenia.
2
@ranger3120 Czyli na razie omawialiście Platona i jego pojęcie miłości?
1
@FCB_dimiC Zmiana na plus.
12
@Kuba_1 Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
6
@Rl9k1nG Hashtag Gaza Holocaust? Co to za przygłup rozpowszechnia podobne hasła?
0
@tomek8756 Przecież nie ma obowiązku zdawania matury....
0
@TR3YWAY Weź nie żartuj nawet.
0
@Criss18Barca No bez jaj - ale fryzura to tylko Puyol.
0
@TR3YWAY Co to za jakas patusiara?
1
@MesQueUnClub_87 Nagrać ich i puścić to im niech sobie przemyślą.
0
@szymonekk Nie chodzi o karanie klubu ale wylapanie tych debili aby to oni poniesli karę. Dla przykładu.
0
Trzymaj się chłopie na przekór całej tej bezmyślnej hołocie.
2
@Criss18Barca Ustawa kodeks wyborczy. Zmiana polegałaby na nadaniu czynnego prawa wyborczego wyłącznie osobom które zaliczą odpowiedni egzamin.
1
@szkutnik91 Raz dwa trzy - rasiści w ryk.
0
@xavi890 Ale liczby robi lepsze od wielu innych którzy grali w Barcy na tej pozycji.
2
@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.
1
@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.
3
@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.
0
@KrychaFCB Aha.
6
@regatta52 Jakie granie pod partię. Ziemkiewicz trafił tu tylko wyłącznie z powodu ataku gazety wybiórczej na Stanowskiego. On od lat obnażał prawdę o tym ścieku, więc dlatego powstał ten program akurat z nim.
0
@HighestInTheRoom Najbardziej znany a ja go jakoś nie znam.
1
@MesQueUnClub96 Hmm. Żadnego?
0
@Lucerfi Korwin jak zwykle w punkt.
2
@Ojciec5tkidzieci Właśnie jestem świeżo po lekturze ksiązki "Tako rzecze Lem" w której też pojawił się taki wątek. Lem też ukrywał przez kilka dni kolegę gdzieś na strychu,ale to co przez ten czas i potem przeżywał było straszne. Zwłaszcza poczul ulgę gdy ten kolega zniknął ,ale też bal się po wszystkim że go złapia i go wyda. Przytoczył też wypowiedź bodajże Bartoszewskiego i szacunki że aby uratować jednego Żyda musiała powstać siatka ok 80 ludzi. A jeden szmalcownik w tym samym czasie mógł wydac ich kilkudziesieciu.
0
@qbuteq Przecież od dawna wiadomo,że to Polak bo Matka Boska Częstochowska.