1

@Kuba_1 La Masia czeka w takim razie.

0

@MatBac1991 Myślicie,że Rosjanie zostawią USA Europie?

0

@kuz Gorzej jak mówią Chcem zamiast Chcę.

0

@Prorokk Sawicki chyba pojawiał się w TVP. Cos tam go kojarzę.

0

@tristan87 Czyli znowu debata bez żadnych oponentów? Gdzie tu sens? Może ktos z Zielonych chociaż się zjawi,albo jakis inny zwolennik Zielonego Ładu?

0

@Azi Jej chodzi o to, że Indie podbijają kosmos. Z tym niejedzeniem mięsa to się nie odniosę,bo nie wiem skąd ma te dane. Ale tu są bardziej ciekawe słowa,które swiadczą o kondycji psychicznej tej kobiety -
"Noblistka określiła siebie jako osobę, która "ma rodzaj depresji klimatycznej", przyznała, że czasami budzi się w nocy i myśli o nadciągającej zagładzie klimatycznej,"

1

@Bykunn Dokładnie - z takich rzeczy się kiedyś wyrasta.

1

@NeroTFP1 No to elegancko. Bo za moich czasów jeszcze nie było.

0

@NeroTFP1 Swoją drogą - jest jakaś jego pozycja w wykazie lektur? Bo jeśli nadal nie ma, a zaczynają przy tym majstrować to chyba okazja aby dopisać tam choćby "Cesarza".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szklaner Ech. Ich kontrole nie wyglądają tak jak to sobie wyobrażasz.

3

"Pierwszy w klasie zniknął Paweł. ... W kilka dni później zobaczyliśmy, że pierwsza ławka, w której siedzieli Janek i Zbyszek, stoi pusta. Zrobiło się smutno, ponieważ obaj wymyślali najlepsze kawały i dlatego pan nauczyciel, żeby mieć ich na oku, kazał im siedzieć w pierwszej ławce..... Pewnego dnia zniknął pan nauczyciel. .... Wracałem do domu przybity. Kiedy przechodziłem przez tory usłyszałem znajomy głos. Spojrzałem i w drzwiach jednego z wagonów zobaczyłem twarz naszego nauczyciela. Machał do mnie ręką. Rzuciłem się pędem w tamtą stronę. Ale w sekundę dopadł mnie żołnierz i uderzył w głowę tak mocno, że przewróciłem się. Wstawałem oszołomiony z ostrym bólem, a on zamachnął się jeszcze raz, ale już nie uderzył, tylko krzyczał, żebym wynosił się stąd w czorty. I nazwał mnie sobaczym nasieniem"
Ryszard Kapuściński - Imperium.

0

@Forsyth Nowa miotła i wsadzanie swoich. Ale znajda się tacy,co temu przyklasną.

0

@DonAndresFCB Nawet jesli, to i tak sklep juz zaplacil za ten olej.

21

@marcin62 Debil. Kupił,zapłacił i wylał. Rzeczywiście ktos się tym przejął.

1

@Arden To jakieś żarty chyba.

2

@Arkon Ja tam trzymam kciuki za Atletico w tym dwumeczu.

1

@osa91 A wystarczyło wejść na La Ramblę i obejrzeć sam gol bez tej reszty meczu.

2

@KrychaFCB Ależ genialna zmyłka.

2

@FutureFCBarcelona Jeśli to prawda, to wkrótce dostaną odpowiedź.

0

@tbas Nie będę tego nawet komentował. To, że ktoś wyjechał z takim hasłem świadczy tylko o tej osobie.

0

@norbi77 Bo sam Zielony Ład nie był aż tak dotkliwy dopóki nie doszła do tego sytuacja po wojnie z Rosją. Czyli z jednej strony drastyczny wzrost środków produkcji, a z drugiej strony drastyczna obniżka cen produktów rolnych po tym gdy zdestabilizowano rynek. Moim zdaniem także bezpośrednim adresatem tych protestów nie jest polska władza, tylko raczej unijni decydenci. I z kilku rzeczy już się wycofali pod wpływem tych protestów - na razie co prawda chwilowo, ale jednak. Nie sprowadzajmy tego do jakichś popisowych wojenek.

2

@norbi77 No jasne. Gdyby PIS rządził to nie byłoby strajków w całej Europie. Celowo z tym czekali aż PIS odda władzę i teraz wyszli strajkować. Ma to sens.

0

@Ptasior Mówi raczej za nich. Jako protest organizowany oddolnie ciężko jest odciąć się od niepożądanych osób. Nie sądzę aby ktokolwiek kontrolował i rejestrował/weryfikował kogokolwiek kto w tym bierze udział.

0

@FCB_dimiC Za to jest akurat paragraf.

0

@Safrani Ciekawe komu zlecą produkcję - której polskiej (czy aby na pewno) spółce?

0

@marcin62 "ewidentne pro-rosyjskie hasełka" - było ich więcej? Bo na Rambli jakieś jedno krąży.

7

@tbas Mnie też irytują te nowoczesne maszyny CNC w fabrykach. Kiedyś mieli stare tokarki i wiertarki i komu to przeszkadzało? A teraz tylko siedzą i klikają w te ekrany. Tak samo zresztą te TIR-y - nic mnie tak irytuje gdy muszę mijać te długie zestawy co pędzą po 90 km/h. Gdyby jeździli wiekowymi Jelczami czy Starami to przynajmniej łatwiej by się ich wyprzedzało.

4

@KrychaFCB Ech. Dlaczego premierem nie został Donald "zbawca polskich rolników"z tego nagrania, tylko jego brat bliźniak?

1

@Rhaan " Żadna firma nie może sobie pozwolić na kilka lat sprzedawania produktów po niżej kosztów produkcji." Przykre, że dopiero teraz ludzie to dostrzegają. A ileż firm upadło gdy UE narzucała europejskim firmom coraz to surowsze normy i przepisy a jednocześni pozwalała na sprowadzanie towarów z Chin gdzie tam fabryki nie musiały spełniac tych norm.
Oczywiście część nie upadła, tylko przeniosła produkcję,ale gdzie tu logika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?