@Forsyth Ależ oczywiście. Tyle,że warto sobie zdawać sprawę z tego, że czasy kolonialne wcale nie minęły. By ktoś był bogaty i mógł do woli marnować zasoby planety ktoś inny musi być biedny i cierpieć na niedobór tych zasobów. A wszelka gadka o równości,walce z rasizmem i niwwolnictwem itd to tylko plastry czy zasłona na głębokie rany. To że zakryjemy czyms te rany to nie znaczy,że ich nie ma.
@Irmscher10 Swoja drogą to czy wykaz wszystkich innych leków dostępnych na receptę lub bez też jest procedowany w formie ustawy? Chyba tym się zajmują nie te osoby co powinny.
@Kgorecki2500 Gdyby tylko druga strona to zrozumiała. To jest posrane,że tak naprawdę ci szeregowi Rosjanie mają w d...e tę wojnę, i wszyscy tam giną za interesy wielu stron. Ja w sumie mam juz gdzieś to wszystko i gdyby przyszło co do czego prędzej sobie palnę w łeb niż zabiję na wojnie człowieka. Przynajmniej odejdę na swoich warunkach i nie będę brał udziału w tym szaleństwie.
@against_modern_football Jeśli weźmiesz pod uwagę ile produktów rolnych wjechało z Ukrainy, a z których producenci te produkty robią, to nie wiem czy to ta sama jakość
@Kgorecki2500 Trochę te dane sa przekłamane,bo z tego co się orientuję to za wyświetlenia w innych krajach nasi twórcy dostają dodatkowe tantiemy,więc stwierdzenie,że dostali 0 zł,to kłamstwo.
@NeroTFP1 4 pierwsze rzeczy w ogóle mnie nie interesują. Aczkolwiek zależy co rozumiemy pod terminem pakowane mięso, bo większość mięsa w sklepie na pewnym etapie musiała być jakoś spakowana, więc nie wiem po co to wyróżnienie.
@gumaz Dokładnie - tych z tego bazarku którzy stworzyli zagrożenie dla kilku/kilkunastu osób ukarzą dotkliwie i przykładnie, a nie znajdą nikogo kto stworzył zagrozenie dla milionów ludzi.
@messi33 No i co z tej kasy? Skoro tu uzasadnili,że zgodę można odwołać w każdym momencie to co to zmieni że jakiejs zapłaci? I tak będzie mogła go potem pozwać
1
@Forsyth Ależ oczywiście. Tyle,że warto sobie zdawać sprawę z tego, że czasy kolonialne wcale nie minęły. By ktoś był bogaty i mógł do woli marnować zasoby planety ktoś inny musi być biedny i cierpieć na niedobór tych zasobów. A wszelka gadka o równości,walce z rasizmem i niwwolnictwem itd to tylko plastry czy zasłona na głębokie rany. To że zakryjemy czyms te rany to nie znaczy,że ich nie ma.
1
@Kgorecki2500 Sprawdzony w boju przywódca na ciężkie czasy.
1
@MESSIah16 Ma rację,że nie istniało,ale na fundamentach rzezi wołyńskiej to państwo powstało,więc to logiczne że jest obciążone.
0
@Pedri16Future Jeszcze kiedyś zapłacze za nią. Wtedy uprzytomni sobie jakie głupoty w necie wypisywał/-a.
1
@Ziemny Ja tam satysfakcji nie czuję. Przykro że tak się to potoczyło.
0
@AmigoBlancos Dwanaście.
1
@Azi W sumie się zgodzę.
1
Coś niebywałego - ale,że akurat oni wykażą się rozsądkiem w tej sprawie to bym się nie spodziewał - https://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/francuscy-komunisci-krytykuja-europejski-pomysl-na-prawa-jazdy-na-ciagniki,142288.html
0
@tristan87 Przez co? Przez te słowa o Lewandowskim,które tu przedmówca przytoczył.
0
@Irmscher10 Swoja drogą to czy wykaz wszystkich innych leków dostępnych na receptę lub bez też jest procedowany w formie ustawy? Chyba tym się zajmują nie te osoby co powinny.
0
@AmigoBlancos No i już mi się ten Stanowski nie podoba.
13
@KrychaFCB Chińczycy też zapłacą? Czy parskną śmiechem jak im to ktos to powie?
1
@Kgorecki2500 Gdyby tylko druga strona to zrozumiała. To jest posrane,że tak naprawdę ci szeregowi Rosjanie mają w d...e tę wojnę, i wszyscy tam giną za interesy wielu stron. Ja w sumie mam juz gdzieś to wszystko i gdyby przyszło co do czego prędzej sobie palnę w łeb niż zabiję na wojnie człowieka. Przynajmniej odejdę na swoich warunkach i nie będę brał udziału w tym szaleństwie.
0
@Emhyr Ajax tak samo - początek sezonu fatalny,a teraz wysokie miejsce w lidze
0
@Lionel_Messi10 Przeczytałem z początku Fernando i nie wiedziałem jakim on ma być tam łącznikiem
0
@against_modern_football Jeśli weźmiesz pod uwagę ile produktów rolnych wjechało z Ukrainy, a z których producenci te produkty robią, to nie wiem czy to ta sama jakość
3
@HighestInTheRoom Ale to tak nie działa.
0
@Kgorecki2500 Trochę te dane sa przekłamane,bo z tego co się orientuję to za wyświetlenia w innych krajach nasi twórcy dostają dodatkowe tantiemy,więc stwierdzenie,że dostali 0 zł,to kłamstwo.
3
@marcin62 Dopiero będzie dym gdy panie zostaną wyparte z interesu.
0
@against_modern_football No niestety,ale coś za coś. Niższa jakość to i niższa cena.
0
@MESSIah16 Też na Mbappe.
0
@NeroTFP1 4 pierwsze rzeczy w ogóle mnie nie interesują. Aczkolwiek zależy co rozumiemy pod terminem pakowane mięso, bo większość mięsa w sklepie na pewnym etapie musiała być jakoś spakowana, więc nie wiem po co to wyróżnienie.
1
@gumaz Dokładnie - tych z tego bazarku którzy stworzyli zagrożenie dla kilku/kilkunastu osób ukarzą dotkliwie i przykładnie, a nie znajdą nikogo kto stworzył zagrozenie dla milionów ludzi.
0
@Timishiru1337 Wejdź na stronę sądu, albo po prostu zadzwoń do nich.
7
@MESSIah16 Temat zupełnie nieistotny i zastępczy a media będą to wałkować bez końca.
0
@messi33 No i co z tej kasy? Skoro tu uzasadnili,że zgodę można odwołać w każdym momencie to co to zmieni że jakiejs zapłaci? I tak będzie mogła go potem pozwać
1
@Matheu12 JEST i będzie legendą Barcy,a nie BYŁ. Natomiast "był" to zdawało się fajnym człowiekiem, a teraz jest jak piszesz śmieciem.
0
@bartas97 Kun był tylko jeden.
0
@Emhyr Co ten Henry..
0
@AFA Nie no. Nie umniejszajmy Enzo. Powinien być przed Hakanem.